Zaloguj się do konta

PZW kontra wedkuje

utworzono: 2015/09/10 11:20
Artur z Ketrzyna

Ostatnio czytałem ogłoszenie o przetargu oferty na opracowanie nowego portalu PZW.
dziś chciałem tam zajrzeć. Ale nie otworzyło.
Tak więc chyba coś tam się zmieni. Z tego co pamiętam mają być rozszerzone opcje dla użytkowników, i będzie tam można zamieszczać swoje blogi i wpisy, forum itd.
Ciekawe co im wyjdzie, i czy nie staną się poważnymi konkurentami dla naszego portalu. Bo po tych przeciągających się zmianach, i ciągłych niedociągnięciach na wedkuje.pl. Stało się realne zrobić im poważną konkurencję.

Może w końcu, po tych zmianach sekretarz ogarnie redagowanie strony koła, na ich portalu...

Oczywiście wątek skierowany jest do wędkarzy którzy odwiedzają i portal PZW.



[2015-09-10 11:20]

Jędrula

                                                                            Informuję, że nastąpiła fizyczna awaria serwerów na których osadzony jest portal PZW.org.pl oraz serwisy PZW.
Prace naprawcze trwają. Jeśli będzie to niezbędne, system będzie wznowiony z tzw. kopii zapasowych, co wiązać się może z utratą ostatnio dodanych wiadomości, zdjęć, itp.Za utrudnienia przepraszamy.Grzegorz KidawskiBiuro ZG PZW [2015-09-10 11:49]

Artur z Ketrzyna


Dla mnie wyświetla się takie info po przetłuczeniu:

Nie znaleziono

Podany w zapytaniu URL / Olsztyn / nie został odnaleziony na tym serwerze
.\

A wcześniej czytałem o przetargu na opracowanie nowego portalu, z nowymi funkcjami itd. [2015-09-10 12:39]

Jędrula

    Artur , jak masz linka do tego przetargu to podrzuć proszę :)                                                                       [2015-09-10 13:45]

pawelz

Juz co najmniej od wczoraj maja klopoty. Cale szczescie, ze okreg slupski nie jest osadzony w domenie pzw.org. Bylbym ja i moi kumple w glebokiej d..e bo wczoraj robilismy oplaty na Lupawe.
Ciekawe ile czasu moze trwac uruchomienie systemu z kopii.
W firmie mam wszystkie serwery u siebie. Nic nie dzierzawimy (DNS, IIS, serwer pocztowy u nas). W razie awarii postawienie wszystkiego od nowa zajmuje mi jakies 2-3 godz. A im zajmuje to juz od wczoraj.
[2015-09-10 14:21]

Artur z Ketrzyna

    Artur , jak masz linka do tego przetargu to podrzuć proszę :)                                                                      

Teraz jak nie wyświetla?
I chyba termin składania ofert już miną. Było to na stronie głównego zarządu.


[2015-09-10 15:06]

gamer19966

Wędkuje już dawno umarło od czasu do czasu wpadnie jakiś fajny artykuł. A tak po za tym to ... Forum [*] [2015-09-10 21:50]