Zaloguj się do konta

Redakcja wedkuje.pl

utworzono: 2010/04/25 22:45
matikoz

Mam pytanie do wszystkich członków Wędkuje.pl .
Jakim prawem redakcja zabiera nam punkty??
Mój znajomy tez się dziwi ze ma coraz mniej punktów a wszystko jest dobrze.
Ja mam taki sam problem jak on i mnie to dziwi.
Możecie coś mi o tym powiedzieć?? [2010-04-25 22:45]

Norbert Stolarczyk

Wątpię w to aby to redakcja bawiła się w odbieranie punktów, sytuacja taka może mieć miejsce w wyniku konstrukcji systemu np.
Wątek/wątki w którym/ych brałeś udział został/y usunięte lub Twoje posty zostały usunięte nie dotyczy to wątków zablokowanych!
Sprawdź w swoim profilu w zakładce AKTYWNOŚĆ czy przypadkiem któryś z wyżej wspomnianych nie został usunięty.
Za dodany komentarz spełniający wymagania otrzymywane jest 2 ptk,  za komentarz który zostaje usunięty znika 2 ptk.
Natomiast co do usunięcia wątków lub postów należy zaznajomić sie z powodem ich usunięcia.
Pomijam fakt, że cała ta zabawa w te punkty jest chora z samego założenia i niestety ale konfliktogenna. Niestety lecz gro użytkowników na portalu jest miedzy innymi dla samych punktów!
Ale, kwestia ta była wielokrotnie poruszana już w przeszłości dlatego nie chce mi się na ten temat rozmawiać.
pozdrawiam
[2010-04-26 14:20]

Za tego sumika wielkości krawatu którego eksponujesz w marnej scenerii powinieneś mieć odbierane 100 punktów dziennie. Poza tym Koleżko to nikt Ci punktów nie odbiera jak tylko ludzie pałujący Twoje artykuły. Za każdą kosą spada Ci średnia ocena a razem z tym ilość punktów. Poczytaj zasady punktacji nim zaczniesz się domagać swoich praw których nikt nie narusza.
[2010-04-26 19:18]

kazik

Niestety punktacja jest tak sporządzona że to głównie członkowie portalu zabierają punkty , a nie redakcja . Wszystkie usunięte tematy , czy wypowiedzi automatycznie wykasowują te punkty które były przy nich i to jedyny sposób który można zarzucić redakcji , ale każdy rozumie że to prawidłowo . Jedynie najwięcej zabierają punktów ci co maja złość na tego kogoś , lub coś się nie podoba . Takim przykładem zabierania punktów koledze ,,matikoz” może być powód jaki wymienił ,,Thunder” a mianowicie ten sum wielkości krawata , którym źle się kojarzy niektórym i za samo to mogą pałować (czyli dawać niskie oceny , które zaniżają średnią i automatycznie zmniejszają punkty) jak również mogą być i inne powody .

 

[2010-04-26 21:03]

djsebadg

dla punktów tu jessteś czy dla przyjemności?  ja tu jestem chyba jak większość dla przyjemności, poznania ludzi i po przez rozmowę  wymienić się doświadczeniami.

to tylko punkty a ubolewasz.
[2010-04-26 23:49]

piotrek8216

Witam jestem naportalu dla przyjemności a nie dla punktów .

[2010-04-28 13:26]

Koledzy są na portalu tacy których punkty rajcują jak mało kogo.Najczęściej są to początkujący ,bo za wszelką cenę pragną dołączyć do najlepszych ich zdaniem Kolegów.To widać na wpisach w forum. Jeden koleś wypowiada się na wszelkie tematy jak by się na każdym znał . I klepie bzdury by tylko coś napisać.Ale i stara wiara nie pozostaje w tyle. Są Koledzy z długim stażem ,zabierający głos nie zawsze na temat ,a po to by dać o sobie znać.I nie mówię tego po próżnicy tylko z własnego doświadczenia. Taki byłem na początku a i czasem dla jaj wpisuje jakieś głupoty by dać znać że żyje i jestem na portalu.Z małym wyjątkiem , bo na punktach jakoś przestało mi zależeć. Jeszcze jak przeskakiwałem 2000 to duma kazała mi o tym poinformować Kolegów , a dziś wydaje mi się to śmieszne i mało dojrzałe.Dziś więcej czytam jak piszę ,więcej czasu poświęcam na prowadzenie strony koła.I co jakiś czas piszę jakiś artykulik i to mnie satysfakcjonuje.Pozdro. [2010-04-28 15:31]

Boberto

... o ho. teraz to mu punkty spadna ... hahahaha sie doprosil.
[2010-04-28 16:24]