Regalica zezwolenie wędkarskie

/ 4 odpowiedzi
Jestem początkującym wędkarzem , mam zamiar wybrać się na regalicę tylko nie wiem jakie trzeba mięć zezwolenie . Aktualnie mam wykupione wody górskie, czy to wystarczy?
jacek1982

Oczywiście ze wystarczy jeżeli masz wykupione zezwolenie na wody górskie okręgu PZW Szczecin to śmiało możesz jechać na Regalice i możesz albo wędkować na spining albo na 2 wędki jeśli Spining to obecnie ciężko jest tam coś złapać :) 

pozdrawiam 

Opłacając Górskie możesz wędkować i na wodach nizinnych jedynie na wodach SUM-oskich nie możesz inna opłata 

(2010/10/16 16:09)

Miro

Jacku -jesteś pewien tego co napisałeś? ja łowiąc na Regalicy np. w Gryfinie wykupowałem specjalne zezwolenie na 1 dzień. Chyba że są podzielone odcinki rzadko się w tamte rejony wybieram i tak do końca to naprawdę też mam dylematy gdzie i na jakie zezwolenie można łowić. (2010/10/18 21:59)

jacek1982

Jacku -jesteś pewien tego co napisałeś? ja łowiąc na Regalicy np. w Gryfinie wykupowałem specjalne zezwolenie na 1 dzień. Chyba że są podzielone odcinki rzadko się w tamte rejony wybieram i tak do końca to naprawdę też mam dylematy gdzie i na jakie zezwolenie można łowić.

Witam Mirku tak właśnie jak się domyślasz Regalia ma odcinki podzielone my tu piszemy o odcinku od Mostu Cłowego do Mostu Gryfitów na drodze krajowej nr 6. Ten odcinek jest znany również jako Obwód wędkarski nr 5 i tu właśnie w tym obwodzie wystarczą standardowe opłaty nie trzeba dopłacać czy wykopywać zezwoleń 1-no dniowych....:) 

Mirku z tego co wynika wędkujesz już od Mostu Gryfitów na drodze krajowej nr 6 w górę Rzeki czyli w stronę Gryfina itp  tam właśnie już trzeba opłacać dodatkowe składki gdyż są już to wody Rybackiej Spółdzielni "REGALICA" :) 

Pozdrawiam 

(2010/10/19 10:48)

mar111

Dzięki Panowie za odpowiedz. Byłem na Regalicy przy pierwszym moście na trasie poznańskiej, efekt mizerny, miały być płocie morskie było to samo co na Inie. (2010/10/20 11:03)