Zaloguj się do konta

Recenzja zestawu Mistrall.

utworzono: 2014/05/07 20:35
zeta136

Witam,
Chciałbym się podzielić wrażeniami z moich pierwszych połowów w tym sezonie z nowym zestawem Mistrall. Zakupiłem niedawno kołowrotek Mistrall Carp X4 Power 500 oraz wędzisko Mistrall Stratus Carp 3,90/ 3,5lb. Kołowrotek sprawuje się bardzo dobrze, zero zgrzytania przy zwijaniu zestawu i zarzucaniu. Wędzisko niestety chyba nie najlepsze gdyż przy trzecim rzucie złamała się ostatnia sekcja. Przed  rzutem zawsze sprawdzam czy coś nie jest zaplątane i czegoś takiego nie było. Może jest to wada w produkcji. Na szczęście wędka jest na gwarancji i będę musiał ją oddać. Jak dostanę nową, natychmiast pojadę nad wodę ją przetestować i będę mógł coś więcej o niej napisać. Proszę też kolegów wędkarzy o opinie na temat firmy Mistrall, i powiedzieć czy zrobiłem błąd kupując zestaw tej firmy. Pozdrawiam i życzę połamania kija w tym sezonie który się już dawno rozpoczął.
[2014-05-07 20:35]

pakul1206

Porównywałem niedawno trzy kołowrotki, jaxon ,mikado i mistral, wielkośc ta sama, cena niemal identyczna i najlepsze wrażenie zrobił właśnie mistral, nie wiem jakby to było nad wodą ale w sklepie bez namysłu postawiłbym na mistrala. [2014-05-07 22:18]

dziki-1984

Panowie, posiadam wędkę Mistrall Aqua Carp, jest to moja pierwsza karpiówka i w dniu dzisiejszym po kilku wypadach nad wodę uważam, że jest to totalny kij od szczotki. Bardzo gruby blank i co za tym idzie mizerna akcja.
Następnym przedmiotem tej firmy jest kołowrotek Mistrall Carp x4 power 600 i tu też nie do końca jestem zadowolony, ponieważ żyłka lubi się podwijać pod rotor a i przy żucie z większym obciążeniem kabłąk lubi się zamknąć i zestaw ląduje 2 metry od brzegu. Ale to może być kwestia regulacji.
Jednym co pozytywnie zaskoczyło mnie pozytywnie to sposób i czas rozpatrywania reklamacji.
Zero pytań i wymiana sprzętu na nowy.
[2014-05-09 10:40]

lukisek

Witam cię kolego nie ty pierwszy i nie ostatni zrobiłeś błąd kupując zestawy z mistralla .
Posiadam wędke mistrall tournament 3,90 210 po roku nie zaczęstego uzytkowania kija
w wędce pojawiły sie uszkodzenia takie jak łaczenie sekcji 1 z drugą wyrabia się i porcelana z przelotek mi sie ukruszyła i pewnego razu zestaw z rybą poszedł do wody ponieważ żyłka się przecieła próbowałem naprawiać ale wraz to samo.Mam tez Pilkera Mistrall 230g w tej wędce też własnie pojawiły się uszkodzenia porcelany w przelotkach jednak nie ukruszyła się tylko wyleciała sama . Wędka Picker Mistrall 2,70 25g w tej wędce nie wyleciała porcelana ale złącze sekcji było tak to dupy ze za którymś razem się wyrobiło .Więc postanowiłem skończyć z mistrallem teraz przezuciłem się na Mikado jak narazie jestem bardzo zadowolony
[2014-05-09 13:32]