Rejestr KRS PZW

/ 6 odpowiedzi
Cześć ktoś może ma odpis z KRS PZW?
Potrzebuję zapis, gdyż chcę wiedzieć kto jest organem nadzorczym nad PZW.
Jakub Woś


Możesz sobie w internecie wyszukać na stronie KRS
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu?t:lb=t

zaznaczasz stowarzyszenie, wpisujesz regon i kod z obrazka i możesz pobrać w PDF

Rubryka 8 Organ
sprawujacy nadzór
1.Nazwa organu: MINISTER SPORTU I TURYSTYKI
(2015/12/20 19:21)

kedzio


I co on niby sprawdzi w internetowym KRS? Znajdzie jedynie numery nip, regon, krs. Będzie jeszcze skład osób reprezentujących PZW. Ale żeby uzyskać pełny odpis z KRS, nie wystarczy się nazywać A z K.  Poza tym to chyba oczywiste, że Od jakiegoś czasu PZW podlega Ministrowi Sportu i Turystyki. Nikt nie wie dlaczego, bo np. Związek Łowiecki nie podlega po sport i turystykę. Ale ktoś mądry stwierdził, że tak musi być.A z K brniesz tylko coraz dalej w ruchome piaski. (2015/12/31 15:09)

Artur z Ketrzyna


I co on niby sprawdzi w internetowym KRS? Znajdzie jedynie numery nip, regon, krs. Będzie jeszcze skład osób reprezentujących PZW. Ale żeby uzyskać pełny odpis z KRS, nie wystarczy się nazywać A z K.  Poza tym to chyba oczywiste, że Od jakiegoś czasu PZW podlega Ministrowi Sportu i Turystyki. Nikt nie wie dlaczego, bo np. Związek Łowiecki nie podlega po sport i turystykę. Ale ktoś mądry stwierdził, że tak musi być.A z K brniesz tylko coraz dalej w ruchome piaski.

Żebyś wiedział że przeprawa ciężka z tymi pseudo działaczami PZW.

Czemu ministerstwo sportu, bo przecież zależy im na organizowaniu imprez sportu kwalifikowanego, i mistrzostwa europy/świata. i parę takich tam...


(2015/12/31 20:21)