PZW Konin-brak porozumień

/ 42 odpowiedzi
u?ytkownik60251

Jest jedno "ale" większość tych jeziorek które podałeś zieje pustką, a kłusownictwo prądowe na nich ma się dobrze. Swoją drogą to czemu podpisali jednak porozumienie z Sieradzem czyżby możliwość łowienia rybek na Warcie za tamą była aż takim magnesem???

łowienie rybek za tamą lub ktoś z okręgu ma znajomych w tamtych stronach ,co do prądziarzy to się zgodze że są tak samo jak wszędzie ,a co do jeziorek to ja jeżdże na głodowskie bo woda się ustabilizowała i nie opada ,jeżdżę na warte ,na zaporówke w starym mieście dopiero zaczynam jezdzić (2011/01/16 13:20)

u?ytkownik60251

Chyba nie zdradze tajemnicy jak napisze ze Łódz zapłaciła Sieradzowi 100 000 za porozumienie .

Jak wygłąda 30 dniówki z taką pulą.Dniówki może by się sprawdziły jak by każdy wędujący ją opłacał - będą łowić i robić wszystko żeby nie zapłacić przynajmniej znaczna część.

Co do jezior Suszewskie poprostu śmierdzi + stan wody spadło ok 2,5 m.

Wilczyńskie czyste stan wody znacznie obnirzony najlepsze czasy ma już za sobą .Budzisławskiego nie widze chyba odpuścili woda bardzo czysta nawet z ryb.

na suszewie nigdy w życiu nie byłem ,jezioro wilczyńskie spóściła kopalnia tam tylko jezdziłem pod namiot a nigdy na ryby,mam koło domu żekę i inne jeziorka w których są ryby (2011/01/16 13:27)

zwir73

OK jak masz wodę blisko tylko pozazdrościć .Chcę tylko zwrócić uwage ze Zarząd Okregu powinien się kierować dobrem członków przynajmniej większości (wszystkim się nie dogodzi).

(2011/01/16 13:53)

u?ytkownik60251

OK jak masz wodę blisko tylko pozazdrościć .Chcę tylko zwrócić uwage ze Zarząd Okregu powinien się kierować dobrem członków przynajmniej większości (wszystkim się nie dogodzi).

niewiem jak to wygląda w większości ,prezes mojego koła był na zebraniu i on głosował za krajówką ,przynaimniej u mnie w kole większość jest za krajówką ,ale jest właśnie dóżo kół które nie chcą gości na swoim terenie i oni głosowali żeby nie podpisywać porozumień ,widocznie jak tak było to wędkarze z konina nie chcieli a ci powiem że większość wędkarzy należy do kuł w Koninie i takie małe koła jak Golina czy inne małe miejscowości to wiesz co mogą sobie zrobić (2011/01/16 14:06)

zwir73

Co wyniknie z aktualnych decyzji bedzie można przeanalizować za rok to jest pewne .Jeśli ktoś podejmie sie rzeczowej oceny.Z  obserwacji wynika ze wpadamy w skrajności jak ktoś stwierdzi że ten pomysł nie wypalił za rok podpiszą porozumienie z wszystkimi na każdych warunkach nie zawsze kozystnych.

Czekamy dla wygody że ktoś za na nas wymyśli i zrobi(jeszcze trafi w nasze oczekiwania) trzeba dać coś od siebie.

Ble ble, przeplatane z ciekawymi pomysłami na forum -prawda jest taka że "starsza gwardia" nie grzebie w internecie w dodatku maja mentalnosc tak było tyle lat to jest dobrze -niestety nie koniecznie czasy się zmieniają ale trzeba im podpowiedzieć podsunać jakieś pomysły .

Dla tego wszystkim niezadowolonym proponuje wizytę na zebraniu sprawozdawczym (raz w roku) lub na zebranich roboczych Zarządu Koła (raz w miesiącu)

(2011/01/16 14:10)

zwir73

Wracajac do zebrania na którym byłem dziś :

Na 950 członków przyszło ok 20 osób z tego się odezwało i przedstawili swoje pytania .

