Zaloguj się do konta

Raikkonen powraca ...

utworzono: 2011/11/29 20:39
sauber

Raikkonen w przyszłym sezonie wraca w barwach Lotus (obecne Lotus Renault) nie wiadomo czy Pietrov zagrzeje stołek ,ale ciekawe co będzie z naszym Robciem...? [2011-11-29 20:39]

Jędrula

 

Jak dla mnie to już jest koniec Kubicy w Lotus-Reno . Teraz Robercik coś kombinuje , coś tam jest na rzeczy z Ferrari i nie wierzę , że nie wystartuję w pierwszym wyścigu sezonu – też jakaś sztuczka . Myślę , że Robert dostał jakąś ciekawą propozycję i gra teraz na zwłokę . Tylko jestem ciekaw ( o ile mam rację oczywiście ) jak faktycznie włosi wezmą Roberta to w jaki sposób i kto odejdzie z teamu ? Fernando czy Filipe ? I czy w ogóle to możliwe ?

[2011-11-29 21:04]

sauber

ale Jędrek ponoć są spekulacje że w trakcie sezonu może Pietja wylecieć na rzecz Roberta i może powstac duet Raikkonen-Kubica ale to tylko plotki [2011-11-29 21:19]

Jędrula

 


Jakoś nie chce mi się wierzyć ? Kto ma być pierwszym kierowcą a kto drugim ? Za silne osobowości , nie zgodzą się ze sobą i zespół pewnie się tego domyśla .

Jakoś mi się wydaję , że Robert nie wróci do Lotusa .

[2011-11-29 21:23]

niutek40

A ja powiem tak, oby nasz Robercik nie przekombinował . W Renaut miał pewne miejsce i był kierowcą nr.1 . A Ferrari to Ferrari niby testowy niby ma zastąpić Masse jedna wielka niewiadoma tak jak jego zdrowie fizyczne ,a przede wszystkim psychiczne .Druga sprawa Fernando do naj łatwiejszych nie należy pamiętamy co było z Lewisem .   [2011-11-29 21:30]

Jędrula, a Ty nie myślałeś o rezygnacji z ZOO i przejściu do ich stajni? To też ma coś ze sobą wspólnego. Tu stajnie, tam stajnie, tu konie, tam konie, tu sarny, tam sarny różne..... Tu ryk lwów i ludzi, tam ryk silników, boksy tu i tu. Normalnie sielanka, a kasa podobno o 3 euro miesięcznie lepsza. [2011-11-29 21:35]

Jędrula

 

Nic się niutek nie martw , Kubica to mądry chłopak a jego manager też nie w ciemię bity .

To , że przy Alonso Robercik będzie numerem dwa to jest pewne ale będzie w Ferrari , w legendarnym i najbardziej prestiżowym zespole jakikolwiek istniał w F1

Ups z tego wrażenia prawie popuściłem :))))))

A poważnie , jak czytam włoskich dziennikarzy to jest to wielce prawdopodobne , że Kubica zasiądzie za kierownicą czerwonego bolidu . Kiedy , jak , za kogo i jak to będzie wyglądał tego nie wie nikt ale mówię Wam , że coś w tym jest .


Maciek , Ty chłopie masz rację ! Muszę pogadać ze swoim managerem :)

[2011-11-29 21:51]

sauber

jedno jest pewne coś niedłudo się wydarzy ...emocje sięgają zenitu ...jak już Jędrek prawie popuścił z emocji to co będzie dalej...no co...???...:) [2011-11-29 21:58]

Czas odświeżyć ten wątek. Piękny początek sezonu w wykonaniu Raikkonena.Rekord okrązenia na 2-3 okrązenia przed metą z zużytymi oponami? niesamowite!! Po prostu widać jaką ciężką pracę odegrał Lotus , który udowadnia że ze wszystkich zespołów w stawce najbardziej zna się na oponach. Również ... rozwiń całość bezkonkurencyjna była taktyka Lotusa na 2 pitstopy Dzisiaj było wszystko czego oczekuje się od kierowców F1, ciągła rywalizacja, walka i determinacja w pościgu za rywalem. Kimi pokazał mistrzowską klasę broniąc się przed mistrzowsko ... rozwiń całość atakującym Fernando, Vettel chyba przeciera teraz chyba oczy ze zdumienia bo raptem RedBull nie jest już najszybszy (wreszcie), a Felipe przypomniał sobie jak się jeździ.Następne wyścigi zapowiadają się bardzo interesująco! Tylko szkoda że nie wśród nich Roberta!!! [2013-03-17 12:01]

Raikkonen dziś pokazał na co go stać i ma po prostu dobry samochód, brawa dla Lotusa. Następne wyścigi zapowiadają się również emocjonująco, tymbardziej że następny już za tydzień. [2013-03-17 12:19]

sauber

nowy sezon nowe emocje .Pierwszy wyścig na pewno nie pokaże dominacji w stawce,myśle po pierwszym wyścigu że mieszanki przygotowane w tym sezonie przez Pirelli dostarczą emocji ,już widać że niektóre bolidy mniej zżerają opony.Jestem zdania ze niedługo RedBull się odrodzi,genialny konstruktor wprowadzi parę poprawek ...   
Pożyjemy,zobaczymy:)))
[2013-03-17 13:37]

grisza-78

Oby tylko nie było dominacji jednej czy dwóch stajni, bo to trochę nudne jest.
[2013-03-17 14:26]

No i elegancko, Raikkonen dziś drugi. Ogólnie wyścig bardzo ciekawy, dobrze że Vettel poza podium. [2013-04-14 10:51]

grisza-78

Ja kibicuje Kimmiemu, bo właśnie on jeździ zamiast naszego Roberta.
[2013-04-14 11:29]