Zaloguj się do konta

Rejestr Połowu Ryb - problem z wypełnieniem

utworzono: 2009/08/14 23:29

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

lysy82

Proszę nie wchodzić w moją prywatę i nie inwigilować mojego intymnego zajęcie jakim jest oddawanie stolca ;) [2011-09-07 16:47]

"Piotr Górak alias lysy82

 Początkujący (38 pkt)

Koło PZW Ceramik Krasnystaw"

Panie Piotrze Pana zachowanie na tym forum jest wręcz niedopuszczalne w stosunku do innych Szanownych Forumowiczów, zachowanie Pana traktuję jako wysoce naganne i Pańskie wpisy jako wielki nietakt. [2011-09-07 16:52]

lysy82

Ja grzecznie i z uśmiechem odpowiadam na post Pana Macieja mówiący o tym cyt. Jak to biegnę do kibla z gaciami w kolanach itd, ciekawe kto był niegrzeczny i nietaktowny [2011-09-07 16:54]

lysy82

Pozwoliłem sobie z lekkim uśmiechem potraktować wpis Pana Macieja, no ale kto tutaj nietakt z mojej strony widzi? Wypraszam sobie, proponuję wrócić do tematu i zostawic moje sprawy intymne [2011-09-07 16:58]

Proszę mi wybaczyć ale widzę ,że nie ma z Panem o czym rozmawiać-poziom Pana dyskusji świadczy tylko o Panu. Pozdrawiam i życzę opamiętania się. [2011-09-07 16:58]

lysy82

Pozdrawiam serdecznie [2011-09-07 17:00]

Wielkim nietaktem było by gdyby ktoś nakazał Panu nałożyć te gacie  o których Pan się teraz rozpisuje na  Pana głowę i napisałby ,że tam ich miejsce. [2011-09-07 17:02]

a ja ten rejestr mam gdzieś raz mnie uratował jak mnie dwójka przyparła haha

to żart był ale męczy mnie gdzie jest to w prawie zapisane ze za brak wypełnienia można dostac mandat????


Gdybym to robił przy każdym wędkowaniu , to brakło by prezesowi koła tych rejestrów a mi pieniędzy na to, robię to jak mam rybę w siatce, a kiedy nie robię tego mi nikt nie udowodnił i tak jest dobrze, z głupim świstkiem trzeba sobie radzić, a ktoś go głupio stworzył








@lysy, a po papier toaletowy tez lecisz kupować z gaciami na kostkach jak Ci się już skończy, czy wcześniej kupujesz zanim ostatnia rolka pójdzie w kibel?
Wypełnienie MUSISZ zacząć od wpisania daty i łowiska przed rozpoczęciem wędkowania.

[2011-09-07 17:04]

lysy82

Czy Panu wszystko wolno bo jest pan z SSR??? Pańska wypowiedź jest chamska i obraźliwa , chamstwo!! [2011-09-07 17:04]

cierpliwy1

Panie Macieju słucham i to bardzo ludzi ,którzy posiadają wiedzę i w dodatku potrafią się nią podzielić innych niestety nie.
[2011-09-07 17:07]

lysy82

Chodzi oczywiście o kolegę Meridianon, jak mozna pisać o zakładaniu gaci na głowę???? Sam sobie załóż jeśli lubisz taki fetysz człowieku i proszę nie obrażaj mnie takimi podłymi tekstami, proszę moderatorów o reakcję [2011-09-07 17:07]

Czy Panu wszystko wolno bo jest pan z SSR??? Pańska wypowiedź jest chamska i obraźliwa , chamstwo!!







@lysy, kolega @meridanon nie rzuca w Twoją stronę epitetami i wypowiedział się z dużym taktem nie używając słownictwa w Twoim stylu, Ty zaczynasz przesadzać ze słownictwem!

[2011-09-07 17:07]

Człowieku opamiętaj się.Twoje posty świadczą tylko o Twojej inteligencji. Prowokujesz Forumowiczów a najwidoczniej z SSR sobie po prostu robisz "jaja" . Pisz jak człowiek to wtedy inni będa normalnie do Ciebie pisać.Pozdrawiam i kończę na tym korespondencję w tym temacie. [2011-09-07 17:10]

lysy82


 
meridianonWielkim nietaktem było by gdyby ktoś nakazał Panu nałożyć te gacie  o których Pan się teraz rozpisuje na  Pana głowę i napisałby ,że tam ich miejsce. 
Ot kultura języka polskiego, polskiego strażnika SSR, brawo!!! Wysoki poziom

[2011-09-07 17:10]

Mija

tu trzeba wstawić wentylator... większy rozbyrg będzie....

