Rekordowy boleń

/ 42 odpowiedzi / 7 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Sith


(...) Jaki ten kraj jest piękny kiedy racjonalne myślenie jest przyciemniane przez ból tyłka lub polską typową zazdrość ;) Zdjęcie z miarką mi wystyarczy za dowód, inni niech dalej żyja w świecie spisków ;)
Dla mnie to jest qintesencja dyskusji.
  (2017/02/08 10:32)

arielos24


Najlepszy jest ogólnokrajowy ból dupy wszystkich specjalistów pseudo wędkarzy. Nie raz spotkałem się z krytyką własnych zdjeć mimo że ryby nie były medalowe to i tak kilku asów którzy twierdzą że wiedzą lepiej sie znajdzie. Złapiesz pstrąga 35 cm to nie on nie ma tyle bo palce duże . Złowisz na inną przynęte niż inni, źle bo im się nigdy to nie udało albo nie potrafia użyć i znowu ból dupy bo tak się nie da, a on napisał że złowił.

Gratuluje łowcy ryby bo to piękna rapa.
A wszystkim wszechwiedzącym życze, by tylko same króciaki łowili by mogli dalej pruć swe pyski że inni nie mogli złapać bo im się nie udało :D
Z was "znawców " mam zawsze najwiekszy ubaw! (2017/02/08 10:50)

Jakub Woś


Dziecinada w wydaniu co niektórych. Koleś wrzuca zdjęcia i musi się liczyć, z komentarzami. Chyba po to wrzucił zdjęcie, gdyby nie chciał komentarzy to trzymałby go na dysku w komputerze.  A komentarze jak i spostrzeżenia moga być różne. Jedni moga w to  wierzyć inni nie muszą. Mają prawo do wyrażenia kulturalnie swojej opinii. Ja na przykład napisałem, że na podstawie zdjęć nie chce mi się wierzyć w te 101cm ale że mnie tam nie było wiec spierał się nie będę. A w zamian czytam komentarze typu "ból tyłka" "wsadzić rulon do dupy" "o kant dupy rozbic"  To Wy nie przyjmujecie do wiadomości, że ktoś może mieć własne zdanie. Jeśli sądzicie inaczej to odrazu z powiedzonkami o dupie wyskakujecie.

Dla mnie to zwykły marketing w najnowszym wydaniu tzw "fake news" Wrzucasz coś kontrowersyjnego, nieprawdziwego i liczysz wejścia na swoją strone i kliknięcia. Każdy wlazł już tam po kilka razy żeby kolejne szczegóły na zdjęciu wyszukać, ktore mogłyby potwierdzić lub zaprzeczyć wielkości ryby. (2017/02/08 10:59)

pawelz


To nie jest wlasne zdanie ale oskarzanie kogos o oszustwo. A to co innego. Mozna sie sperac na co najlepeij lowic bolenia, czy smak miesa jest dobry itd itp. Ale tu gosc pisze ze zlowil rybe 101cm a tu nagle pojawia sie kilku jasnowidzow ktorze na podstawie zdjecia oskarzaja go o klamstwo. To przynajmniej dla mnie jednak cos innego niz spieranie sie o poglady.
Gdyby gosc wrzucil zdjecie i nie podal dlugosci, moglibysmy sie licytowac. Jeden powie 50 cm drugi 70 a trzeci metr. Nikt nikomu nie bedzie wmawial klamstwa. Ale w tym konkretnym przypadku jest zupelnie inaczej. (2017/02/08 11:22)

Jakub Woś


To nie jest wlasne zdanie ale oskarzanie kogos o oszustwo. A to co innego. Mozna sie sperac na co najlepeij lowic bolenia, czy smak miesa jest dobry itd itp. Ale tu gosc pisze ze zlowil rybe 101cm a tu nagle pojawia sie kilku jasnowidzow ktorze na podstawie zdjecia oskarzaja go o klamstwo. To przynajmniej dla mnie jednak cos innego niz spieranie sie o poglady.
Gdyby gosc wrzucil zdjecie i nie podal dlugosci, moglibysmy sie licytowac. Jeden powie 50 cm drugi 70 a trzeci metr. Nikt nikomu nie bedzie wmawial klamstwa. Ale w tym konkretnym przypadku jest zupelnie inaczej.

Gdzie w tym zdaniu jest oskarżenie: "Możliwe, ze miał te 101cm nie bede się spierał bo mnie tam nie było ale z fotek to na 80cm wygląda :) Jeśli miał to pozostaje pogratulować." ? Oceniam wygląd na zdjęciu, to nie jest oskarżanie. (2017/02/08 11:36)

Gragha


Jakub, to nie było raczej do Ciebie, bo ktoś może wierzyć lub nie. Jednak kiedy niektórzy wierzą z fusów czy oskarżają o fabrykach zdjęć i miarki to chyba coś innego niż odmienne zdanie. Już nie wspominając o wieszanie psów na jakimś nowym serwisie. (2017/02/08 11:44)

Jakub Woś


Miał te 101 cm to gratuluję i życze większych, nie miał to gratuluję pomysłu. Tak czy owak gratuluję. Internet jest pełny cwaniaków ktorzy "rozciągają" ryby więc nie ma co się dziwić sceptycznemu podejściu zwłaszcza jeśli chodzi o rekordy. I jeśli ktoś nie będzie miał kilku świadków i miarki z homologacją to zawsze będą wątpliwości. Dziwi mnie natomiast fakt że ci co nie wierzą potrafią to opisać w kulturalny sposób a ci "obrońcy" muszą zaraz sypać dupami i odnosić sie do "polskiej natury" jak do czegoś złego. (2017/02/08 11:57)

pawelz


Jakub, tak jak napisal Gragha, to nie bylo do Ciebie.
Ale nie moge sie zgodzic z tym:
Dziwi mnie natomiast fakt że ci co nie wierzą potrafią to opisać w kulturalny sposób a ci "obrońcy" muszą zaraz sypać dupami i odnosić sie do "polskiej natury" jak do czegoś złego.
Czy mozna kogos w kulturalny sposob oskarzyc o oszustwo ?. Bo wg mnie nie. Ci co nie wierza, wroza z fusow, i dodatkowo oskarzaja bez dowodow.
Bo dowodem nie moze byc stwierdzenie ze np okulary maja 12 cm bo moje tyle wlasnie maja, albo to ze ja do lokcia mam 40 to on tez musi.
  (2017/02/08 12:57)

pakul1206


Ta ryba w dupie ma chyba metr, ryboki i znawcy rekordów porównajcie sobie budowę ryb ze zdjęć które wstawił Jakub i zdjęcia 101 cm okazu. Zobaczcie odległość między płetwami piersiowymi a brzusznymi i przełóżcie to na szerokośc dłoni ludzi że zdjęć. W rekordowym okazie wchodzi jedna z luzem, w siedemdziesiątce śmiało dwie a w tych ponad 80 ze trzy.No chyba że jegomość ma grabie na 30 cm szerokie :) Ten bolek jak ma ze 70 dych to wszystko, już sam sposób zrobienia zdjęcia ma na celu powiększenie ryby, Jakbym łowił ryby od wczoraj to może bym to łyknął ale takie triki jak widać po wpisach nie przejdą,są zbyt płytkie, widziałem ostatnio 30 cm płocie, cienkie jak szprotki i nie większe od szerokości gómofilca :) (2017/02/08 13:01)

arielos24




Dla mnie to zwykły marketing w najnowszym wydaniu tzw "fake news" Wrzucasz coś kontrowersyjnego, nieprawdziwego i liczysz wejścia na swoją strone i kliknięcia. Każdy wlazł już tam po kilka razy żeby kolejne szczegóły na zdjęciu wyszukać, ktore mogłyby potwierdzić lub zaprzeczyć wielkości ryby.
Jak ktoś chce portal wędkarski prowadzić to nie wrzuca raczej syfu by sie zdyskredytować i ośmieszyć, nie uwarzasz?
Widać że portal jest od 2013 i o bzdurach nikt nie pisze. Nikt też w tym artykule nie wciska kitów że złowił to na taką czy owaką przynetę by się zareklamować i na tym zarobić.

  (2017/02/08 13:10)

Haryyy5


Panowie, możemy się tu sprzeczać na 1000 postów a i tak nic z tego nie wyniknie. Mi również ryba wydaje się jak na metr delikatnie mówiąc skromna, ale też udowodnić tego nie sposób. Moje przedramie ma już na ten przykład 50 cm. Żadne zdjęcie w którym mamy jakiś punkt odniesienia nie jest robione na wprost ... równie dobrze mogę wam podać wymiar tej ryby na podstawie fusów z porannej kawy. Kto chce ten wierzy, kto nie ten nie. Jednej niezaprzeczalnej prawdy zapewne i tak nigdy nie poznamy. (2017/02/08 17:01)

Tomas81


Ooo i tu się pojawiło kilku magików mierzących rybę za pomocą okularów, palców... Ale jakoś nie uwzględniają małego kąta pod jakim ryba była prezentowana.

PS. O tym bolku było już dość dawno, w lipcu zeszłego roku. (2017/02/08 18:48)