Zaloguj się do konta

Reklama wędki elektrycznej

utworzono: 2014/07/22 13:44
pcywicki

Witam., dziś na jednym z portali natrafiłem na reklamę (poprzez google adWords na onecie) wędki elektrycznej., poniżej link do strony

http://wędkaelektryczna.pl/

czy nie ma możliwości prawnych zablokowania takiego tworu ?

Oczywiście wysłaliśmy zgłoszenie również do redakcji Wiadomości Wędkarskich.

pozdrawiam
Piotr
[2014-07-22 13:44]

Jędrula

Ale dlaczego chcesz blokować sprzedaż tego towaru , może komuś to potrzebne i nie mówię absolutnie o kłusownikach . W ubiegłym roku widziałem na jednym ze stawów hodowlanych jak ludzie tym odławiali ryby , mierzyli , ważyli , coś tam jeszcze robili i wypuszczali . Mniemam , że to badania jakieś były . A co do kłusowników , też sobie mogą kupić i wycinać Ci rybki , z tym nic nie zrobisz .

[2014-07-22 13:59]

kedzio

Kłusol se tego nie kupi. On se to zmajstruje ze starych wideł, a generator zrobi ze starego patafonu. Przeca to wcale nie nowy wynalazek. Już po wojnie tak kłusowano. A szczyt popularności przypada na lata 50-70.

[2014-07-22 21:46]

Ale dlaczego chcesz blokować sprzedaż tego towaru , może komuś to potrzebne i nie mówię absolutnie o kłusownikach . W ubiegłym roku widziałem na jednym ze stawów hodowlanych jak ludzie tym odławiali ryby , mierzyli , ważyli , coś tam jeszcze robili i wypuszczali . Mniemam , że to badania jakieś były . A co do kłusowników , też sobie mogą kupić i wycinać Ci rybki , z tym nic nie zrobisz .

A czy taka wędka ogłusza czy zabija bo napisałeś że mierzą ważą no i chyba do wody? [2014-07-23 11:29]

jakubpor

Cokolwiek to jest na pewno jest ścierwem [2014-07-23 12:06]

89krzysztof

Gdyby zabijała, to jaki sens byłby wpuszczania tych ryb z powrotem? Wtedy badania ryb w taki sposób mijałyby się z celem.
[2014-07-23 12:11]

Bolaa

Dziwna strona jakaś lepiej nie wchodźcie.  [2014-07-23 14:13]

SVT

To nie jest reklama jakiejkolwiek wędki elektrycznej, tylko sprzęt zaangażowanych kłusowników. Policja wystarczy że zerknęła na fotografie tych osobników. Już powinna usadzić kłusoli za posiadanie tego syfu. W tym pomieszczeniu, widać jaka trzoda i wiadomo, że to hurtem jest mordowanie ryb. Przecież nikt nie uwierzy, że te trzy sumy u siebie odłowili. Nie wspominając o pstrągach itp. Zresztą widać że i brzanę zabijają. Powinni gości namierzyć i do puchy do końca swoich dni. Dodatkowo gości umieścić w beczkę z wodą i co parę minut prądem budzić. [2014-07-23 16:36]

kedzio

Zabija. A jakże! Wkładasz to do wody i prąd o odpowiednich parametrach ogłusza ryby. To działa jak paralizator.

Ale kiedy wypływają ryby ogłuszone, a ktoś dalej tym gównem wymiata, to już wtedy nie jest wesoło, bo pod działaniem prądu mozna przeżyć przez krótki czas. A długotrwałe działanie tego syfu zabija - tak jak paralizator nieodpowiedzialnie użyty.

Amen.

[2014-07-23 18:44]

Spining20

Raz zdarzyło mi się oglądać w tv działanie podobnego tworu. Zasada jest taka że ryby  łamią sobie kręgosłup przy porażeniu prądem i wypływają ku powierzchni. Więc nie wiem jaki sens miałoby wypuszczanie już nieżywych ryb?
[2014-07-25 22:38]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia