Zaloguj się do konta

Rejestracja Klubu Karpiowego przy kole PZW

utworzono: 2013/09/12 20:07
harry95mix

Moje pytanie jakie dokumentny mam przygotować ???co da że mój klub będzie zarejestrowany w kole?? jak mam do tego podejść ??gdy złoże podanie co później dzieje się w kole z tym fantem ?? [2013-09-12 20:07]

Artur z Ketrzyna

Jaki ten klub chcesz założyć i w jakim celu?

Czy koło jest temu przychylne?


Napewno nie zarejestrujesz jego w kole. Bo koło nie ma osobowości prawnej i jest jednostka organizacyjną rejonową, podległą okrętkowi.
Możesz założyć klub przy kole, o ile PZW wyrazi zgodę, najpierw koło, a potem okręg.

 Jeśli Ci chodzi o nie zależny klub, to inna sprawa. Ponieważ musisz zebrać kila osób i wedle ustawy on stowarzyszeniach opracować regulamin lub statut.
 Najpierw opisz co chcesz zrobić i na czym ma to polegać i ilu masz chętnych. A wtedy powiem/ zaproponuję ci co dalej możesz zrobić...
 I może na priv, bo....
[2013-09-12 20:25]

troc

Na początek może ustawa o sporcie http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20101270857

Jeżeli po lekturze nie przejdzie- słuchaj Artura....
Pozdrawiam.
[2013-09-12 20:29]

Roxola

Zobacz pod linkiem
Jak założyć klub wędkarski? [2013-09-12 20:40]

harry95mix

spoko dzięki trzeba coś ruszyć ten okręg młodą krwią polskiej młodzieży (pełnoletniej) hehe  [2013-09-12 20:41]

JKarp

CześćJestem w trakcie organizacji sekcji karpiowej przy kole PZW.Z klubem karpiowym jest rzeczywiście problem ale z sekcją nie powinno być problemu.Jak chcesz to podaj mi na PW swój mail a wyślę Ci dokumenty ( gotowe ) które należy złożyć ma zarząd koła łącznie z wyciągiem ze statutu PZW o działaniu sekcji ( obojętne jakiej ).
JK
[2013-09-12 20:42]