Rejestr połowu w okręgu Lublin

/ 10 odpowiedzi
witam
Podlegam pod Sieradz i jest podpisane porozumienie z Lublinem. Czy potrzebne jest dodatkowe zezwolenie z rejestrem połowu na Lublin???
Maciek91


Ja co prawda jestem z okręgu siedleckiego, ale też mamy podpisane porozumienie z lublinem i jak wykupywałem zezwolenie na ten rok to powiedzieli mi że jeśli chce zezwolenie na lublin to muszę im dać znać. W przeciągu jakiegoś tygodnia mi je wtedy przyślą bo tak normalnie to nie sprowadzali większej ilości zezwoleń bo nie wiedzieli czy będą chętni na nie. Więc skracając moją wypowiedź, tak jest potrzebne osobne zezwolenie na ten okręg razem z rejestrem połowu. Jeśli go nie dostałeś to zgłoś się do swojego koła i poproś żeby Ci je wydali. Na pewno wtedy je dostaniesz (2013/05/07 21:13)

MadmaxM4


witam

byłem w okregu lublelskim a od tego roku przeniosłem sie na biała podlaske. na zezwoleniu wypisane sa wszystkie okregi z którymi jest porozumienie i takowe zezwolenie otrzymywałem przy wnoszenieu składki wiec szkoda że wam, mimo porozumien, nie dali odrazu pełnych kwitków.

pozdrawiam

Madmaxm4

(2013/05/08 08:10)

pawelpi


A tak przy okazji, jadę na wakacje nad Wisłę w okręg Tarnobrzeski czy tam też jest wymagane zezwolenie i rejestr połowu?? W moim kole ciężko o informację, a nie chcę mieć jakiejś niespodzianki (2013/05/08 10:34)

MadmaxM4


zezwolenie i rejestr zawsze musisz miec przy sobie na każdym łowisku pzw. (2013/05/08 22:10)

Jack14


Ja w swoim rejestrze mam podzielone kartki na część A i B.

Do B wpisuję nazwę koła z którym zawarte zostało porozumienie.

Wreszcie jakieś światełko w tunelu (i nie jest to pociąg) bo wreszcie koniec z bieganiem za skarbnikami.

(2013/05/09 16:52)

MadmaxM4


Ja w swoim rejestrze mam podzielone kartki na część A i B.

Do B wpisuję nazwę koła z którym zawarte zostało porozumienie.

Wreszcie jakieś światełko w tunelu (i nie jest to pociąg) bo wreszcie koniec z bieganiem za skarbnikami.



u mnie jest to naprawde z głowa załatwione. zezwolenie na okładce ma wypisane wszystkie okregi z pozwolenia, na okreg lublin miałem wydane oddzielnie (nie wiem dlaczego) w każdym razie w rejestr macham tylko łowisko i reszte danych.

jak jade na inny okreg to nikogo nie szukam i nie prosze o dodatkowe zezwolenie i w sumie to nie myślałem, że ktos ma to rozwiązane inaczej :-) 

 

 

(2013/05/10 21:00)

pawelpi


Chciałbym poinformować wszystkich którzy są w PZW Sieradz że na Lublin nie jest potrzebne zezwolenie i rejestr połowu. Informację tą otrzymałem bezpośrednio ze PZW Sieradz (2013/05/15 12:25)

MadmaxM4


Chciałbym poinformować wszystkich którzy są w PZW Sieradz że na Lublin nie jest potrzebne zezwolenie i rejestr połowu. Informację tą otrzymałem bezpośrednio ze PZW Sieradz

a gdzie dokonasz wpisu z łowiksa???

i ciekaw jestem co panowie kontrolujacy by na to powiedzieli.



(2013/05/16 08:38)

Victus


Ja jestem w PZW Lublin. Przy wydawaniu karty i całej reszty mam dokumenty uprawniające do połowu z okręgami z którymi podpisane jest porozumienie.
Pozdrawiam! (2013/10/31 15:24)

Jack14


Kolego @Victus no zlituj się jaką kartę tobie wydawali?

Jaka cała reszta dokumentów?

Wiem, może nawet trzeba się cieszyć tylko również wiedzieć co, gdzie, kiedy, jak, dlaczego i po co mi to dali.

(2013/11/01 18:54)