Radość dziecka z nagrody :)

/ 77 odpowiedzi / 6 zdjęć
Bartosz'' otrzymał wczoraj niespodziankę / prezent konkursowy! Opisałem wszystko jak umiałem na moim blogu" Obejrzyjcie zdjęcia!:)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik57785


No to teraz latarka będzie 24 na dobę z małym :)  (2011/10/22 20:22)

Sniper64


Dziękuję Wszystkim!To za Waszą sprawą mogłem zrobić chłopcu niespodziankę,udała się na ponad 100%:)))) (2011/10/22 20:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Radość Dziecka..:)


Piękny tytuł.Warto było oddać głos. (2011/10/22 20:26)

obcy91


Super :)cieszy taki widok :) moja oferta nadal aktualna Sniper! (2011/10/22 20:28)

Sniper64


Bartek próbował jak daleko świeci i wyszedł z domu na ganek,jak oświecił i zobaczył że punkt światła sięga bardzo daleko to oniemiał!
...W imieniu Bartosza i jego całej rodziny przekazuję Najserdeczniejsze Pozdrowienia i Podziękowania za tak miły prezent...:)) (2011/10/22 20:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sniper64


Powiem wam szczerze że długo siedziałem wczoraj nad klawiaturą by jakoś to opisać! Przyznam się ze ciężko jest to zrobić słowami..:)
Dzięki wam na tym patrolu można było ujrzeć taki uśmiech dziecka...Dziękuję :)) (2011/10/22 20:32)

obcy91


Nie dziękuj :) cala przyjemność po Naszej stronie :) mozna rzec taka nasza portalowa rodzinka ;) hehe  (2011/10/22 20:36)

Tomasz90


Brawo Kolego Marku nasze gratulacje i tak trzymaj :))))))))))pozdrawiamy (2011/10/22 22:02)

robcio2535


Mała rzecz a tyle radości sprawia :)
To jest właśnie to :)
Za żadne pieniądze tego nie kupisz !!!
Było warto (2011/10/23 11:47)

Sniper64


Cześć..Chłopaki i dziewczyny..";)))))

Wszytko jest gicio...:) Dzięki wam wszystkim zdobyliśmy uśmiech dziecka i za to wszystkim dziękuję czy oddał głos czy nie...! Ale był myślami i dobrym słowem z nami!
Nie ma potrzeby się w tym temacie szarpać:) Wszyscy jesteśmy tacy sami ,,Ludźmi''. :))) (2011/10/23 11:48)

Sniper64


Chłopaki szkoda że nie mogliście być ze mną w tamtej chwili ,,,w gardle to miałem takiego kartofla ze z trudem musiałem opanować wzruszenie i radość zewnętrzną..a niby byłem wyszkolonym żołnierzem w tych sprawach..:)) (2011/10/23 11:50)

bluehornet


I jest super - radość dziecka jest najważniejsza !!!
(2011/10/23 12:02)

perwer


Ja przyznaje że głosowałem na Zbynia,obiecał że jak wygra poświeci na rybach przy nalewaniu gorzoły he he....Koniec końców,latareczka (niczego sobie) trafiła w dobre ręce i dała wiele radośi.....o to chyba w tym wszystkim chodzi.......Gratuluje i życze dużo światła.. (2011/10/23 12:06)

Sniper64


Ja przyznaje że głosowałem na Zbynia,obiecał że jak wygra poświeci na rybach przy nalewaniu gorzoły he he....Koniec końców,latareczka (niczego sobie) trafiła w dobre ręce i dała wiele radośi.....o to chyba w tym wszystkim chodzi.......Gratuluje i życze dużo światła..


Witaj ,,Dariusz'' - Dziękuję za szczerość! I oto chodzi,każdy ma swoje zdanie i swoją wolę -To trzeba uszanować,nie mam do nikogo najmniejszej urazy:) Wręcz przeciwnie każdemu dziękuję:)
za Wszystko! Nawet przez chwile nie pragnąłem tej nagrody dla siebie lecz miałem nadzieję ze jakieś miejsce punktowane zdobędę by moją nagrodę przekazać chłopcu..i warto było:))) Gdy by było możliwe to polał bym wszystkim po kielichu i wypili byśmy zdrowie wszystkich dzieciaków co potrzebują właśnie takiego wsparcia jak nasze tu na forum...:)Tak latarka jest super,sam nigdy by sobie nie kupił takiej,jest profesjonalna i markowa...I jest w naprawdę dobrych rękach dając dużo światła...Dzięki ,,Dariusz i pozdrawiam:) (2011/10/23 12:17)

zbynio5o


" BO WSZYSTKIE  DZIECI  NASZE  SĄ "   Gratulacje dla Bombla !

To na wiosne czeka go  pierwsza nocka :)))

(2011/10/23 12:46)