Zaloguj się do konta

Rejestr połowów a połowy w procentach

utworzono: 2012/11/06 21:44
Wonski79

Tak z ciekawości chciał bym spytać niezadowolonych ze swoich wyników i narzekających na rybostan ile mają wpisów w rejestrze a ile ryb złapali w sztukach ( mniej więcej). Nie chciał bym  wywoływać żadnej dyskusji w tym wątku, więc jak ktoś nie chce niech nie pisze.
Nie chcę też wiedzieć ile ryb zabraliście.

Chodzi mi o procentowy wynik - nie w promilach ;)

żeby nie było zacznę od siebie

wpisów: 40
około 10 szt.

Jak by nie było 25% ryby na wypad. Normalnie moja skuteczność jest zabójcza albo odwiedzam kiepskie miejscówki ;).
[2012-11-06 21:44]

egzekutor

na rybach byłem ze 100 razy w tym roku zlapanych ze 130 szczupaków z 10-15 okoni , jeden sum i leszcz na wahadło oraz z 10 pstragów. [2012-11-06 22:01]

Wonski79

Czyli wychodzi że około 1,5 ryby na wypad ;)
[2012-11-06 22:06]

Piotr 100574

na rybach w polsce byłem nie licząc zlotu wędkarskiego 4 razy złowiłem 3 pstrągi,75% skuteczności
[2012-11-06 22:09]

79 wpisów

jakieś 160 kilo ryby

Jak policzyć drobnicę?!

Muszę to zamienić na kilogramy, więc po około 2 kilo na wypad. 

Powiedzmy że to jeden karp. albo jeden czy dwa leszcze, może ze trzy karasie...

To mam skuteczność powyżej 100 procent co? Hehe... no kolego pojechałeś po bandzie!

[2012-11-07 06:12]

pawelz

Na rybach bylem moze ze 60 razy.
W rybrykach ilosc zlowionych ryb - 0.
Dodam ze identyczne dane dostana od dwoch moich kumpli z ktorymi jezdze na ryby.
Ciekawe jakie wnioski wyciagna nasi wlodarze wod :)
[2012-11-07 08:38]

jacenty75

Na rybach bywałem praktycznie po kilka razy w tygodniu (w wiekszości przypadków były to szybkie 1-2 godz. wypady po pracy) wpisów w rejestrze mam słownie siedem a z wpisanych ryb to kilkanaście okoni i jeden sandacz i jeden jaź. [2012-11-07 08:40]

Zibi60

80 pobytów na rybach - przeważnie jestem ok. 150 razy (moje ulubione łowisko przechodzi potężny kryzys)
Złowiłem:
Okoń - 30 szt
Leszcz - 5 szt.
Lin - 3 szt.
Pstrąg - 1 szt.
Sandacz - 1 szt.
Złowiłem jeszcze kilkadziesiąt/set płoci, kilka jazi, kilkadziesiąt leszczyków... które nie uszczupliły rybostanu łowisk.
[2012-11-07 08:55]

cierpliwy1

Byłem 85 razy złowiłem 14 sandaczy,4 sumy,5 szczupaków i około 40 okoni.Usmażyłem 1 sandacz,1 suma ,i około 30 okoni w łowieniu posługuję się tylko spinningiem . [2012-11-07 10:06]

ryukon1975

Nie mogę nic napisać w temacie bo i tak niektórzy posądzają mnie że kłamię z tym całym moim łowieniem,tegoroczna lista by ich dopiero nieźle podjarała.:)
[2012-11-07 10:22]

jarekk

Sprawdziłem w rejestrze :) Zabrałem 1 sandacza na 76 pobytów nad wodą. Nie wiem tylko, czy się licytujemy w górę, czy w dół ? [2012-11-07 10:44]

Wonski79

;)  miało być mniej więcej. Widzę że co poniektórzy bardzo poważnie podchodzą do tematu. Nie piszcie ile zabraliście do domu tylko ile mniej więcej złapaliście. Nie chcę wywołać kolejnej burzy w związku z zabieraniem ryb.
[2012-11-07 10:51]

Bernard51

Powiem strzerze nigdy nie przliczalem zlowinej ryby, a wzietej do domu a nad woda jestem bardzo czesto (emeryt) bo cala przyjemność obcowania nad woda - i czekanie na branie!
I wydaje mi sie że tu jest sedno tej rekreacji -która wciąga i staje sie obsesją jak brak 3-5 dni kontaktu z wodą i rybą
[2012-11-07 11:19]

To reż nie pisałem ile zabrałem, tylko ile złowiłem, a to różnica. Ze tak powiem - poważna różnica. [2012-11-08 05:31]

Bernard51

U mnie est  rejestr w którym wpisuje zabrana rybe , a zlowiona i wypuszczone nie pisze wiec ciezko mi sie odnieść do ilosci wszystkich ryb-zabranych 8 karp 2 pstrąg teczowy 3szt sandacz ,leszcza karasia  nie wpisujemy zapomnialem w maju1 węgorz.
[2012-11-08 05:47]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia