Rex H.

/ 3 odpowiedzi
Drodzy koledzy

Chcielibyśmy wszystkich nie zapisanych jeszcze na wycieczkę, a wystraszonych obecnością na liście tak wybitnego wędkarza, USPOKOIĆ. Co prawda zwrócił się On do nas z prośbą o wpisanie Go na listę chętnych do wyjazdu (zapłacił nawet podwyższoną składkę) ale kolega GAGA ma dylemat. O co chodzi?
Otóż na Sanie nie ma: rekinów, płaszczek, ostroboków, marlinów i całego  innego cholerstwa,   w związku z czym chłop może nic nie złowić. Znając natomiast nasze mistrzostwo (nie tylko w łowieniu) złoimy Mu po prostu dupsko. I tu pojawia  się dylemat GAGI: gdzie mianowicie będzie ta słynna polska gościnność.
W związku z powyższym Zarząd naszego koła bierze na siebie ogromną odpowiedzialność i przeprosi Pana Rexa H. "Sorry ale się Pan za późno zdecydował i ni ma już miejsc w busie".
Dlatego też wszystkich chętnych, a wystraszonych obecnością Pana Rexa pragnę jeszcze raz uspokoić i poprosić żeby się szybciej zapisywali coby głupio nie wyszło i jednak to wolne miejsce nie zostało.

 Z wędkarskim pozdrowieniem

Marek
Gaga


Sprostowanie
Pan Rex H. odwołał udział w wycieczce z powodu wypowiedzi kol.Marka, a mianowicie że kol. Marek "złoi mu dupsko".
Zwolniło się jedno miejsce, więc kto pierwszy...Aha, Panie Kierowco, Pan ma miejsce już zarezerwowane, bez obaw :) (2010/04/13 16:13)

Gaga


Uwaga. To była jednak plotka o odwołaniu udziału w wycieczce przez kol.Rexa H. i jakoby spękaniu przed kol.Markiem H. Mr R.H. donosi ponadto, że komu trzeba zrobi z dupy jesień średniowiecza. I to by było na tyle. (2010/04/13 21:20)

Bury14-88


Pnowie wy tak tu o tym" łojeniu dupska"to uważajcie bo teraz to do neta to ma dostep każdy i zeby sie nam tu po hala jaki 2 bus nie pojawił z "chłopami"myślac ze na parade równosci jedziemy z naszymi kijami. (2010/04/14 06:44)