Rekordowy sum ze Słupa

/ 13 odpowiedzi
W ZESZLYM TYGODIU NA ZBIORNIKU ZAPOROWYM SŁUP/K JAWORA ZOSTAL ZLOWIONY SUM O WADZE 106,700 KG I DLUGOSCI 297 CM ZDJECIA MAJA SIE POJAWIC JUZ WKROTCE ZOSTAL ZLOWIONY NA 0,6KG LESZCZA METODA ZYWCOWA WIECEJ INFO PODAM PO POTWIERDZENIA TEJ WIADOMOSCI PRZEZ PZW JEZELI SIE TO POTWIERDZI TO BEDZIE NOWY REKORD EUROPY POPRZEDNI SUM BYL O 7 CM KROTSZY
kobikobi1

to już trzecia wersja jaka słyszałem o tym sumie,niestety żadna nie poparta dowodami.Czekamy dalej na konkrety (2013/07/13 21:20)

jamesbond

W ZESZLYM TYGODIU NA ZBIORNIKU ZAPOROWYM SŁUP/K JAWORA ZOSTAL ZLOWIONY SUM O WADZE 106,700 KG I DLUGOSCI 297 CM ZDJECIA MAJA SIE POJAWIC JUZ WKROTCE ZOSTAL ZLOWIONY NA 0,6KG LESZCZA METODA ZYWCOWA WIECEJ INFO PODAM PO POTWIERDZENIA TEJ WIADOMOSCI PRZEZ PZW JEZELI SIE TO POTWIERDZI TO BEDZIE NOWY REKORD EUROPY POPRZEDNI SUM BYL O 7 CM KROTSZY

Po pierwsze, nie drzyj się. Nie wiem czy wiesz, ale w Internecie pisanie z capsem uznaje się za "krzyczenie", a że my tu spokojni jesteśmy (do czasu) to proponuję jednak pisanie małymi literami z uwzględnieniem wielkich na początku zdania i w innych potrzebnych okolicznościach. Posty na shifcie czyta się kiepsko. Jeśli nie masz małych literek to sobie skopiuj: qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm. Do tego warto byś stosował POLSKIE ZNAKI, bo żyjesz w Polsce/piszesz na polskim forum.   (2013/07/13 23:06)

czapa

To dodam od siebie sprostowanie. Co do tej wiadomosci, zdjecie widziałem w sklepie wedkarskim "jakosc kiepska i ogolnie jakies takie podejrzane". Jak sie okazało po paru dniach zdjecie to fotomontaz i to bardzo nieudolny :D ale fama poszła w eter głosnym echem :D wiekoszosc jest dalej przekonana ze rekord padł :) (2013/07/14 17:17)

arto

witam ,są już sprawdzone informacje na temat tego suma ? (2013/07/16 21:39)

kobikobi1

Nie było żadnego suma (2013/07/16 23:16)

wirus7

No to jesli można, to ja dodam coś od siebie. Już widziałem tego "rekordowego" suma na zdjęciu, hahaha. Mam nawet w telefonie. Gość leży koło tego suma u siebie w kuchni.W tle widać czyjeś nogi i stół.Kolega z Legnicy powiedział mi , że to jest zdjęcie suma zrobione dwa lata temu w Bełchatowie i ta rybka miała 241cm, chyba złowiony przy elektrowni.Później wrzucę to zdjęcie. Taki to jest rekord Polski na Słupie :). To teraz tylko czekać, jak fama pójdzie w kraj, a na Słup zjedzie się pół Polski.Dość, że na naszym zbiorniku jest bezrybie, to jeszcze ogołocą nam je doszczętnie. Brawo dla pomysłodawcy.

A jeśli faktycznie ktoś złowił 3 metrowego suma :)........

A to my jesteśmy wielkimi malkontentami???

(2013/07/17 07:18)

wirus7

Ras al Ghul, przecież napisałem że to zdjęcie jest sprzed dwóch lat.Pokazuje jakie krąży wśród wędkarzy :) (2013/07/17 08:21)

Jakub Woś

Masz rację, nie czytałem poprzedniego wpisu tylko zerknąłem na fotkę. (2013/07/17 08:35)

JAdamczyk

Jadę na Łagów Lubuski zamierzam nastawić się na suma na co najlepiej bierze. (2013/08/08 20:14)

wojtek7219

panowie!nie ma takich sumow w zbiorniku Slup!nie ma mozliwosci fizycznej zeby dorosly do takich rozmiarow!w Zagorzu podobno takie widywano,ale to mity nurkow i starych bywalcow!zdjecia i relacje z zasiadek to fakty,reszta opowiesci to mit skoro nie mamy na brzegu ryby.... (2013/09/26 19:12)

Mopar

To zdjęcie dostałem ponad 2 miesiące temu od znajomego z Jawora (nie jest wędkarzem) Potem pisał, że ktoś go zrobił w jajo... (2013/09/26 19:29)