Zaloguj się do konta

Rawka-czy ktoś na niej wędkował?

utworzono: 2011/05/30 19:36
eddie666

Czy któryś z kolegow(kolezanek)wedkowal na Rawce w okolicy Raducza i jakie mial efekty? [2011-05-30 19:36]

szogun1

Ja mieszkam nad rawka ale nie w okolicach o ktore pytasz lowie na odcinku od budy grabskie az po same ujscie do bzury.Wiosna a zwlaszcza wczesna wiosna jest piekny klen czasem poteafi zaskoczyc jest tez jaż i ladna płoć o drapieżnika raczej teudno wiekszosc to maluchy.Wieksze rybki sa niesamowicie ostrozne i ciezko je zlowic.Mimo to polecam ta rzeczke zwlaszcza zeby wypoczac jest to w stu procentach dzika i piekna rzeka.Ale o jakis okaz ryby teraz jest juz ciezko wczesna wiosna kolego.Pozdrawiam [2011-05-30 21:44]

eddie666

Dziekuje za odpowiedz.Jestem amatorem ryb spokojnego zeru i preferuje raczej splawik.Czy moglbys mi polecic atrakcyjne w tej rzece przynety i zanete w okresie czerwcowych upalow? Z gory dziekuje. [2011-06-01 18:56]

LABEO

Kiedyś byłem za raduczem koło jakiegoś stawu,kilka płotek ale po przeciwnej stronie siedzieli jacyś tubylcy i z ich djalogu wynikało że trafiają się laszcze i sandacze
[2011-06-01 19:15]