Zaloguj się do konta

Ringers Chocolate Orange Wafters 10mm

utworzono: 2018/02/21 15:25
grze-sielski

Witam.
Ostatnio słyszałem, że na te kuleczki są dobre wyniki, więc zapragnąłem je mieć w swoim arsenale. Tutaj rodzi się problem-
nigdzie na polskim rynku nie można tego kupić, wyprzedane, nawet na Allegro, lub amazon.uk wszystko wykupione.
Zna ktoś jakąmś mało znaną stronę, sklep internetowy gdzie dalej można to kupić? Chodzi mi o 10mm.
Nawet w drapieżniku już nie ma :0 [2018-02-21 15:25]

Jurant

skopiuj powyższy tytuł i zasnacz szukaj w google [2018-02-21 16:31]

grze-sielski

Szukałem, nawet na Amazonie w uk wyprzedane albo są ale nie wyślą do polski.
Wreszcie, w otchłaniach odnalazłem jedna stronę gdzie był ostatni egzemplarz :D
Na internecie jest kilka opinii o tych kulkach, jednak pragnę dowiedzieć się jak się OSTATNIO sprawdzają, gdyż jak to mówią, inny rok, inna przynęta :) [2018-02-21 21:45]

SlawekNikt

skopiuj powyższy tytuł i zasnacz szukaj w google
Elegancka porada ;-)
  [2018-02-21 23:25]

SlawekNikt

Szukałem, nawet na Amazonie w uk wyprzedane albo są ale nie wyślą do polski.
O te Ci chodzi ? http://allegro.pl/kulki-i-dumbells-chocolate-orange-12mm-ringers-i7010960366.html?reco_id=f7c93e92-1755-11e8-b7a6-246e9677f9f8&bi_c=Product&bi_m=reco&bi_s=archiwum_allegro [2018-02-21 23:26]

Jędrula

Zadzwoń do Drapieżnika, oni jak nie mają czegoś na stanie, to będą mieli jak trzeba. To sklep z innego wymiaru, można im całkowicie zaufać. [2018-02-22 12:00]

Rutra65

Sklep Wędkarski Trotka w Warszawie [2018-02-22 13:56]

grze-sielski

Rutra65, dzięki, zamówiłem przez ich stronę internetowa.
Wiadomość dla innych: wiem ze 12 lub 6 mm są ale mi chodziło o 10 jakby ktoś nie doczytał [2018-02-22 20:28]

SlawekNikt

Doczytałem, żaden ze mnie specjalista od poławiania na kulki, ale nie zauważyłem praktycznie żadnej różnicy w braniach pomiędzy rozmiarem 10 a 12. [2018-02-22 23:56]

grze-sielski

Slawek, spoko. Wierze, że efekty są podobne :) ale te większe będą trochę za duże na moje haczyki.
Oprócz karpiszonów spróbuje też na lina, bo tam gdzie łowie jest ich dużo i to nawet spore sztuki ;) [2018-02-23 09:45]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia