Zaloguj się do konta

Rekordowy szczupak

utworzono: 2009/07/20 13:03
KPiotrek97

Kurde no niechce mi sie wierzyc ze to ma 150cm i te 30 kg;[ widzialem zdjecia metrowek co wygladaly na wiele wieksze;] sam zaciolem ,,gruba" i byla podobna. [2010-10-21 17:50]

kwasek

to zdjecie od jakis dwoch lat jest na necie albo i wiecej.po pierwsze nie moze byc uznany za rekord polski bo jak widac jest zlapany w okresie ochronnym(watpie ze to jest grudzień)ryba jest piekna i chcialbym kiedys taka złapac.na tym zdjeciu jest slaba jakosc,widzialem inne zdjeciai to nie jest fotomontaż.ryba piekna!  [2010-10-21 18:51]

arekde

Ryba piękna, cieszy oko. Fajnie, że takie egzemplarze można spotkać w naszych wodach. I Panowie...nie ważne czy to wędkarze czy rybacy (skłaniam się ku temu drugiemu bo tak obaj wyglądają) ważne, że przedstawili przepiękny okaz!

Czapki z głów.

[2010-10-21 19:29]

filus81

Też twierdze że nie jest to fotomontarz rybka na 1 i na 2 zdjeciu jest identyczna.Tylko jakość jest kiepska.
[2010-10-22 01:20]

Rufin

Dla mnie te zdjęcia i cała ta sytuacja jest bardzo podejrzana -Jeżeli ta ryba zostałaby złowiona regulaminowo to we wszystkich czasopismach wędkarskich byłyby zdjęcia,wywiady z łowcą i opisy z połowu,a nic takiego nie widziałem.Te zdjęcia pokazują jeszcze jedną rzecz-mianowicie jak wielka jest bezkarność kłusoli w Polsce-nic sobie z tego nie robią a wrecz śmięją się nam wędkarzom w twarz publikując chamsko takie zdjęcia.A co do ryby,to bardzo szkoda takiego okazu-może kiedyś złowił by go jakiś normalny wędkarz i byśmy mieli piękny rekord Polski. [2010-10-22 11:31]

regalis

Oba zdjęcia to foto montaż.
[2010-10-22 11:41]

Podtrzymam to co napisałem w temacie ileś msc temu,to nie jest fotomontaż.Szczupły został złowiony na jakimś pry/dzierżawionym jeziorze a fotka poszła do prasy w ramach reklamy zbiornika.Wziął na żywca spod lodu,daty połowu nie pamiętam,co i tak jest nieistotne gdyż na tej wodzie nie musi obowiązywać regulamin pzw.Jedno co mogę zarzucić łowcy to brak jakiejkolwiek etyki wędkarskiej czy nawet zwykłej-ludzkiej,zatłukł taka perełkę i cieszy się z tego idiota jeden.Zapchał sobie zamrażarę furą niezjadliwego mięsa o smaku płyty pilśniowej,debil.
[2010-10-22 14:22]


luxis.

A skąd wiesz jak smakuje taka ryba?
[2010-10-22 14:58]

wedkarz

To chyba nie jest mozliwe zeby wyciagnac taka rybe na podlodowke? , chyba bo za bardzo to sie nie znam na podlodowce i by sie nie zmiescił  w otworze ;] [2010-10-22 16:03]

robson1

Wygląda to jak fotomontaż
[2010-10-22 16:30]

59900155

Ciekawe zdjęcia wyglądają na wykonane spory czas temu ,bardzo podejrzane wędkarz który chciałby się pochwalic swoją zdobyczą pokazał by i wędke ale tu wędki nie było i dlatego nikt tego nie zgłosił nie popieram kłusownictwa [2010-10-22 17:01]

karpiozo

śmieszne, każdy pisze to samo , reklama dżwignią handlu...
[2010-10-22 22:40]

łysym

Ale nagle temat ożył. Tak jakby nikt nie czytał wypowiedzi od początku.

[2010-10-22 22:43]


luxis.

A skąd wiesz jak smakuje taka ryba?

Z takich prostokątnych dość grubych klocków z papieru-z książek,daj namiar to ci wyślę kilka,pobawisz się chociaż bo obrazków mało.
[2010-10-23 15:56]

arekde

Temat ożył.....bo wszyscy w kółko to samo!

Czemu ciągle kłusownicy i kłusownicy?

A może to było na początku grudnia a Ci panowie to rybacy, którzy mają prawo używać sieci?

A może są też wędkarzami i zechcieli się podzielić swoją zdobyczą z innymi.....

A może nie napisali o metodzie połowu by gul pozostałym skoczył....jak widać skoczył.

A może sprzedali do knajpy i konsumenci do dziś oblizują pale....bo był dobrze przyprawiony?

A może faktycznie ma ów szczupak 140 cm?

A który z Panów komentujących nie dodał kiedyś kilku cm by lepiej się opowiadało?

Ehhhhhhhhhh u nas w kraju jak by nie zrobił zawsze będą zjebki.

Pozdrawiam

[2010-10-23 16:28]

Dla mnie to wyglada na fotomontaż.

Po 1: Pierwsze zdjęcie: spójrzcie na płetwę ogonową, dla mnie wygląda trochę "płasko" i ogólnie jakby szczupak był wklejony.

Po 2: Na drugim zdjęciu "wędkarz" trzyma 29 kilogramowego szczupaka w jednej ręce i na dodatek "pokerowa twarz"...  Nie wiem czy pan w tym wieku miałby tyle siły alby takiego czegoś dokonać.

To są tylko moje sugestie i proszę o zdanie innych forumowiczów.


[2010-10-24 12:14]

filus81

SPÓJRZCIE NA WSZYSTKIE PLAMKI TEGO SZCZUPAKA WSZYSTKIE SĄ IDEALNIE TAKIE SAME JAK NA 1 I NA 2 ZDJECIU.MOGŁO BYC TAK ZE RYBKA BYŁA MAŁA I JA POWIEKSZYLI I WKLEILI W FOTO.PRZY DOBRYM PROGRAMIE TO PROSTE.
[2010-10-24 12:22]

splawik 112233

To jest ściema. Na 100% on nie ma 156cm. Wątpie też że nie został złapany w okresie. I trzecia rzecz która mnie zastanawia to to że nie widać jakiego kolwiek sprzętu. To z pewnością FOTOMĄTARZ. Pozdrawiam! [2010-10-24 14:35]

jasko_sob23

Tak to prawdziwy potwór w siród "zembatych" Ale do rekordu sę nie zalicza!!! Bo został złowiony na żywca spod lodu co jest w Polsce Kłósownictwem!!! A szkoda bo szczupak jest naprawde Ogromny:0 Czytałem o tym Artykół w gazecie "WĘTKARZ POLSKI" [2010-10-27 19:35]

59900155

Temat ożył.....bo wszyscy w kółko to samo!

Czemu ciągle kłusownicy i kłusownicy?

A może to było na początku grudnia a Ci panowie to rybacy, którzy mają prawo używać sieci?

A może są też wędkarzami i zechcieli się podzielić swoją zdobyczą z innymi.....

A może nie napisali o metodzie połowu by gul pozostałym skoczył....jak widać skoczył.

A może sprzedali do knajpy i konsumenci do dziś oblizują pale....bo był dobrze przyprawiony?

A może faktycznie ma ów szczupak 140 cm?

A który z Panów komentujących nie dodał kiedyś kilku cm by lepiej się opowiadało?

Ehhhhhhhhhh u nas w kraju jak by nie zrobił zawsze będą zjebki.

Pozdrawiam



Kolega broni ich ???

Jak są rybakami to polecam forum rybołóstwa a nie  wedkarskie forum

A może kolega z nimi był ?

A może coś mają do ukrycia ?

Pytań i odpowiedzi możemy sobie mnożyć nie zostało zgłoszone nie jest rekordem

Pozdrawiam

[2010-10-27 20:18]

Temat ożył.....bo wszyscy w kółko to samo!

Czemu ciągle kłusownicy i kłusownicy?

A może to było na początku grudnia a Ci panowie to rybacy, którzy mają prawo używać sieci?

A może są też wędkarzami i zechcieli się podzielić swoją zdobyczą z innymi.....

A może nie napisali o metodzie połowu by gul pozostałym skoczył....jak widać skoczył.

A może sprzedali do knajpy i konsumenci do dziś oblizują pale....bo był dobrze przyprawiony?

A może faktycznie ma ów szczupak 140 cm?

A który z Panów komentujących nie dodał kiedyś kilku cm by lepiej się opowiadało?

Ehhhhhhhhhh u nas w kraju jak by nie zrobił zawsze będą zjebki.

Pozdrawiam


a może ,teraz to żeś takich pierduł napisał że szkoda gadać
[2010-10-27 20:30]

wawrzolek1

Witam, zdj to nie fotomontaż. jest dosyć stare. Rybka niestety złapana metodą nielegalną...
[2010-12-13 14:26]

po za tym na zdjęciach są dwa różne szczupaki ...w tych samych miejscach te centki się różnie układają ....tak samo kolor niektórych płetw jest inny . dokładnie się przyjrzyjcie...
[2010-12-13 15:38]

kargul

ooo ja pire&&le jakie bydle pozdro [2010-12-13 17:50]

wasiel

a pomyslec ze niedawno go wypusciłem i znow ktos go złowił...:D
[2010-12-14 21:14]