Ranking sklepów wędkarskich

/ 18 odpowiedzi
Witam
Czy ten ranking sklepów wędkarskich jest ok i czy można się nim kierować przy zakópach.
https://powedkuj.pl/ranking-sklepow-wedkarskich/
Dziękuje za udzielenie odpowiedzi.
Rafał
Artur z Ketrzyna


A przeczytałeś całość?
pod spodem wyraźnie pisze ze to subiektywna ocena na podstawie doświadczeń kilku osób.

wielu sklepów tam nie ma.

Wedkarski.com sam mogę polecić dobra obsługa, choć ceny nie koniecznie niskie. (2021/03/29 20:04)

Artur z Ketrzyna


Pleciona.pl
jedni chwalą.
Ja nie, bo realizacja zlecenia trwała ponad miesiąc do tego nie mogłem się z nimi połączyć. dopiero jak opublikowałem na FB ruszyli się.
zero przeprosin itd. a ponad 300 zł było wpłacone odrazu. (2021/03/29 20:10)

WedkarzIncognito


1. Miętus https://www.sklep-mietus.pl/ - Ekspresowa realizacja zamówień, starannie zabezpieczone przesyłki, duży asortyment, dużo nowości, ceny konkurencyjne.
2. Wedkuj24 https://wedkuj24.pl/ - Relizacja zamówień natychmiastowa, dużo mniejszy asortyment niż u poprzednika, ale ogromnym plusem i atutem jest kontakt z klientem.
3. Pleciona https://pleciona.pl/ - Realizacja zamówień dyskusyjna, również musiałem "chwilkę" dłużej poczekać na moje zamówienie ;), spory asortyment, dużo promocji, jedni z pierwszych u których można nabyć nowości. Gdyby nie problemy z zamówieniami uplasowałbym pleciona.pl na drugim miejscu.
4. Fishing Mart https://www.fishing-mart.com.pl/pl2 - Z ogólnej opinii wynika, że relizacja zamówień przebiega bezproblemowo (osobiście nie zamawiałem z fishingmartu). Duży asortyment, dużo promocji, dużo nowości.
Na koniec mogę jeszcze polecić użytkownika pewnego portalu aukcyjnego - użytkownik: mala_plotka . Mimo takiej nazwy można tam znaleźć bardzo dużo przynęt sztucznych w niskiej cenie. Ogromny plius za interesujące i budżetowe rozwiązania, którym na imię niedrogi zestaw ciężarków ołowianych, głowek jigowych z haczykami, zestaw wahadłówek lub gum. Realizacja zamówień bardzo szybka.



(2021/03/30 11:01)

kaziq


polecam "Sklep-Miętus" -wiele Artykułów niedostępnych gdzie indziej, dobry kontakt oraz bezproblemo realizowana reklamacja. Jedyny sklep online z którego korzystam.

Ze sklepów OFF LINE (czyli stacjonarnych) gorąco polecam GOBIO w Rybniku (Orzepowice).
Świetna, fachowa obsługa (mimo co nieco spartańskiego wystroju) i unikatowa atmosfera.
Jedyny sklep nieuczestniczący w covidowej religii głupoty.
(2021/03/30 12:42)

arasshater


Ja również polecam Wedkarski.com, chociaż z cenami faktycznie różnie u nich bywa. W zamian zwykle jest dosyć dużo promocji i interesujących wyprzedaży. Zaznaczam jednak, że nie robiłem nigdy zakupów online, ponieważ mieszkam w Trójmieście i mam wszystkie trzy sklepy tej marki na miejscu, więc robię zakupy stacjonarnie, a na stronie przeglądam tylko oferty. (2021/03/31 09:59)

Sith


Ja również polecam Wedkarski.com, chociaż z cenami faktycznie różnie u nich bywa. (...)

(2021/04/01 06:45)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SpinMasterPL


Ponieważ wędkuje tylko na spinning to moim ulubionym sklepem jest Pirania z Krakowahttps://pirania-sklep.pl/pl. Ogromny wybór przynęt, akcesorii i innych rzeczy potrzebny w tej metodzie. (2022/01/01 15:03)

norbic00


Rockworld........ Niestety nie mogę podzielić entuzjazmu innych kupujących a szkoda. Musze na wstępie zaznaczyć że miał to być mój pierwszy zakup w tym sklepie. Miał. Znalazłem w tym sklepie interesujący mnie przedmiot ale nauczony przez innych sprzedawców zapytałem mailowo o termin realizacji i koszt transportu. Na odpowiedz czekałem blisko tydzień. Po trzech dniach od wysłania maila i braku odpowiedzi postanowiłem zadzwonić. Miły głos w słuchawce poinformował mnie, że jestem jako piąty oczekujący. Po przesłuchaniu kilku minut utworu w słuchawce ponownie miły głos poinformował mnie, że jestem jako piąty oczekujący ale jeżeli nacisnę podane cyfry to ktoś oddzwoni. Nacisnąłem i co z tego- nikt nie oddzwonił. Postanowiłem zadzwonić ponownie ale okazało się, że jestem jako piąty oczekujący. Pewnie zbieg okoliczności. I ponownie po przesłuchaniu muzyczki naciśnij coś tam a my oddzwonimy. Po kilku dniach bez kontaktu postanowiłem jednak kupić dany przedmiot ale z opcją płatności przy odbiorze. Następnego dnia w samo południe szok. Telefon ze sklepu. Pan poinformował mnie ,że wkradł się błąd i towar zakupiony przeze mnie nie jest dostępny ale mogą zaproponować mi coś w zbliżonej cenie. Ewentualnie mogę anulować zamówienie. Poprosiłem o anulowanie zamówienia . Po kilku godzinach z czystej ciekawości postanowiłem spróbować jeszcze raz zakupić ten przedmiot. I co? Rewelacja- nadal można kupić w sklepie ten przedmiot. Też pracuję w firmie która prowadzi sklep internetowy. Jeżeli nie mamy możliwości sprowadzenia tego towaru który został zakupiony przez klienta to taki przedmiot ma nieaktywny przycisk zakupu. Jeżeli jednak zdarzy się błąd to kupujemy tan przedmiot u konkurencji, sprzedajemy nawet ze stratą ale klient jest zadowolony. Powodzenia w dalszej sprzedaży. To była pierwsza i ostatnia próba zakupów w tym sklepie. (2022/01/06 13:39)

Julian


Dobra rada ,,starego moczykija " . Nie kierować się żadnymi rankingami bo to jedno wielkie zdęcie , pic na wodę i ogłupianie . Kierujcie się Zdowym Rozsądkiem i Cenami . Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku . (2022/01/06 17:30)

Basia Kier


@Julian: wszystkiego dobrego w nowym roku! Masz rację, opinie w sieci można sobie kupić na framach troli, zatem - ja za starych czasów - tylko naoczne sprawdzenie daje jaką taką pewność. Ja wkądym razie przy zakupach (nie tylko sprzętu) wybieram opcję płatności po dostarczeniu towaru, można tak zrobić w paczkomacie. O dziwo, znacznie przyspiesza to realizację. (2022/01/06 18:12)

jurasek15


Najważniejsze to przy zakupach internetowych wiedzieć co się chce kupić. Jeżli mamy bardzo sprecyzowany wybór to jeszcze nie znalazłem sklepu, w którym byłoby wszystko co bym potrzebował. Zwykle i tak większe zakupy muszę zrobić w 3-4 miejscach. :) Gdy jeszcze szukamy najkorzystniejszej ceny to naprawdę można spędzić trochę czasu przed ekranem. (2022/01/10 16:15)