Żenada.

[2011-09-07 17:15]

lysy82

Czy Panu wszystko wolno bo jest pan z SSR??? Pańska wypowiedź jest chamska i obraźliwa , chamstwo!!







@lysy, kolega @meridanon nie rzuca w Twoją stronę epitetami i wypowiedział się z dużym taktem nie używając słownictwa w Twoim stylu, Ty zaczynasz przesadzać ze słownictwem!


No gdybym ja tak taktownie do Pana napisał żeby " założył Pan sobie gacie na głowę bo tam ich miejsce" to nie reagowałby Pan?? Myślę, że wyleciałbym z forum, bo to obraźliwe jest
[2011-09-07 17:17]

Tu @meridanon jest forumowiczem takim samym jak ty @lysy, a nie pełni tu roli Strażnika SSR, więc nie argumentuj czyjegokolwiek zachowania czy wypowiedzi na podstawie jego funkcji, zawodu, czy preferencji. Są tu osoby których język i zachowanie pozostawia wiele do życzenia, a gdybyś znał ich funkcje i zawody, to by Ci kopara opadła, więc nie segreguj ludzi po funkcjach. Strażnikiem, czy inżynierem jest się w pracy, a tu jest się FO RU MO WI CZEM. Ty jak na (podobno) studenta także nie grzeszysz ani kulturą, ani elokwencją, ani erudycją, więc nie krytykuj innych samemu będąc z tym na bakier. [2011-09-07 17:19]

miałem już nic nie pisać ale jakby 
ktoś sobie gacie na głowę złożył wyglądał by jak spider man:) [2011-09-07 17:20]

Mija

a! i to się trolling nazywa :) [2011-09-07 17:21]

a! i to się trolling nazywa :)







Tak Kasiu, to jest sztandarowy przykład "trollingu" :))))))) [2011-09-07 17:23]

lysy82

A ja pytałem Ciebie czy to zachowanie było taktowne i jak byś reagował na takie z mojej strony w Twoją? Taki pprzykład, porównałem go z funkcją, bo jest straznikiem, co w tym złego? Czy ten tekst z gaciami na głowie jest ok? [2011-09-07 17:23]

Mija

A ja pytałem Ciebie czy to zachowanie było taktowne i jak byś reagował na takie z mojej strony w Twoją? Taki pprzykład, porównałem go z funkcją, bo jest straznikiem, co w tym złego? Czy ten tekst z gaciami na głowie jest ok?


Wiesz, jakby się tak uprzeć i dosłownie przeczytać to co do Ciebie napisano to wskazano tam jedynie co byłoby nietaktem ale nic Ci nie sugerowano... [2011-09-07 17:29]

A ja pytałem Ciebie czy to zachowanie było taktowne i jak byś reagował na takie z mojej strony w Twoją? Taki pprzykład, porównałem go z funkcją, bo jest straznikiem, co w tym złego? Czy ten tekst z gaciami na głowie jest ok?








Nie mam zamiaru dyskutować z Tobą na tak bzdurny temat, w którym nie widzę niczego, co mogłoby kogokolwiek urazić. Nietaktowne, to byłoby gdyby porównał Cię do tych gaci, czy twój wizerunek utożsamił z człowiekiem w nie ubranym na głowie. A to, ze zaproponował Ci ich takie, a nie inne użycie, to już Twoja sprawa jak to potraktujesz. Poza tym, nie widzę w słowie "gacie" niczego ani obraźliwego, ani urągającego w propozycji ich nałożenia. Większość homo sapiens na świecie od dawna je nosi, niektórym zdarza się również na głowie jak mają taki kaprys. Jeżeli Ciebie to rusza i napawa obrzydzeniem, to współczuje.

[2011-09-07 17:31]

Szanowny studencie proszę o czytanie ze zrozumieniem: cyt:" Wielkim nietaktem było by gdyby ktoś nakazał Panu nałożyć te gacie  o których Pan się teraz rozpisuje na  Pana głowę i napisałby ,że tam ich miejsce."
 napisane czytelnie ,że wielkim nietaktem by to właśnie było gdyby ktoś Panu gacie na głowę założył:) [2011-09-07 17:31]

lysy82

To załóż swoje gacie na głowę i też będzie super;) Proponuję wszystkim z którymi rozmawiam;) [2011-09-07 17:33]