Rekord świata w lotach .

/ 35 odpowiedzi
u?ytkownik57785


Pewnie! Jak mieszkałem w Sączu i pojechałem ze szwagrem do Zakopca pod Wielka Krokwię, to po paru herbatach z prądem mieliśmy takie skoki i tyle goli wbiliśmy w nartach, że głowa mała! I wygralismy! (2011/02/12 18:25)

bluehornet


Maciek , a jak się Przeprowadzałeś z Sącza pod Zieloną Górę , to nie było ci , jak w pięknej pieśni - Góralu , czy Ci nie żal , opuszczać rodzinne strony ???!!! (2011/02/12 19:23)

u?ytkownik57785


Grzesiu, na skrzydłach bym wracał do Sącza! (2011/02/12 20:02)

Jędrula


Nie mam słów na matołów , pierwsza belka przy tylnym wietrze ?!

Znowu kolejny konkurs zepsutuy ! Z trzeciej albo czwartej belki padłby dzisiaj rekord świata .

 

(2011/02/13 14:32)

spines21


bydz może konstóktorzy trochę przesadzili z rozbiegiem.

można się spodziewać ,że w takiej formie jak  Evensen  i Schiri mogli by z  wyższych belek skoczyć ze 270 metrów:)

nie ma watpliwości,że im ta skocznia pasi-najszybciej ją rozgryzli.

ale ten przepis z obniżaniem belki i dodawaniem punktów za wiatrplus całkiem niedorzeczne punkty od sądziów robią ze skoków całkiem nieczytalne i loteryjne zawody.

jak ktoś skoczy dalej dostaje wyższe noty,a jak krócej to choćby leciał idealnie dają mu po 16,17.a przecież to nie ma nic wspólnego-za odległość dostają punkty według regulaminu

(2011/02/13 14:44)

wojtek1619


ogladaliscie dzisiaj co wyprawial ten hofer 0 belka to jest juz szczyt wypaczyl konkurs to jest moje zdanie na ten temat (2011/02/13 15:03)

bluehornet


Nie mam słów na matołów , pierwsza belka przy tylnym wietrze ?!

Znowu kolejny konkurs zepsutuy ! Z trzeciej albo czwartej belki padłby dzisiaj rekord świata .

 
Jądrulka , zadałem Ci  pytanko w " Całodobowych pogaduchach " , a Odpowiedziałeś tu , nie szkodzi - Jak dwóch typów ( Austriak i Słoweniec ) w potrafi spier..lić zaody sportowe , które same w sobie były piękne , ale gdyby nie ingerencja tych dwóch cymbałów , to mogły być baaardzo piękne . Ps. Brawo Adaś za zajęcie trzeciego miejsca i nowy rekord Polski w długości skoku !!! (2011/02/13 15:48)

olgi14olgi


Jak dla mnie to rekordzistą świata pozostaje bjoern, Skocznia w wikersund poza tym że jest droga to nic dla mnie nie znaczy. Letanica jest piękną naturalną i legendarną skocznią i to właśnie na niej powinny pozostawać wielkie rekordy. (2011/03/21 19:43)

pstrag222


nom ale i planica ma byc powiekszona takze rekordy beda znowu (2011/03/22 09:17)

rysiosz


jak dla mnie nowe zasady ujmują urokowi skoków i dają popis sędziom a poza tym ta punktacja... (2011/03/22 21:05)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.