PZW - na co idą nasze składki?

/ 58 odpowiedzi / 2 zdjęć
J38ACmzb


Pisanie na forum nie przynosi efektów, tylko czyny osiągają zamierzony cel. Wędkarze z Międzyrzeca Podlaskiego wzięli sprawy w swoje ręce. Odebrali wodę PZW i efekty są widoczne: Poniższe zarybienie z 2014r. po przejęciu wody w lipcu. Zarybienie z 2015r. na moim profilu i odpowiedź  na pytanie. Na co idą składki w Międzyrzeckim Towarzystwie Wędkarskim Żwirek?


(2016/01/06 01:05)

Amurek61


Dopóki nie będzie rozwalona stara mafia PZW,to nie będzie nic.To co się dzieje w PZW od dziesięcioleci,to tak zwana klika,która zakorzeniła się we wszystkich strukturach i broni się za wszelką cenę.Mamy w województwie Sląskim 3 koła.Bielski,Katowicki i Częstochowski.Jak długo będziemy utrzymywać darmozjadów razem z rodzinami.Dlaczego nie mamy karty ogolnopolskiej,a to dlatego,że nie mamy setki darmozjadów do utrzymania.Smialo można powiedzieć,że to jest mafia PZW,Która zagarnia większość środków z naszych składeki,sprzedaje nasze wody i brzegi jezior. (2020/10/06 20:30)

Julian


Trochę tu ,,myszką " zajechało ale jak widać po upływie już paru lat ( 5 - słownie pięciu !!!) nic się nie zmieniło . Mogę tylko potwierdzić z pełną złośliwością i sarkazmem to co już koledzy przed laty !!!! napisali. Nasze składki idą na Sieci !!! którymi PZW odławia ryby ( połowy selekcjonowane, kontrolne czy jak te zalegalizowane kłusownictwo nazwą ) które wyrosły z Narybku zakupionego z Naszych Składek. No kill panowie ,no kill . Bo biznes is biznes psujecie . (2020/10/07 09:01)

MARCIN CK


A dla czego ma być ogólnopolska jeśli niektóre okręgi starają sie o prawidłowe zarybienia i dbają o swoje wody a większośc w ciula wali ? (2020/10/10 07:08)

Julian


Jak łapiesz na jeziorze albo jakimś innym srajtyglu ( zaznaczam że sam również ,,nawiedzam " jeziora ) ale powiedz te swoje ,,mądrości " rzecznemu np. leszczowi . Aby np. z jednego brzegu do drugiego nie podpływał .Że są tacy ( a jest ich większość ) co w przysłowiowego h..... wali to ameryki nie odkryłeś . Ps. Jak mówił sławetny 07 por. Borewicz gdy będziesz sie litował nad nogą to życie stracisz . Temat jest czczy i ,,przelatany" jak stara dziwka spod latarni . Wszelaka polemika nie ma Najmniejszego sensu.
Ps. Na koniec powiedz mi które to okręgi tak dbają ? - a zaraz będziesz miał multum adwersarzy z tych okręgów którzy będą z Tobą polemizować
Przysłowiowego połamania kija życzę . (2020/10/10 12:09)

MARCIN CK


A kolega może powiedziec co robi żeby poprawic tą sytuacje w swoim okręgu ,Np uczestniczy przy zarybieniach tak kontrolnie czy tylko przed monitorem lubi sobie ponarzekać .Bo prawda jest taka że wiekszość nas wedkarzy to tylko opłacić składki i na tym się kończy .Jak są zebrania w kołach to jest po parę osób >to samo przy zarybieniach rzek jest płacz że nie wpuszczają a jak jest podane do publicznej wiadomości kiedy i gdzie i że trzeba roznieśc te rybę po rzece to jest pare osób a jak przyjdzie rozpoczęcie sozonu pstrągowego to nie uświadzysz miejsca do zaparkowania przy rzece. (2020/10/11 09:34)

Julian


Jestem emerytem mam czas ale nie mam zdrowia ( przebyty zawał , choroba wiencowa ) i najmniejszej ochoty z ,,towarzystwem " nerwy sobie szargać . Prwada wygląda tak że w dzisiejszej dobie ( już nie piszę o pandemii ) ludzie są zaganiani czasami pracują od świtu do przysłowiowej nocy dlatego każdą wolną chwilę chcą z rodziną lub na rybach spędzić .Wszystko jest kwestią Dobrej woli i Zwyczajnej uczciwości . Proponuję panie kolego wypad na ryby to Nam ,,lepiej zrobi "
Pozdrawiam (2020/10/11 11:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Licytować się nie będę. Ale wymówka ze chory, dla mnie nie istnieje, no chyba że w tym momencie faktycznie mam problem nawet poruszać się po domu.

Każdy narzeka ze nie ma dojazdów, kładek itd.

Na walnym w kole złożyłem taki wniosek i został odrzucony przez p. Władysława K. skarbnika koła i Okręgu PZW w Olsztynie, słowami "jeszcze mogę i ten pomost rozebrać" Tak wiec nie został poddany do głosowania.

Wiec to robię sam społecznie, kilka osób troszkę mi pomogło. Ale brakuje mi kasy na materiał więc zorganizowałem zrzutkę.pl

Jak by wędkarze poszli i powiedzieli weto, mieli by wszystko.

Ps, chcesz to możesz mnie wesprzeć.

https://zrzutka.pl/35wm26?utm_medium=mail (2020/10/23 09:46)