Zaloguj się do konta

Rekord Polski - sumik karłowaty .

utworzono: 2011/07/04 12:23
jesitor

ja dzisiaj zlapalem 43cm sztuke, na larwe cmy i 3 larwy muchytroche ciezko bylo bo podbieraka nie mialem, ale mial zajebisty zolty kolor z kilkoma czarnymi kropkamia co do rekordu to na wlasne oczy widzialem sztuke co jej piesc do geby wchodzila



Choćby któryś z was na larwy gnidy morskiej złowił sumika  43 cm ,to i tak jak Judasz nie uwierzę,jak nie zaobaczę .Każdy bebla że łowi sumiki po 43 cm,niektórzy koło 50 cm nawet łapią.
Niech tu jedna osoba wklei zdjęcie sumika -z miarą że ma 43 cm...chce to widzieć.Wiem jakie sumiki łowi sie w \Polsce i fantazja dobre jest na opowieści dziwnej treści -przed spaniem,ale do serii bajek poczytaj mi Mamo.


[2012-04-29 19:11]

jesitor

a to niebyla larwa cmy tylko mola sory pomieszalo mi sie [2012-04-29 19:18]

jesitor

http://www.fotka.pl/profil/jzepajesiotr
zdjecia sa na fotka bo tu sie nie miescily.przepraszam pomieszalo mi sie to niebyly larwy cmy tylko l arwy moli woskowych [2012-04-29 19:42]

jesitor

zgadzam sie z perwerem ale reki nie dam uciąć miałem doczynienie z ta gadziną na zbiorniku chechło jest tego tam tyle ze masakra i z opowiadań nikt wiekszego jak 25 nie wyciagnał a co do tego czy ona smaczna tez nie wiem ale słyszałem ze tych ryb sie nie je. chechło pieknmy zbiornik dużo ryb ale nie wiem na co tam łowić ten głupi sumik wszytsko ciągnie ;/ byłem tam rok temu ostatni raz i raczej juz tam nie pojade.


dlaczego sie nie je? w smaku sa bardzo dobre a i osci nie maja [2012-04-29 19:44]

jesitor

http://www.fotka.pl/profil/jzepajesiotr/albumy/1,Ja/82564157,?authkey=e02bc9faf75e3b43da4a4f8efc9eb05apomieszalo mi sie nie lapalem na larwy cmy, tylko molaa co do jedzena to polecam, bardzo dobra ryba i dodatkowy plus niema osci:)
[2012-04-30 17:46]

kogutw68

ja dzisiaj zlapalem 43cm sztuke, na larwe cmy i 3 larwy muchytroche ciezko bylo bo podbieraka nie mialem, ale mial zajebisty zolty kolor z kilkoma czarnymi kropkamia co do rekordu to na wlasne oczy widzialem sztuke co jej piesc do geby wchodzila



Choćby któryś z was na larwy gnidy morskiej złowił sumika  43 cm ,to i tak jak Judasz nie uwierzę,jak nie zaobaczę .Każdy bebla że łowi sumiki po 43 cm,niektórzy koło 50 cm nawet łapią.
Niech tu jedna osoba wklei zdjęcie sumika -z miarą że ma 43 cm...chce to widzieć.Wiem jakie sumiki łowi sie w \Polsce i fantazja dobre jest na opowieści dziwnej treści -przed spaniem,ale do serii bajek poczytaj mi Mamo.




''Jak nie zobaczę to nie uwierzę...'' to był Tomasz a nie Judasz, na religię sie nie chodziło. [2012-04-30 17:56]

lynx

Jacu - pokemon który ma 30 cm to jest już gigant. Zaufaj mi. Sam łowiłem takie koło 40-tki, ale to już są naprawdę okazy nie do pomyślenia. Natomiast pokemon który mierzy 50 cm, to już nawet nie będzie rekord Polski ale  rekord na miarę "interprzestrzeni". W życiu nie widziałem takiego pokemona i chyba ktoś lekko przesadził pisząc o półmetrowym okazie. Musiałbym widzieć to na focie z metrem przy ciele żebym uwierzył.



Czytałem gdzieś, że w Kanadzie / z tamtąd go sprowadzili/ rośnie nawet wiekszy ale niestety u nas tak nie rośnie i dlatego jest to niewypał a przy tym strasznie żerny.
[2012-06-03 19:05]

Qoorchuck

Nikt nie wie, jakie 'byczki' pływają w polskich jeziorkach. Sa napewno wielkie okazy :-) Sam raz byłem świadkiem, jak pewien starszy pan złowił sumika który miał dokładnie 47 cm długości, i niestety zabrał go se sobą. Myślałem że go wypóści i sumik jeszcze urośnie do większych rozmiarów. 




Prawidłowo... nie wolno ich wypuszczać!
[2013-06-30 21:27]

piotr 0206

Zachowanie starszego Pana było właściwe. [2018-08-02 11:27]