Rekordowy karp lub amur - ciekawostki i okazy

/ 969 odpowiedzi / 91 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik27096


No i decyzja na wariata jutro wyjazd do niedzieli wieczór mix już dochodzi kukurydza i konopia się moczy zobaczymy co będzie. (2013/06/20 21:08)

u?ytkownik27096


Bardziej za amurem bo jest ich całkiem sporo i ładne sztuki ale zobaczymy co będzie.  (2013/06/21 11:19)

FELIPE


Ja przeanalizowałem swoje możliwości czasowe i zmieniłem taktykę. Wraz z kumplem wytypowaliśmy nową wodę, dwa główne kryteria to  brak presji wędkarskiej, tak aby było można spokojnie nęcić i nie martwić sie że będzie zajęte, druga sprawa zbiornik w zasięgu 30km.
Na tym zbiorniku jest brak wędkarzy nastawiających się na karpie, a karpiem był zarybiany nieraz, wybraliśmy płytką zatokę i zaczeliśmy nęcić wieczorami - pellet + kulki.
Wczoraj z wieczora zaliczyliśmy pierwszy wypad z wędkami, i tu niespodzianka, 1:30 w nocy branie i amurek 8kg ląduje na macie, nad ranem ok.5 delikatne opuszczenie swingera ale to tylko leszczyk,
a ok 7:00 piękny odjazd, ale na karpia jeszcze trzeba poczekać :)  zameldował się sum, swoją drogą walka z rybą wspaniała.
Jestem mega zadowolony z nowej miejscówki, myślę że systematyczne nęcenie da wiele ładnych ryb. (2013/06/22 22:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik104372


Ja przeanalizowałem swoje możliwości czasowe i zmieniłem taktykę. Wraz z kumplem wytypowaliśmy nową wodę, dwa główne kryteria to brak presji wędkarskiej, tak aby było można spokojnie nęcić i nie martwić sie że będzie zajęte, druga sprawa zbiornik w zasięgu 30km.
Na tym zbiorniku jest brak wędkarzy nastawiających się na karpie, a karpiem był zarybiany nieraz, wybraliśmy płytką zatokę i zaczeliśmy nęcić wieczorami - pellet + kulki.
Wczoraj z wieczora zaliczyliśmy pierwszy wypad z wędkami, i tu niespodzianka, 1:30 w nocy branie i amurek 8kg ląduje na macie, nad ranem ok.5 delikatne opuszczenie swingera ale to tylko leszczyk,
a ok 7:00 piękny odjazd, ale na karpia jeszcze trzeba poczekać :) zameldował się sum, swoją drogą walka z rybą wspaniała.
Jestem mega zadowolony z nowej miejscówki, myślę że systematyczne nęcenie da wiele ładnych ryb.



No gratulacje, bardzo ładny amur :) ja kurczę też bym musiał się nastawić na amura, marzy mi się taki +10kg :) a na jaki smak kulki wziął? (2013/06/23 15:56)

u?ytkownik27096


No i już w domu po zasiadce, niestety nie odnotowałem żadnego brania ale za to mój kolega złapał na bata małego karpika a w nocy z gruntu dwa węgorze a dzisiaj coś ładnego wszystko mu porwało na bacie.  (2013/06/23 17:23)

mazak33


z pitku do niedzieli 6 karpikow od 1kg do 2,8kg. nie ma sie czym chwalic ale wkoncu zaczelo sie cos dziac!!! (2013/06/23 22:04)

FELIPE


Ja przeanalizowałem swoje możliwości czasowe i zmieniłem taktykę. Wraz z kumplem wytypowaliśmy nową wodę, dwa główne kryteria to brak presji wędkarskiej, tak aby było można spokojnie nęcić i nie martwić sie że będzie zajęte, druga sprawa zbiornik w zasięgu 30km.
Na tym zbiorniku jest brak wędkarzy nastawiających się na karpie, a karpiem był zarybiany nieraz, wybraliśmy płytką zatokę i zaczeliśmy nęcić wieczorami - pellet + kulki.
Wczoraj z wieczora zaliczyliśmy pierwszy wypad z wędkami, i tu niespodzianka, 1:30 w nocy branie i amurek 8kg ląduje na macie, nad ranem ok.5 delikatne opuszczenie swingera ale to tylko leszczyk,
a ok 7:00 piękny odjazd, ale na karpia jeszcze trzeba poczekać :) zameldował się sum, swoją drogą walka z rybą wspaniała.
Jestem mega zadowolony z nowej miejscówki, myślę że systematyczne nęcenie da wiele ładnych ryb.



No gratulacje, bardzo ładny amur :) ja kurczę też bym musiał się nastawić na amura, marzy mi się taki +10kg :) a na jaki smak kulki wziął?




Dzięki, wziął na dwie kulki muszla + krab (2013/06/23 22:39)

u?ytkownik104372


Ja jutro jadę na kilkanaście godzin zobaczyć czy coś będzie się działo, teraz cały czas pochmurna pogoda także idealna na karpia :) (2013/06/25 20:03)

bolekr


Powodzenia. Ja startuje chyba w sobotę po pracy na nockę... (2013/06/26 09:36)

u?ytkownik27096


Koledzy od wczoraj próbuje skontaktować się z Massive Baits ale nikt nie odbiera ma ktoś może jakiś inny kontakt niż ten dostępny na stronie? W tą sobotę jadę na tydzień nad Chańcze i szybko chciał bym się zaopatrzyć w kilka kilo mixu a do Massive mam blisko i bym odebrał osobiście.  (2013/06/27 11:20)

FELIPE


wróciłem z nocki, z wieczora w łowisko weszły leszcze i nie pomogło zakładanie dwóch dużych kulek, brały na wszystko, nad ranem jeden karp się zameldował, niestety mały ok. 3 kg (2013/06/28 18:28)

u?ytkownik104372


U mnie jak na razie lipa z braniami od dłuższego czasu, będzie trzeba coś pokombinować. Jutro jadę po nowe kulki może to przyniesie jakiś efekt w najbliższym czasie :) (2013/06/30 17:55)

marexx


U mnie też cisza (2013/06/30 21:35)

buba0sparx


Witam , w ten weekend udało mi się ustanowić swój nowy rekord z dzikiej wody PZW.Piękny misiek o wadze 20,70 kg . zapraszam do relacji i fotek na bloga http://gkkhotrod.blogspot.com/ (2013/06/30 21:50)

u?ytkownik27096


Ładna rybka gratulacje i życzę teraz 25+ :) (2013/07/01 10:48)

u?ytkownik104372


Witam , w ten weekend udało mi się ustanowić swój nowy rekord z dzikiej wody PZW.Piękny misiek o wadze 20,70 kg . zapraszam do relacji i fotek na bloga http://gkkhotrod.blogspot.com/


Gratulacje, niezły grubasek ;) (2013/07/01 18:12)

u?ytkownik158065


Witam po krótkiej nieobecności na forum, w związku z tym że jestem założycielem tego wątku i skasowałem swoje stare konto wasze komentarze w tym wątku nie pokazują się na głównej stronie forum ( najnowsze wątki ), żeby wszystko było po staremu wpadłem na pomysł żeby zamknąć ten wątek i otworzyć nowy, identyczny :) (2013/07/01 18:53)

u?ytkownik158065


ZAPRASZAM DO

WASZ REKORDOWY KARP LUB AMUR - CIEKAWOSTKI C. D.

http://forum.wedkuje.pl/f,wasz-rekordowy-karp-lub-amur-ciekawostki-cd,662318,0.html (2013/07/02 13:24)