Zaloguj się do konta

Rejestr Połowu Ryb - problem z wypełnieniem

utworzono: 2009/08/14 23:29

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

lysy82

Masifowi i Tobie, proponuję takie stare sowieckie majty ;) [2011-09-07 17:35]

lysy82

O, myślę, że nikogo nie obraziłem;) [2011-09-07 17:35]

Mija

Myślę, że tym razem dobrze myślisz :)

Kto by się obrażał za takie "coś" :)

[2011-09-07 17:36]

Ja nie noszę wcale i mam problem z głowy w przenośni i dosłownie. [2011-09-07 17:36]

lysy82

;) [2011-09-07 17:37]

Mija

Ja nie noszę wcale i mam problem z głowy w przenośni i dosłownie.


To żonka musi mieć radochę ;))))

 

[2011-09-07 17:39]

Bez komentarza :))))) [2011-09-07 17:42]

lysy82

Ja nie noszę wcale i mam problem z głowy w przenośni i dosłownie.


To żonka musi mieć radochę ;))))

 


A ja w każdy dzień mam nałożoną czystą pachnącą bieliznę i żonka też ma z tego powodu radochę bo lubi jak dbam o higienę i czystość ;) Jest jej przyjemnie [2011-09-07 17:49]

Mija

Ja nie noszę wcale i mam problem z głowy w przenośni i dosłownie.


To żonka musi mieć radochę ;))))

 


A ja w każdy dzień mam nałożoną czystą pachnącą bieliznę i żonka też ma z tego powodu radochę bo lubi jak dbam o higienę i czystość ;) Jest jej przyjemnie


Bardzo cieszy mnie radość Twojej żonki :)

 

[2011-09-07 17:51]

lysy82

Każda kobieta woli czystego i pachnącego... [2011-09-07 17:52]

lysy82

Ja nie noszę wcale i mam problem z głowy w przenośni i dosłownie.


To żonka musi mieć radochę ;))))

 


A ja w każdy dzień mam nałożoną czystą pachnącą bieliznę i żonka też ma z tego powodu radochę bo lubi jak dbam o higienę i czystość ;) Jest jej przyjemnie

Bardzo cieszy mnie radość Twojej żonki :)

 


Cieszę się razem z Tobą ;)
[2011-09-07 17:53]

Mija

Każda kobieta woli czystego i pachnącego...


Ty to chyba młody jeszcze jesteś? [2011-09-07 17:57]

lysy82

Na takie tematy możemy na priw [2011-09-07 17:59]

Mija

ale po co? moje pytanie wynikało jedynie z Twojego przekonania o tym co KAŻDA kobieta lubi. Nie to żebym była staruszką ale jedno wiem na pewno - nie mogę powiedzieć co każdy facet lubi ani co lubi każda kobieta. To tak samo jak z przestrzeganiem prawa - Tobie wydaje się to głupie, czasochłonne i co najmniej niedopracowane a mnie, że to po prostu prawo i należy je przestrzegać. Można złożyć do odpowiednich władz petycję o jego zmianę ale nadal trzeba go przestrzegać. Można powiedzieć człowiekowi, że obowiązująca metoda jest doskonała ale nie należy wskazywać mu sposobów dla jej ominięcia.

Itd.Itp..

 

I tym sposobem wróciliśmy do meritum :)

[2011-09-07 18:05]

Mija

Miało być "obowiązująca metoda NIE jest doskonała"

[2011-09-07 18:06]


I tym sposobem wróciliśmy do meritum :)





Brawo Kasia, a już myślałem, że trzeba będzie zablokować wątek :)))))) Tak więc problemu z Rejestrem większość wędkujących nie widzi. I to jest optymistyczne, ze naród nam dorośleje i zmieniamy mentalność, pocieszające....



[2011-09-07 18:10]

Mija


I tym sposobem wróciliśmy do meritum :)





Brawo Kasia, a już myślałem, że trzeba będzie zablokować wątek :)))))) Tak więc problemu z Rejestrem większość wędkujących nie widzi. I to jest optymistyczne, ze naród nam dorośleje i zmieniamy mentalność, pocieszające....





Ja już dawno wydoroślałam :( ... ;) ale to znowu nie na temat więc spadam. [2011-09-07 18:17]

JaroDaw

ale po co? moje pytanie wynikało jedynie z Twojego przekonania o tym co KAŻDA kobieta lubi. Nie to żebym była staruszką ale jedno wiem na pewno - nie mogę powiedzieć co każdy facet lubi ani co lubi każda kobieta. To tak samo jak z przestrzeganiem prawa - Tobie wydaje się to głupie, czasochłonne i co najmniej niedopracowane a mnie, że to po prostu prawo i należy je przestrzegać. Można złożyć do odpowiednich władz petycję o jego zmianę ale nadal trzeba go przestrzegać. Można powiedzieć człowiekowi, że obowiązująca metoda jest doskonała ale nie należy wskazywać mu sposobów dla jej ominięcia.

Itd.Itp..

 

I tym sposobem wróciliśmy do meritum :)


I ja się pod tym dwoma rączkami podpisuje ,co do upodobań kobiet, jak i przestrzeganiu prawa i przepisów. Za dowolnością noszenia bielizny też jestem :) , ale raczej na d..e.  ;)


Czym jeszcze mnie to forum zaskoczy ?  ;)))))

[2011-09-07 18:36]

menex

dziękuje ci bardzo
[2011-09-07 19:48]

lysy82


I tym sposobem wróciliśmy do meritum :)





Brawo Kasia, a już myślałem, że trzeba będzie zablokować wątek :)))))) Tak więc problemu z Rejestrem większość wędkujących nie widzi. I to jest optymistyczne, ze naród nam dorośleje i zmieniamy mentalność, pocieszające....




A już myślałem, że organ ścigania aresztuje mnie za moją opinię w sprawie rejestru, który jak wiemy wszyscy jest ściemą durną;) Wydaje mi się , że 70% wędkarzy nie przestrzega tego, sam miałem przypadek, kiedy nie wypełniłem, przyszedł strażnik PSR i z uśmiechem powiedział żebym wpis zrobił;) , są poważniejsze przestępstwa i wykroczenia nad wodą i nie czuje się kimś kto łamie prawo, bo mi się rejestr skończył;) No litości [2011-09-07 20:06]

Wydaje mi się, że nie poważnie podchodzisz do przepisów. To świadczy tylko o tobie bo robisz to z pełną premedytacją [2011-09-07 21:29]

lysy82

Ale proszę nie popełniaj samobójstwa z tego powodu , kiedyś chciałem zostać mediatorem, ale to przede mną;) [2011-09-07 21:33]

JaroDaw

Wydaje mi się, że nie poważnie podchodzisz do przepisów. To świadczy tylko o tobie bo robisz to z pełną premedytacją

Czy Ty kolego masz jakieś problemy ze sobą ?
[2011-09-07 21:35]

w skrócie ... Rejestr Połowu Ryb - P R O B L E M ;)

[2011-09-07 21:35]

lysy82

No ja się dziwię obrazkowi zamieszczonemu przez kolegę, bardzo prowokujące , tylko po co to????????  [2011-09-07 21:38]