Remont urządzeń hydrotechnicznych w Miedźnej Murow

/ 1 odpowiedzi

   Tak koledzy to niestety prawda  od zeszłego tygodnia ruszają prace związane z remontem i rozpoczęły się prace przy konserwacji urządzeń hydrotechnicznych w Miedznej Murowanej. Od tygodnia jest upuszczana woda.

Stan na dzień dzisiejszy.

Brak około 1 metra wody! Jeśli ktoś planuje tam zapolować na sandacza to ostatnia chwila. Docelowa ma zostać tylko 50 hektarów! Na razie nie ma zakazu połowu. Woda jeszcze do łowienia w okolicy tamy. W płytszych obszarach zostało błoto! Nie wiem czy będą jakieś odłowy i zakaz łowienia. Z tego co słyszałem to chyba maja zrobić odłów i sprzedać ryby! Jak ktoś wie coś więcej to Proszę o  info. Opoczyńskie koła jak i koneckie na razie, nie mają żadnych informacji. Niewiele więcej też dowiedziałem się dzwoniąc do opiekuna zbiornika PZW Piotrków Trybunalski.

Załączam kilka fotek ze stanu faktycznego na moim profilu w Galerii.

W tym sezonie nie połowimy na tym zbiorniku i znając polskie realia nie liczę na to, że poradzą sobie również z zakończeniem prac do przyszłego roku... :-((

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Nie ma nic lepszego jak dezinformacja...
Najlepiej w tej sprawie dzwonić i pisać do Okręgu. Oni jako uprawnieni muszą coś o tym wiedzieć, i mieć konkretne plany co do ryb. Bo jak tak dalej pójdzie to się zmarnuje... (2014/06/17 13:15)