Zaloguj się do konta

Rejestracja pontonu-jakie koszty?

utworzono: 2011/01/04 12:41

gdzie można zarejestrować ponton i ile to kosztuje [2011-01-04 12:41]

minus

gdzie można zarejestrować ponton i ile to kosztuje




była o tym mowa - poszukaj na forum

z tego co pamiętam w Starostwie Powiatowym i kosztuje około 30 zł
[2011-01-04 12:46]

Jezu, już chyba z dziesiąty raz ten temat! W Starostwie, 17 zł.

Wpisz w "szukaj" słowo PONTON, to Ci ten temat zasypie ekran kompa.

[2011-01-04 12:46]

przemucha30

jezu, nawet jak chłop by się pytał dwudziesty raz to z grzeczności można mu odpowiedzieć po to chyba jest forum , czy się mylę ? a jak nie chcecie odpowiadać to nie piszcie . [2011-01-04 19:45]

erykom

forum jest po to żeby sobie wzajemnie pomagac i nawet jak setny raz ten sam temat jest drążony to nie badzmy zlosliwi i pomagajmy sobie nawzajem :)
[2011-01-05 09:14]

Ale zrozumcie, że jak ktoś jest leniem i nie chce mu sie szukać W ARCHIWUM FORUM, to dubluje po raz któryś jakiś temat, spychając i zapychając dany pokój z ciekawymi postami, juz wielokrotnie poruszanym TAKIM tematem, A JAK TAK POTRAFICIE BRONIĆ KOGOŚ, TO NIE PISZCIE PIERDÓŁ JAK OBROŃCY UCIŚNIONYCH, PO TO ŻEBY COS NAPISAĆ, TYLKO ODPOWIEDZCIE JUZ NA TEMAT!!!!!! JA TO SKRYTYKOWAŁEM, ALE ODPOWIEDZIAŁEM, A JAK WY NIE POTRAFICIE, TO WCALE NIE PISZCIE!  [2011-01-05 09:41]

przemucha30

odpowiedź zastała napisana wczesniej A NA OBRONĘ NAJLEPSZY JEST ATAK [2011-01-05 11:28]

odpowiedź zastała napisana wczesniej A NA OBRONĘ NAJLEPSZY JEST ATAK


To zobacz znawco i adwokacie, godziny wpisu obu postów z odpowiedziami! O której zostały obie odpowiedzi napisane! I napewno jesli chłop by sie pytał dwudziesty raz, to nikt z grzecznością by mu nie odpowiedział, bo dublowanie postów, jest poprostu oznaką lenistwa i traktowaniem kolegów z portalu jak panienki z okienka INFORMACJA. 


[2011-01-05 13:27]

przemucha30

rozmowa z tobą poprostu jest jałowa na wszysko masz odpowiedź czytając wiele twoich postów mam wrażenie że lubisz zawsze mieć ostatnie zdanie, życzę tobie powrotu do normalności. THE END. [2011-01-05 15:08]

rozmowa z tobą poprostu jest jałowa na wszysko masz odpowiedź czytając wiele twoich postów mam wrażenie że lubisz zawsze mieć ostatnie zdanie, życzę tobie powrotu do normalności. THE END.


No cóż. Nie masz argumentów? Ja tobie powrotu do normalności nie życzę, bo nie ma to sensu, rzecz niemożliwa. Jak nie masz czego pisać na forum, na niczym się poprostu nie znasz, nie masz nic do powiedzenia w żadnym temacie na dany temat i piszesz dla samego klikania, to rzeczywiście pozostań przy czytaniu wielu moich i nie tylko moich postów. Może czegoś się wtedy nauczysz i wtedy napiszesz gdzieś, coś na temat, komuś pomożesz itp.  :) Albo znajdź forum "Obrońców uciśnionych" i tam się udzielaj, jak tu nie potrafisz o wędkarstwie.


[2011-01-05 15:23]

jezu, nawet jak chłop by się pytał dwudziesty raz to z grzeczności można mu odpowiedzieć po to chyba jest forum , czy się mylę ? a jak nie chcecie odpowiadać to nie piszcie .


Ten co udzielił fachowej porady i odpowiedział grzecznie "chłopu".... Nie chcesz odpowiadać, nie wiesz co, to nie pisz. 


[2011-01-05 15:27]

przemucha30

nie chodzi tu o brak argumentów czy wiedzy na dany temat... oj przepraszam mastiff przecież wszyscy wiedzą że ty się najlepiej na wszystkim się znasz najwięcej masz do powiedzenia reszta się nie liczy daj spokój po co się tak złościsz myśle ze zakończymy naszą rozmowę a zapomiałem oddaje ci tzw ostatnie słowo pozdrowienia   [2011-01-05 15:58]

Jędrula

nie chodzi tu o brak argumentów czy wiedzy na dany temat... oj przepraszam mastiff przecież wszyscy wiedzą że ty się najlepiej na wszystkim się znasz najwięcej masz do powiedzenia reszta się nie liczy daj spokój po co się tak złościsz myśle ze zakończymy naszą rozmowę a zapomiałem oddaje ci tzw ostatnie słowo pozdrowienia  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skąd ja znam ten język ??? Hmmmmm

[2011-01-05 16:18]

nie chodzi tu o brak argumentów czy wiedzy na dany temat... oj przepraszam mastiff przecież wszyscy wiedzą że ty się najlepiej na wszystkim się znasz najwięcej masz do powiedzenia reszta się nie liczy daj spokój po co się tak złościsz myśle ze zakończymy naszą rozmowę a zapomiałem oddaje ci tzw ostatnie słowo pozdrowienia  


To o co twoim zdaniem chodzi? O co chodzi na forum twoim zdaniem, jesli nie o wiedzę na dany temat albo o argumenty ją potwierdzające?...... Zauważ, że wypowiadam się TYLKO na tematy, na których się znam, bardzo dobrze znam, w porównaniu do ciebie. Też dla mnie znajoma forma zaczepki i "język" Jędrula, masz rację....


[2011-01-05 16:39]

przemucha30

przecież przyznałem ci racje wiec nie rozumiem po co drążysz  ty chyba nigdy nie odpuszczasz o wielki ,ja nic nie wiedzący i na niczym się nie znajacy pozdrawiam [2011-01-05 17:04]

przecież przyznałem ci racje wiec nie rozumiem po co drążysz  ty chyba nigdy nie odpuszczasz o wielki ,ja nic nie wiedzący i na niczym się nie znajacy pozdrawiam


Bingo. Nie odpuszczam. Nigdy. Nawet jesli ubiorą inną skórę. NIE pozdrawiam.


[2011-01-05 17:10]

przecież przyznałem ci racje wiec nie rozumiem po co drążysz  ty chyba nigdy nie odpuszczasz o wielki ,ja nic nie wiedzący i na niczym się nie znajacy pozdrawiam

i ma rację że ci nie odpuszcza he he:)))))i nie tylko On :))))
[2011-01-05 17:54]

chudypszow

gorole będą się wadzic o bele co......
Teraz przejdę do sedna pytania.
Z tą rejestracją i opłatą pontona jest różnie
np W kole w Wodzisławiu Śląskim  ponton jest w cenie karty wędkarskiej. Pozdrawiam
[2011-02-08 23:11]

lechu80

Jak Kargul i Pawlak brakuje jeszcze kosy
[2011-02-08 23:48]

gorole będą się wadzic o bele co......
Teraz przejdę do sedna pytania.
Z tą rejestracją i opłatą pontona jest różnie

np W kole w Wodzisławiu Śląskim  ponton jest w cenie karty wędkarskiej. Pozdrawiam




Ponton jest w cenie karty wędkarskiej? 
Nie rozumiem.



[2011-02-09 06:51]

tytan1

Witam wszystkich. Ponton rejestruje się w starostwie,koszt około 20zł.Gorzej jest z numerami które trzeba namalować po obu stronach pontonu.Instrukcje będziesz miał w dowodzie rejestracyjnym [2011-02-28 07:58]

GBH

gorole będą się wadzic o bele co......
Teraz przejdę do sedna pytania.
Z tą rejestracją i opłatą pontona jest różnie
np W kole w Wodzisławiu Śląskim  ponton jest w cenie karty wędkarskiej. Pozdrawiam

Taka promocja :-). U mnie tam do znaczków pontonu nie dorzucają :-(

[2011-02-28 08:24]

Samotnik

               Zeby komuś pomóc , trzeba i chcieć , i móc     , żeby zaszkodzić, wystarczy chcieć !. /Jan Stec/   Złościwość nie zna granici to chyba jest prawdą .     Pozdrawiam. [2011-03-01 10:19]