Zaloguj się do konta

Ring wolny:)

utworzono: 2010/01/29 19:28
Sebastian Kowalczyk

Drodzy koledzy, ponieważ czasami pokłócić się jest rzeczą ludzką, stwierdziłem, że potrzebny jest na portalu kącik, gdzie moglibyśmy czasami dać upust swoim emocjom i frustracjom. Zapobiegłoby to awanturom w tematach do tego nieprzeznaczonych. Tutaj moglibyśmy beztrosko się wyzywać i obrażać ku ogólnej uciesze portalowej gawiedzi. Zapraszam więc gorąco wszystkich zadymiarzy i proszę moderatorów o występowanie tylko w roli obserwatorów lub uczestników zamieszania.

Wszelkie obelgi i paszkwile mile widziane, dobrej zabawy.

[2010-01-29 19:28]

Mirkli - Czekam !!! [2010-01-29 19:32]

 Awantury  raczej nie wynikają z potrzeby takiego tematu   czy  kącika  ,a własnie wybuchają  w tematach rożnych  gdzie się różnimy i  nie zgadzamy  ... więc dziękuje   ale na silę tutaj nie zadymię :)  Pozdrawiam serdecznie  . [2010-01-29 19:37]

Sebastian Kowalczyk

Kolego Gangaleon temat założyłem z powodu awantur a nie odwrotnie.

[2010-01-29 19:44]

Tylko że te awantury (z małymi wyjątkami ) wybuchają spontanicznie, zazwyczaj przy jakimś kontrowersyjnym portalu. A w kąciku raczej reudno coś wywołać, najwyżej jacyś bardziej krewcy zrobią sobie kibolowską "ustawkę".
[2010-01-29 19:48]

Sebastian Kowalczyk

Tak ale można awanturnikom podać szybko linka w komentarzu i wyprosić ich z nieodpowiedniego tematu tutaj.

[2010-01-29 19:50]

  No to w takim razie w tej formie temat  podjudza  nawołuje  do waśni kłótni i inwektyw , czy  o to Ci chodzi ?  [2010-01-29 19:52]

Sebastian Kowalczyk

Chodzi mi o to, że awantur i tak nie da się uniknąć a często zaśmiecają tylko inne tematy.

[2010-01-29 19:55]

Sebastian Kowalczyk

A ja takich przepychanek czasami nie mam ochoty czytać.

[2010-01-29 19:57]

To wszystko piękne tylko czy ktoś dobrowolnie opuści wątek i wyjdzie na "solówkę" do Ringu? Raczej wątpię, często próbowałem studzić emocje ale zazwyczaj zwaśnieni są już w zwarciu w takim uścisku że Pudzian ich nie rozłączy.
[2010-01-29 19:58]

Pomysł całkiem dobry tylko kłótnie najczęściej wybuchają w sytuacjach niekoniecznie związanych z tematem jaki poruszał założonym wątkiem, jednak próbować można. W pewnym sensie ktoś kto będzie bojowo nastawiony i będzie chciał sobie ulżyć, to nie będzie musiał się bawić w poszukiwania powodów w poszczególnych forach, bo tu już czekała będzie gotowa młócka... [2010-01-29 20:06]

Może jakby wprowadzić zasadę że tylko w ringu można przeklinać i używać obelg w stosunku do innych to Ring stałby się takim miejscem do kłótni. Z innych wątków wszelkie wpisy zawierające powyższe byłyby usuwane a tutaj do woli... Myślę że to by niektórych skusiło.
[2010-01-29 20:14]

                                                                                                 
Tak Panowie....to by było nawet ciekawe ale nie zapominajmy że na portalu goszczą również młodzi, i jak by to wyglądało? Myślę że można by w tym wątku co najwyżej (wskazane) powymieniać zdania między sobą w bardziej elokwentny sposób, ocierający się poniekąd o słowa blisko-obraźliwe ale nie do końca :)   
[2010-01-29 20:24]

Maximuss1977
Wątpię aby Mirkli podjął wyzwanie. Umie tylko zachwycać się sobą, użalać się nad sobą i jeszcze oczernić kogoś bezpodstawnie.
[2010-01-29 20:26]

