Rady wędkarskie - jak złapać amura?

/ 4 odpowiedzi
Witam.. Testowałem porady-system łowienia AMURA-na wodzie stojącej- starej żwirowni w Ochabach...Śl/od polecanych KANGUSEK"-poprzez kulki z bułki-suszone nad dnem-kukurydza konserwowa z atraktorem wanilii,,rosówka średnia z dna, z nad dna, na gruntówce,z zakarmiaczką/za- federze, na spławiku...pinki, białe../i o zgrozo-po 4 godzinach zakończyłem wędkowanie ze stanem 0"-wym..ze znacznie podniesionym ciśnieniem..."
To 2 karpie 40-tki podeszły-a o AMURZE-musiał em zapomnieć...
>>Może podpowiecie -co  robiłem niewłaściwego,że tych..CH. AMURÓW-nie mogę złapać...
proszę o fachową info.. lub na mail: adwenture@op.pl
Henryk-pilot"
Heniek-pilot


Witam.. Testowałem porady-system łowienia AMURA-na wodzie stojącej- starej żwirowni w Ochabach...Śl/od polecanych KANGUSEK"-poprzez kulki z bułki-suszonej.. nad dnem-kukurydza konserwowa z atraktorem wanilii,,rosówka średnia z dna, z nad dna, na gruntówce,z zakarmiaczką/za- federze, na spławiku...pinki, białe../i o zgrozo-po 4 godzinach zakończyłem wędkowanie ze stanem 0"-wym..ze znacznie podniesionym ciśnieniem..."
To 2 karpie 40-tki podeszły-a o AMURZE-musiał em zapomnieć...
>>Może podpowiecie -co  robiłem niewłaściwego,że tych..CH. AMURÓW-nie mogę złapać...
proszę o fachową info.. lub na mail: adwenture@op.pl
Henryk-pilot"
(2012/04/22 18:21)

krystian20


jeśli chcesz zlowic teraz amura to welug mnie powinieneś podnęci łowisko słodką kukurydzą o zapachu np; ananasa, maliny czy pomarańcza, necic co drugi dzien wiadrem 5l w jednym mieiscu i o jednakowej porze (2012/04/22 19:08)

rolo81


systematyczne karmienie jednego łowiska co 3 dni na wodę stojącą proponuję 3 litry kuku parzonej i uzbroić się w cierpliwość bo będzie potrzebna pozdrawiam (2012/04/22 19:14)

Bernard51


A jestes pewien ze w tej wodzie jest amur??
Znasz to lowisko dokladnie bo to co napisales
 to nawet maly powinien sie powiesic.
Chyba ze nikt wczesniej nie wedkowal na twoim
 stanowisku i nie bylo podkarmione (2012/04/22 19:21)