Renowacja wędki spinningowej

/ 3 odpowiedzi
Witam na stronie gdzie jest wiele nowinek i ciekawostek ja maianowicie dostałem spining dwa elementy 2.40 dł. Długość transportowa to około 2.20 chciałbym go odnowić wiele czytałem o tej specialności i jestem zainteresowany tą praca z czego mi wiadomo renowacja wędziska nie zawsze jest opłacalne ale jak ktoś ma sentyment do tego kija to jak najbardziej i właśnie ja chcę to zrobić . Czy jest ktoś co by mi mógł pomóc w tej sprawie od czego zacząc wiem napewno że przelotki będą nowe no rekojećś nadaje się do odnowienia i jak to wszystko zrobić szlifować to czy zmywać wodą z mydłem jak czytałem , a potem jak to pomalowac i czym
marek-debicki


Kolego Damianie!

 Jeżeli masz możliwość, proszę zrób zdjęcia sprzętu, który chcesz odnowić. Zawsze, jeżeli tylko masz ochotę, da się coś naprawić. Zarówno uszkodzone przelotki można wymienić jak i elementy korka w dolniku wędki. Daj troszkę więcej materiałupoglądowego, a na pewno coś da się wymyślić.

(2011/11/01 20:58)

astra97


Dziękuje Panie Marku za odpowiedz postaram się dostarczyć fotografię na blogu w tej chwili już nie pora robić foto lepiej za dnia jak wiemy. ok dzięki (2011/11/01 21:03)

0