Zaloguj się do konta

Rewelacja! perła wśród tekstów!

utworzono: 2011/09/23 23:33

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

mateuszwos

Wyszperałem ten tekst korzystając z chwili wolnego. Prosto nie było na niego trafić ale jak się cieszę, że dane mi było go przeczytać. Poruszona problematyka połączona z przemyśleniami i doskonałym piórem została zamieniona na prawdziwe dzieło.
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,jak-kochanowski,30203
[2011-09-23 23:33]

ryukon1975

Wysoko postawiona poprzeczka.
Nawet nie będę próbował doskoczyć z moimi bazgrołami.:)
[2011-09-24 06:45]

A szykowałem się do założenia bloga... Ale takich Ludzi nie przeskoczę. Szkoda że dziewczyny już nie ma wśród naszych portalowiczów:(
[2011-09-24 10:22]

Czytałem to już wcześniej, wstrząsające opowiadanie :/
[2011-09-24 10:51]

mateuszwos

Podobno to nie był jej jedyny tekst. Może ktoś wie gdzie szukać pozostałych??
[2011-09-24 14:28]

Jack14

Dobre bardzo dobrze napisane.

Czy to jest oparte na zdarzeniach autentycznych ?

[2011-09-24 18:56]

ryukon1975

Tego się nie dowiemy bo jak napisano ktoś się postarał by koleżanka odeszła.Pomiędzy wilkami trzeba być wilkiem by przetrwać,nie każdy potrafi.Szczególnie tak wrażliwa kobietka jak koleżanka która napisała ten tekst.
Dodam że tak jak kolega mateuszwos chętnie bym przeczytał inne teksty Autorki.
[2011-09-24 19:05]

ja również
[2011-09-24 19:45]

withanight88

Tego się nie dowiemy bo jak napisano ktoś się postarał by koleżanka odeszła.Pomiędzy wilkami trzeba być wilkiem by przetrwać,nie każdy potrafi.Szczególnie tak wrażliwa kobietka jak koleżanka która napisała ten tekst.
Dodam że tak jak kolega mateuszwos chętnie bym przeczytał inne teksty Autorki.



Trzeba koleżankę odszukać i ponownie zaprosić, ZUA już niema i oby nie powróciło. [2011-09-25 09:02]

No nie do końca Witha,nie do końca....Justyna odeszła z tego portalu po przypadkowej kłótni z Mastiffem,dostała rykoszetem podczas awantury o to że Mastiff i Ghost to jedna i ta sama osoba.Pamiętam tę drakę doskonale,a Ona niestety załapała się na kilka nerwowych ,portalowych popołudni,kilka dosadnych zwrotów plus dusza artystki i zrezygnowała...a szkoda,bo dla portalu to wielka strata.Pisała świetne teksty które zostawiały czytelnika wbitego we własny fotel,teraz robi to nadal ale niestety już nie dla nas...Jakiś czas temu wpadło mi do głowy aby ponownie ją tu jakoś ściągnąć,mediatorem i łącznikiem był Thunder,miał chłopina wybadać co i jak i dać mi znać...do dziś dnia czekam za odpowiedzią.Gdybym był bardziej kumaty w temacie odszukiwania osób w necie przez fejsbooki,nasze klasy i inne badziewia to napewno podjąłbym się dotarcia do Niej ,a nóż widelec wpadłaby do nas z powrotem,gra warta świeczki...
[2011-09-25 14:46]

No nie do końca Witha,nie do końca....Justyna odeszła z tego portalu po przypadkowej kłótni z Mastiffem,dostała rykoszetem podczas awantury o to że Mastiff i Ghost to jedna i ta sama osoba.Pamiętam tę drakę doskonale,a Ona niestety załapała się na kilka nerwowych ,portalowych popołudni,kilka dosadnych zwrotów plus dusza artystki i zrezygnowała...a szkoda,bo dla portalu to wielka strata.Pisała świetne teksty które zostawiały czytelnika wbitego we własny fotel,teraz robi to nadal ale niestety już nie dla nas...Jakiś czas temu wpadło mi do głowy aby ponownie ją tu jakoś ściągnąć,mediatorem i łącznikiem był Thunder,miał chłopina wybadać co i jak i dać mi znać...do dziś dnia czekam za odpowiedzią.Gdybym był bardziej kumaty w temacie odszukiwania osób w necie przez fejsbooki,nasze klasy i inne badziewia to napewno podjąłbym się dotarcia do Niej ,a nóż widelec wpadłaby do nas z powrotem,gra warta świeczki...



Luxis bez obrazy ale jedna z wymienionych przez Ciebie osób zaproponowała Justynie aby ta zrobiła mu dobrze, ze sie tak wyrażę. Cóż widać jest zbyt delikatna na portal na którym dominują nabuzowane hormonami niezbyt inteligentne osobniki.






Przestań chrzanić inteligentny osobniku takie brednie, bo już nie pierwszy raz to piszesz, ale są granice tych bzdur i pomówień. Wlazłeś tu ponownie tylko po to żeby brednie wypisywać to sobie daruj. Nic sensownego nie zdążyłeś jeszcze tu napisać od wejścia tylko zaczynasz znowu od prowokacji. Wklej tutaj te teksty "jednej z tych osób", albo zaprzestań wypisywania tych pierdół, bo rzygać się chce.


