Regulaminy okręgowe na rok 2020

/ 6 odpowiedzi
Okręg Kalisz chyba jako pierwszy przedstawił projekt regulaminu APR na rok 2020.
http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/24/wiadomosci/197080/pliki/projekt_apr.pdf
z@mela

ale będzie jazda z tym całym Okręgowym Związkiem Wędkarskim , co okręg to inny regulamin a jeszcze kilka lat temu mówiono że musi byc jeden jasny regulamin .
Najbardziej mnie interesuje wysokość opłat na rok 2020 i porozumienia lub NIEporozumienia z innymi okręgami. (2019/11/06 12:44)

Julian

Dokładnie jest tak jak piszesz. Razem ale osobno . To się nazywa dualizm falowo - korpuskularny w fizyce, dwoistość rzeczy w socjologii , schizofrenia w medycynie , Fixum dyrdum tak nazywano z pamiętnym korkociągiem wokół czoła - w moim środowisku . . Zaletą jest niewątpliwie że każdy ,,gospodarz łowiska " może wyznaczać wymiar ochronny jako że i zna najbardziej ,,rybostan " ale panowie Na litość Boską - niech się nie skończy jak ze słynnymi ,,gminnymi " radarami . Chyba każdy z Nas brał tą lekcję . Drugą stroną medalu jest PRZYWRÓCENIE !!!!! opłat Ogólno - krajowych . W przeciwnym razie uważam tą dyskusję za czczą i niepotrzebną .
Już w samej istocie rzeczy tkwi ,,choroba " o której wspomniałem niby to PZW z Naczelnymi !!!! władzami a potem OKRĘGOWY ZWIĄZEK WĘDKARSKI i Książe udzielny ze swoim okręgiem traktujący wędkarza jak chłopa feudalnego .
W momencie gdy PRZYWRÓCICIE !!! składkę ogólno-krajową odzyskacie przynajmniej część szacunku i przywrócicie Turystykę Wędkarską - którą zabiliście .
Ps. A dla tych adwersarzy którzy traktują Nas jak starych dziadów i relikt przypomnę - kiedyś będziesz też starym dziadem . A jak mentalność mierzysz zasobem portfela ( co było tu na tym portalu wielokrotnie ) to sobie jedź na Karaiby , Fiordy Norweskie, Jeziora Finlandzke etc, A od POLSKICH !!!!! łowisk się od.....ol . Masz swoją komercję .Do biedaków nie należę ale i kraezus też nie jestem .Dziadka który wźmie parę plotek czy dla kotka czy sam zje - traktujecie jak mięsiarza. Ale te kilometry siat na łowiskach to już nie mięsiarstwo to już ekologia.
I dlatego to mogę Nazwać z czystym sumieniem - to jest Q....stwo.
W dysputę się nie wdaję bo każdy Normanie Myślący Wędkarz ( niezależnie od wieku ) myśli to samo .
Z wędkarskim pozdrwowieniem
Połamania kija (2019/11/10 09:10)

Marian1977

Zgadzam się z Tobą w 100%. PZW to ludzie, którym ciężko zaufać. Ja czekam tylko na nowe regulaminy RAPR, porozumienia miedzyokregowe i składki na 2020 rok. Jestem niemal pewny, że będą trudne do zaakceptowania. Jednak poczekam i po ogłoszeniu tych spraw podejmę decyzje czy dalej wspierać PZW, czy dać sobie spokój alternatywy.. (2019/11/10 22:52)

Marian1977

"Dać sobie spokój i poszukać alternatywy" miało oczywiście być. Coś ucięło. (2019/11/12 16:07)