Robienie woblerów krok po kroku i ich skuteczność

/ 4 odpowiedzi
Więc moją przygodę z robieniem woblerkuw zaczęla się od tego,że nudziło mi się i zacząłem oglągać filmiki na temat woblerków i ch wykonywania. Zaciekawiło mnie to i sprubowałem sam zrobić. Uciołem kawałek lipy.Zdiołem korę trochę wysuszyłem i bez żadnego wzoru zacząłem coś żeźbić pierwsze efekty były bardzo dobre i udane. Woblerek wyszedł mi, miał około 5-6cm oczka z przodu i z tyłu wykonałem ze spinacza biurowego, a ster z kawałka płyty CD.polakierowałem go na żółto w czarne kropki i czerwony brzuszek.Na pierwszej wyprawie ze spiningiem postanowiłem wyprubować mojego woblerka, jego praca była dobra i bardzo agresywna. Po mniej więcej pół godziny złowiłem okonia a drugi mi uciekł. Po tym wykonałem ruwnierz woblera w kształcie uklei w jaskrawych kolorach, jeszcze też coś typu slider tylko że ze sterem a mój najbardziej udany wobler to szczupak 10cm. Postaram się w jak najkrutszym czasie wkleic zdjecia moich wobleruw.


Piszczie co o tym sądzicie i jak wy robicie woblerki i woblery.
bodzinski


hehe zdecyduj się jakie u ó piszesz w wyrazie woblerków bo raz jest u raz ó i znów u (2012/01/16 20:30)

Radek-c57


No to masz rękę skoro tak skutecznie ci pierwsze wyszły;) moje wyglądały troche słabo i z pracą też nie za dobrze no ale od czasu do czasu cos zrobie to z  czasem cos mi wyjdzie;P
http://www.splawik.com/index.php?s=&showtopic=6761&view=findpost&p=280761
http://www.splawik.com/index.php?act=attach&type=post&id=22842 (2012/01/16 21:06)

Narwianczyk


Jeżeli ci słabo wyszły to weź jakiś wobler na wzór bo napewno robisz to nożem tak jak ja. Ja mam zamiar ułatwić sobie robienie woblerów za pomocą takiej elektrycznej szczoteczki różnymi metalowymi końcuwkami które ścierają jak papier ścierny, można to kupić w LEROY MERLIN w granicach 30-70zl (2012/01/16 21:37)

MareKs


Panowie istnieje już wątek o woblerkach ręcznie robionych:

woblerki hand made

Dział II punkt 1a. naszego nowego regulaminu:

Użytkownik przed dodaniem nowego wątku zobowiązany jest sprawdzić czy nie istnieje już wątek dotyczący tej samej problematyki pod rygorem usunięcia założonego wątku.
 

oraz punkt 2d

d. Zabrania się dublowania, powielania wątków

oraz

e. Treści na forum portalu www.wedkuje.pl publikowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami gramatyki, ortografii i interpunkcji.

W związku z tym zmuszony jestem  zamknąć ten wątek i zachęcam do dyskusji w wątku założonym już wcześniej.

(2012/01/17 08:31)