[2011-09-25 15:22]

Spoko Diable...:) Przecież mówię właśnie o tym...Mastiff ją zrugał a Ona wymiękła i skasowała konto,ta propozycja to chyba była dosadnym zwrotem czyż nie? Takie rzeczy i takie przepychanki słowne to nie pierwszyzna przecie w sieci,sam mam na koncie naście fajowych wojenek z opozycją,niektóre nawet gorące:) Różni ludzie,różne środowiska,różne reakcje na słowa ,profil i awatar niewiele mówi o człowieku,nie sprawdzasz każdego oponenta i nie dumasz nad tym czy się ściśnieniuje po jakimś tekście,walisz zawsze tak żeby bolało-tak zrobił Mastiff,tak zrobiłbym pewnie i ja,i ty....
[2011-09-25 15:31]

O i już widać, wypisz wymaluj, wpasował się do przedstawionej charakterystyki:)

Nic nie wkleję bo wyobraź sobie nie kopiuje sobie forum a tamte posty są usunięte.








Wpasowałem się do twoich durnowatych zaczepek i prowokacji, a nie charakterystyki. Nie wkleisz, bo takich jak bredzisz nie było! A ubarwiaj sobie swoje kolorowanki w domu, a nie tutaj wprowadzasz zamęt. Więc przestań bredzić, bo wyobraź sobie, że zgłoszę naruszenie do Redakcji, że ZNOWU prowokujesz od wejścia do kłótni i oczerniasz BEZPODSTAWNIE forumowiczów! 

[2011-09-25 15:34]

Pokój wam niosę panowie...:) Nie żryjta się w takie fajowe popołudnie bo nie ma o co...czas przeszły,czas miniony.
[2011-09-25 15:35]

A tyle było spokoju na forum................ Wrze jak ty się pojawiasz i tobie podobni. Nie ma ciebie- forum żyje w doskonałej kondycji. [2011-09-25 15:39]

Było, było bo nie tylko ja pamiętam :)

A możesz sprecyzować kogo oczerniłem? jakieś nicki? zdaje się że nikogo nie wymieniałem :) A naruszenie sobie zgłaszaj.
Moderator od siedmiu boleści. Nawyzywać, nawyzywać - wykasować co trzeba - resztę zgłosić redakcji :)








Masz jeszcze jakiś problem człowieku? 


[2011-09-25 15:45]

Prowokujesz Diable,usuwam twoje wpisy,masz coś do kogoś to przejdż na PW,forum nie jest od snucia spiskowych teorii czy rzucania oskarżeń na podstawie-wydaje mi się.....Tamten temat został zamknięty bo to czas przeszły,Mastiff nic złego nie zrobił w moim mniemaniu.

PS.Nie jest to żaden spisek,kolesiostwo,czy szara sieć,wpisy wywalam bo są zaczepne,jak by cuś to mnie zaskarż..:)
[2011-09-25 16:00]

mateuszwos

Koledzy co to za wygłupy? Mam jedną uwagę do moderatorów. Skoro kasujecie teksty jednego z użytkowników tej dyskusji to kasujcie też wypowiedzi opozycji. Bo tak to nie dość, że dyskusja nie na temat to jeszcze nie kompletna i człowiek musi się domyślać.

Dziewczyna napisała fajny tekst i z jakiegoś powodu odeszła. Kij z tym czy jej ktoś nawymyślał czy nie może jakoś da się z nią złapać kontakt.
[2011-09-25 21:12]

Może i masz rację...jednak w praktyce to nie zawsze możliwe i wtedy prościej wywalić cały wątek niż rozmyślać kto zaczął a kto tylko się broni.Gdy kogoś zwyzywasz a ktoś ci odburknie to dlaczego miałbym usuwać poprawne,nie obrażliwe wpisy?Traci tylko agresor,no chyba że kroi się zadyma i więcej ludzi skacze sobie do gardeł,wtedy spuszczamy z łańcucha AMBĘ a ona wetnie i nima...:) Tego jeszcze nie pożarła bo być może ONA to przeczyta i ........Dla JEJ wpisów warto go potrzymać dłużej.
[2011-09-26 17:56]

mateuszwos

Chodzi mi tylko o to, że wątek staje się mało czytelny. Bo ostatnie posty to rozmowa Mastiffa z nikim:) Nie wiadomo o co chodzi:D
[2011-09-26 18:13]

spokojny

Witajcie
I to jest właśnie powód dla którego coraz rzadziej bywam na tym forum, pisać też mi się odechciewa widząc takie dyskusje powycinane, niekompletne i z cytatami szczątkowymi.
Coś mi się zdaję że niektórych za daleko władza poniosła.
A tekst Mateuszu naprawdę warty cytowania, koleżanka miała wyśmienite wyczucie zarówno składni jak i kompozycji, brawo to za mało by jej podziękować za tekst którego wersy wcinają się głęboko w pamięć.
Pozdrawiam i więcej luzu Panowie MOderatorzy. :) [2011-09-26 18:44]

Jack14

No cóż mleko zostało rozlane i co koledzy proponują??

Może na kolanach prosić i czy może bukiet kwiatów przynosić ... prosić i prosić i gówna do domu nie wnosić?

Tak moja Hela i ja wnosi czyli jeśli komuś nie dogodzisz to ........................

Dopiszecie sobie sami.

Pozdrawiam.

[2011-09-26 18:57]

mateuszwos

????? [2011-09-26 19:01]

spokojny

? [2011-09-26 19:18]

Diablo

Perła wśród tekstów....
Perła wśród kobiet...
Odeszła przerażona bez żadnego sprzeciwu... Perła Ciemności.
[2011-09-26 20:05]

Robert1911

wszędzie są równi i równiejsi, jeden ma prawo pisać co myśli  a zdanie innego zostanie usunięte. Może i sam stwierdził bym, że nie wrto tego czytać ale wyboru nikt mi nie dał.

Pozdrawiam. (jak by co to jeszcze jeden tekst do usunięcia)

[2011-09-26 20:26]