Ranking sklepów wędkarskich

/ 6 odpowiedzi
Witam
Czy ten ranking sklepów wędkarskich jest ok i czy można się nim kierować przy zakópach.
https://powedkuj.pl/ranking-sklepow-wedkarskich/
Dziękuje za udzielenie odpowiedzi.
Rafał
Artur z Ketrzyna


A przeczytałeś całość?
pod spodem wyraźnie pisze ze to subiektywna ocena na podstawie doświadczeń kilku osób.

wielu sklepów tam nie ma.

Wedkarski.com sam mogę polecić dobra obsługa, choć ceny nie koniecznie niskie. (2021/03/29 20:04)

Artur z Ketrzyna


Pleciona.pl
jedni chwalą.
Ja nie, bo realizacja zlecenia trwała ponad miesiąc do tego nie mogłem się z nimi połączyć. dopiero jak opublikowałem na FB ruszyli się.
zero przeprosin itd. a ponad 300 zł było wpłacone odrazu. (2021/03/29 20:10)

WedkarzIncognito


1. Miętus https://www.sklep-mietus.pl/ - Ekspresowa realizacja zamówień, starannie zabezpieczone przesyłki, duży asortyment, dużo nowości, ceny konkurencyjne.
2. Wedkuj24 https://wedkuj24.pl/ - Relizacja zamówień natychmiastowa, dużo mniejszy asortyment niż u poprzednika, ale ogromnym plusem i atutem jest kontakt z klientem.
3. Pleciona https://pleciona.pl/ - Realizacja zamówień dyskusyjna, również musiałem "chwilkę" dłużej poczekać na moje zamówienie ;), spory asortyment, dużo promocji, jedni z pierwszych u których można nabyć nowości. Gdyby nie problemy z zamówieniami uplasowałbym pleciona.pl na drugim miejscu.
4. Fishing Mart https://www.fishing-mart.com.pl/pl2 - Z ogólnej opinii wynika, że relizacja zamówień przebiega bezproblemowo (osobiście nie zamawiałem z fishingmartu). Duży asortyment, dużo promocji, dużo nowości.
Na koniec mogę jeszcze polecić użytkownika pewnego portalu aukcyjnego - użytkownik: mala_plotka . Mimo takiej nazwy można tam znaleźć bardzo dużo przynęt sztucznych w niskiej cenie. Ogromny plius za interesujące i budżetowe rozwiązania, którym na imię niedrogi zestaw ciężarków ołowianych, głowek jigowych z haczykami, zestaw wahadłówek lub gum. Realizacja zamówień bardzo szybka.(2021/03/30 11:01)

kaziq


polecam "Sklep-Miętus" -wiele Artykułów niedostępnych gdzie indziej, dobry kontakt oraz bezproblemo realizowana reklamacja. Jedyny sklep online z którego korzystam.

Ze sklepów OFF LINE (czyli stacjonarnych) gorąco polecam GOBIO w Rybniku (Orzepowice).
Świetna, fachowa obsługa (mimo co nieco spartańskiego wystroju) i unikatowa atmosfera.
Jedyny sklep nieuczestniczący w covidowej religii głupoty.
(2021/03/30 12:42)

arasshater


Ja również polecam Wedkarski.com, chociaż z cenami faktycznie różnie u nich bywa. W zamian zwykle jest dosyć dużo promocji i interesujących wyprzedaży. Zaznaczam jednak, że nie robiłem nigdy zakupów online, ponieważ mieszkam w Trójmieście i mam wszystkie trzy sklepy tej marki na miejscu, więc robię zakupy stacjonarnie, a na stronie przeglądam tylko oferty. (2021/03/31 09:59)

Sith


Ja również polecam Wedkarski.com, chociaż z cenami faktycznie różnie u nich bywa. (...)

(2021/04/01 06:45)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.