Facet wie co robi !!! Mamy się na priv. Jego argumenty są, że tak powiem "nie wygodne" dla kilku tutaj obecnych. Z racji tego, że korespondencji się nie ujawnia a i ja z zasady nie biję "poniżej pasa", przytoczyć nie mogę. A podejrzewam, że nie tylko ze mną by toczył boje. Niemniej jednak facet ma tupet. [2010-01-29 20:45]

Sebastian Kowalczyk

Podczas rejestrowania się trzeba podać datę urodzenia. Redakcja mogłaby założyć filtr na temat, wstęp miałyby osoby wyłącznie pełnoletnie i po kłopocie.

Osobiście jestem osobą spokojną i opanowaną i do tego co napisałem w temacie podchodzę trochę „z przymrużeniem oka" ale myśle, że wątek co niektórym kolegom się przyda.

[2010-01-29 20:46]

"Wątpię aby Mirkli podjął wyzwanie. Umie tylko zachwycać się sobą, użalać się nad sobą i jeszcze oczernić kogoś bezpodstawnie."
Na tyle jestem dorosły,że nikogo nie oczerniam bezpodstawnie. W przeciwieństwie do was, kiedy twierdziliście ( oczywiście bez dowodów ),że zmuszam dzieci do głosowania. Przypominasz sobie Kuba ?
[2010-01-29 20:59]

To wytłumacz zjawisko niejakiej "nagonki" na Ciebie. Jak myślisz przepocony homoncie ? Dlaczego co jakiś czas ktoś się ciebie "czepia" ? Dlaczego co rusz są wszynane awantury na forum, w których bierzesz udział. Czy wszyscy a właściwie spora część tego społeczeństwa jest do dupy ? Czy to Ty masz tak wysokie (nie uzasadnione moim zdaniem) mniemanie o sobie ? Jesteś tacy, jak my wszyscy, tylko uważasz się za kogoś wyjątkowego. Gamoniu [2010-01-29 21:10]

Mirkli
Ostatnio oczerniałeś Mateusza, że był na liście plagiatorów. Bezpodstawnie. To jest fakt, któremu nie zaprzeczysz. A masz jakiś dowód na to, że ja gdziekolwiek napisałem, że kogokolwiek do czegokolwiek zmuszałeś?
[2010-01-29 21:17]

Pewnie już tych wpisów nie ma cwaniaczku, dlatego tak śmiało piszesz. Ale są ludzie, którzy to pamiętają.
[2010-01-29 21:24]

Podaj te awantury  wszczynane, co jakiś czas prze ze mnie "przepocony homoncie"
[2010-01-29 21:27]

Będziesz pluł mu w twarz a on powie że deszcz pada. Cały Mirkli. Nie dotrze do niego, że wojuje z całym światem. Jak to jest że umiałem pogodzić się z każdym człowiekiem na forum po ostrzejszej wymianie zdań a z Tym gościem nie umiem? 
[2010-01-29 21:27]

Bo nie umiesz przegrywać. Po drugie sam się zdemaskowałeś jako plagiator. A pisałeś w wątku dotyczącym plagiatu Apuusa,że nie można być w połowie plagiatorem. Albo się jest złodziejem albo nie ! Twoje słowa...
[2010-01-29 21:31]

Nie ma, bo nie było! Jeśli chodzi Tobie o wpisy od artykułem o konkursie i pod artykułem o rozstrzygnięciu tegoż konkursu. To jeszcze nie zostały usunięte. Nigdy Nic takiego Ci nie zarzucałem. Wmówiłeś sobie bo się nad sobą użalasz.
[2010-01-29 21:34]

Skoro nie zostłły usunięte  to zacytuj je od posta szalonej. Bo ja jakoś nie mam do nich dojścia
[2010-01-29 21:41]

Nie będę przywoływał żadnych wątków, bo z natury jestem leń a poza tym zwisła pyto, część postów, jak sam zauważyłeś została skasowana. [2010-01-29 21:46]