Ranking

/ 16 odpowiedzi
Czy szanowna redakcja może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym TOP 10 najaktywniejszych użytkowników i tym TOP zapraszających? Czekam na wasze odpowiedzi. Na tym forum jestem krótko i się pytam.
u?ytkownik37642


To pytanie było już zadawane ale jak już słusznie stwierdziłeś nikt oprócz redakcji nie zna na nie odpowiedzi,a jeżeli już to nie chce się tą informacją podzielic.Pozdro. (2011/02/14 15:27)

u?ytkownik10466


Prawdę powiedziawszy to ja też tego nie czaję,trochę życia tu spędziłem a do dziś nie rozgryzłem wszystkich kruczków tego portalu,Top lista-co to za stwór??? (2011/02/14 16:17)

dariuszdyl


Jeżeli chodzi o TOP 10 zapraszających to są Ci którzy wysłali ze strony wędkuje.pl najwięcej zaproszeń na maile i zaproszenia zostały przyjęte. Warunkiem zaliczenia takiego znajomego jest to że znajomy naciśnie na link przysłany w mailu i się z niego zaloguje na forum.
Co do 10 najaktywniejszych to chyba chodzi o tych którzy najbardziej udzielają się na forum i blogu w jakimś okresie czasu, ale jak to jest sumowane jest tajemnicą Poliszynela. (2011/02/14 16:21)

JaroDaw


a gdzie takie statystyki są widoczne ? (2011/02/14 16:32)

dariuszdyl


a gdzie takie statystyki są widoczne ?


Przewijaj stronę i patrz się na prawą stronę ekranu. (2011/02/14 22:09)

JaroDaw


a gdzie takie statystyki są widoczne ?

Przewijaj stronę i patrz się na prawą stronę ekranu.

Niewiem czy masz na myśli "tą, aktualną" stronę, czy też główną "INDEX".

Na aktualnej to za cholerę nic takiego nie znalazłem, a na głównej po prawej mam tylko:

Profil
Ogłoszenie premium
reklama
Najlepsze Blogi Wędkarstwo:
Wędkujące Panie:
Wędkarstwo Galerie:
TOP 10 zapraszających (30 dni):
Ostatnio dołączyli:
Współpracują z nami
wedkuje.pl na Facebooku

 

 

ale nigdzie nie znalazłem TOP 10 najaktywniejszych użytkowników

(2011/02/15 14:28)

Artur z Ketrzyna


10 zapraszanych i 10 najaktywniejszych
pewnie chodziło o; TOP 10 zapraszających (30 dni) i Najlepsze Blogi Wędkarstwo.

Myślę że;

Najlepsze Blogi Wędkarstwo -to te które są najczęściej odwiedzanie najlepiej oceniane.

TOP 10 zapraszających (30 dni) –to ci co najwięcej zaproszeń wysłali (bo nawet tak sugeruje iż liczba znajomych, bo dopiero co dołączyli i zaczęli zapraszać pewnie wszystkich).

 

Ale to tylko moje domysły.

(2011/02/15 20:15)

u?ytkownik60849


Witaj Dawidzie.
Rubryka najlepsze blogi wędkarstwo polega na tym, że pojawiają się na nim wszyscy ci którzy mają przynajmniej trzy srebrne rybki i więcej.
Top 10 najaktywniejszych użytkowników polega na tym, że pojawiają się na nim ci którzy maja najwięcej punktów z całego portalu wedkuje.pl.(do 10 lub 14 użytkowników).
Top 10 zapraszających użytkowników polega na tym, że pojawiają się na niej ci, którzy zaprosili najwięcej osób do portalu. (2011/02/15 22:19)

dawidmati12


A jak wysłać komuś zaproszenie na e-maila? (2011/02/16 15:39)

u?ytkownik60849


To proste. Wchodzisz na głównej stronie wedkuje.pl(jak jesteś zalogowany) i wciskasz po prawej stronie tzw.menu wyraz "Znajomi". A następnie pod napisem "Moi znajomi" naciskasz "Zaproś znajomych". Tylko pamiętaj, że punkty dostaniesz tylko wtedy, gdy ta osoba potwierdzi rejestrację (naciśnie na poczcie link aktywujący). (2011/02/16 15:52)

JaroDaw


Witaj Dawidzie.
Rubryka najlepsze blogi wędkarstwo polega na tym, że pojawiają się na nim wszyscy ci którzy mają przynajmniej trzy srebrne rybki i więcej.
Top 10 najaktywniejszych użytkowników polega na tym, że pojawiają się na nim ci którzy maja najwięcej punktów z całego portalu wedkuje.pl.(do 10 lub 14 użytkowników).
Top 10 zapraszających użytkowników polega na tym, że pojawiają się na niej ci, którzy zaprosili najwięcej osób do portalu.



A gdzie można znaleźć TOP 10 najaktywniejszych ??? (2011/02/16 16:31)

wojtek1619


nie wiem po co to ma to być portal żeby się czegoś dowiedzieć albo coś komuś doradzić a nie jakieś głupkowate top 10 może się ktoś z tym nie zgodzić ale takie jest moje zdanie (2011/02/16 17:13)

u?ytkownik60849


Witaj Dawidzie.
Rubryka najlepsze blogi wędkarstwo polega na tym, że pojawiają się na nim wszyscy ci którzy mają przynajmniej trzy srebrne rybki i więcej.
Top 10 najaktywniejszych użytkowników polega na tym, że pojawiają się na nim ci którzy maja najwięcej punktów z całego portalu wedkuje.pl.(do 10 lub 14 użytkowników).
Top 10 zapraszających użytkowników polega na tym, że pojawiają się na niej ci, którzy zaprosili najwięcej osób do portalu.



A gdzie można znaleźć TOP 10 najaktywniejszych ???





Na głównej stronie portalu po lewej klikamy "Znajdź wędkarzy". Gdy strona się wyświetli schodzimy minimalnie w dół i patrzymy ponownie na lewą stronę. Tam jest ten zielony pasek z tytułem "Najaktywniejsi blogerzy". Tam jest 14. To bym nazwał TOP 14. A Top 10 to można też zobaczyć, ale wchodząc zupełnie indziej. Jednak po co, na Top 10 by tylko nie widniały miejsca od 11 do 14. (2011/02/17 00:06)

JaroDaw


Ok znalazłem. Dzięki, nawet nie wiedziałem że tu coś takiego jest. (2011/02/17 09:44)