Rippery Mann's

/ 3 odpowiedzi
siemka. chciałbym  się  dowiedzieć jak oceniacie rippery mannsa. sprzedawca doradzał mi inne ale coś  mi się zdaje że mannsy są skuteczniejsze więc nie wiem które wybrać.z góry dziękuję. 
dodoni


Mannsy wiadomo są polecane przez wszystkich zwłaszcza predatory ale to nie oznacza że powinieneś łowić tylko na co ci powiedzą wędkarze którzy mieszkają kilka setek kilometrów od ciebie jeżeli ci doradza sprzedawca to może ci całkiem dobrze radzi ponieważ wie co się dobrze sprzedaje i jest skuteczne na miejscowe wody.Każda woda jest inna Próbuj na różne przynęty i znajdź swojego killera Pozdrawiam :) (2013/12/28 18:10)

szulon1


na mann,s-a zlowilem swojego drugiego co do wielkosci okonia.48 cm swoja droga lowie na predatory mann's-a i na relakxowe kopyta,a ostatnio nawet na savagear cannibal.ilosc zlowionych ryb na dane przynety jest podobna,faworyta nie mam,mysle ze bardziej odgrywa role sposob prowadzenia przynety,miejsce,pogoda,i pora dnia. (2013/12/28 18:57)

tstaros


predatory mannsa oraz kopyta relaxa to moje ulubione przynęty gumowe, mm też na nie niezłe wyniki w połowach szczupaka (2013/12/28 19:18)