Zaloguj się do konta

Rawen Fishing jaki mają sprzęt?

utworzono: 2011/08/25 15:25
GrimorG

Sklep rawen już trochę jest mieszkam od niego ok. 50 kilometrów i nie wiem czy jest tam dobry sprzęt ponieważ nie widzę na stronie żadnych znanych firm 
Więc byliście tam i jak tam jest ? [2011-08-25 15:25]

sliwka15

Shimano, Daiwa , Spro to według Ciebie " MAŁO ZNANE " firmy ?
No to widzę że posiadasz ogromną wiedzę na temat sprzętu wędkarskiego :)
[2011-08-25 15:36]

GrimorG

człowieku chodziło mi o takie firmy jak dragon traper konger i tak dalej dlaczego ich nie ma  
źle mnie zrozumiałeś  a ja źle napisałem chodzi o to niema takich firm jak napisałem a lobie takie firmy ponieważ używam całego zestawu  zanęt trapera i mógłbym je tam kupić ale tam ich niema.
W tym sklepie znam firmy ale są niektóre takie że pierwszy raz słyszętakie jak kolego napisałeś to chyba każdy zna. [2011-08-25 15:49]

szczurX

z tego co widzę to w ravenie mają dużo sprzętu od x2, jrc, fox-a i innych firm znanych szerzej wśród karpiarzy. Firmy te stawiają w swoich produktach na jakość, także myślę że najlepiej byłoby gdybyś tam podjechał i po prostu pooglądał te produkty. Może coś wpadnie Ci w oko [2011-08-25 19:24]

szymbor

Raven to jest sklep Holenderski ... i mają tam sprzęt sprawdzony światowek klasy ...
posiadają marki takie jak wymienione wyżej
dodam jeszcze
dawny Rozemeijer teraz I.T.T. 
Abu Garcia
x2
DLT

Dragon Konger ? czemu nie ma napisałem w pierwszej linijce :)

pozdro
[2011-08-25 19:31]

szymbor

wejdz na holenderską stronęravena :) jest również wybór jezyka ENG ... większa oferta i zobaczysz co konkretnie tam mają :) FOX'a raven nie sprzedaje ... sam szukałem jakiegoś foxa na ravenie ale nie mają ...
[2011-08-25 19:32]

Woa-VooDoo

wejdz na holenderską stronęravena :) jest również wybór jezyka ENG ... większa oferta i zobaczysz co konkretnie tam mają :) FOX'a raven nie sprzedaje ... sam szukałem jakiegoś foxa na ravenie ale nie mają ...

Mały przykład
http://www.ravenfishing.pl/pl/brands/karp/1800_rodpody/fox/ [2011-08-25 21:23]