Wybierają tych samych a z kogo mają wybrać jak w tych 20 jest 10 z poprzedniego Zrządu.Komisja rewizyjna trzech ,Sąd koleżeński trzech

(2011/01/16 14:16)

u?ytkownik60251

Co wyniknie z aktualnych decyzji bedzie można przeanalizować za rok to jest pewne .Jeśli ktoś podejmie sie rzeczowej oceny.Z  obserwacji wynika ze wpadamy w skrajności jak ktoś stwierdzi że ten pomysł nie wypalił za rok podpiszą porozumienie z wszystkimi na każdych warunkach nie zawsze kozystnych.

Czekamy dla wygody że ktoś za na nas wymyśli i zrobi(jeszcze trafi w nasze oczekiwania) trzeba dać coś od siebie.

Ble ble, przeplatane z ciekawymi pomysłami na forum -prawda jest taka że "starsza gwardia" nie grzebie w internecie w dodatku maja mentalnosc tak było tyle lat to jest dobrze -niestety nie koniecznie czasy się zmieniają ale trzeba im podpowiedzieć podsunać jakieś pomysły .

Dla tego wszystkim niezadowolonym proponuje wizytę na zebraniu sprawozdawczym (raz w roku) lub na zebranich roboczych Zarządu Koła (raz w miesiącu)

no właśnie to na zebraniu powinni Ci powiedzieć czemu konin nie podpisał porozumień ,przecież twój okręg na pewno wie dlaczego ,co do zebrania w moim kole to jest dzisiaj i ja już chyba na nie nie zdąże dojechać he he ale wieczorem zadzwonie do prezesa i się spytam o czym debatowali i jle osób było (2011/01/16 14:26)

zwir73

Mój Okręg to Sieradz ,chwała im za to że się dogadali ,a porozumienia Konina TO SPRAWY KONINA.

Na dzień dzisiejszy Sieradz ma porozumienie z 22 Okręgami i jestem z tego zadowolony jak również poddeje rozwadze  dla członków Okręgów mniej operatywnych czy aby się nie przepisać?

Powiedzmy ze jestem z Konina i płacąc w koninskim moge łowić na wodach Konin -Sieradz.

Należe do Sieradza i moge łowić w 22 Okręgach i suprer wodach Konina rówież.

(2011/01/16 14:41)

u?ytkownik60251

Mój Okręg to Sieradz ,chwała im za to że się dogadali ,a porozumienia Konina TO SPRAWY KONINA.

Na dzień dzisiejszy Sieradz ma porozumienie z 22 Okręgami i jestem z tego zadowolony jak również poddeje rozwadze  dla członków Okręgów mniej operatywnych czy aby się nie przepisać?

Powiedzmy ze jestem z Konina i płacąc w koninskim moge łowić na wodach Konin -Sieradz.

Należe do Sieradza i moge łowić w 22 Okręgach i suprer wodach Konina rówież.

no tak i za rok okręg sieradz nie podpisze porozumień i spowrotem do konina ,nie to nie dla mnie takie przeprowadzki,a na jakich warunkach okręg sieradz podpisał porozumienie między koninem ????wiesz coś może na ten temat???? (2011/01/16 14:56)

zwir73

Nie znam szczegółow tego porozumenia.

Nie jestem zwolennikiem przeprowadzek dla paru złotych.Jak czytam ze facio przenosi sie do innego Koła czy Okręgu bo jest 20 zyli w przód to przypomina mi się atrakcyjny  zakup ziemnaków na zime (na wory) z czego i tak pół wora na wiosnę londuje w koszu.

(2011/01/16 20:34)

zwir73

Swoją wypowiedzią chciałem zwrócic uwage że decyzje na szczeblu Okręgu są trudne i na pewne sprawy trzeba spojrzeć z kilku stron.

Brak porozumienia  z innymi Okręgami  może generować zyski z dniówek ale tez może zaowocowc że pseudo biznesmeni uciekną do innych Okręgów .

Zarząd musi dąrzyć do kompromisu za niskie opłaty = nie starczy na zarybianie itp , za wysokie = uciekną.

(2011/01/16 20:44)

u?ytkownik60251

Swoją wypowiedzią chciałem zwrócic uwage że decyzje na szczeblu Okręgu są trudne i na pewne sprawy trzeba spojrzeć z kilku stron.

Brak porozumienia  z innymi Okręgami  może generować zyski z dniówek ale tez może zaowocowc że pseudo biznesmeni uciekną do innych Okręgów .

Zarząd musi dąrzyć do kompromisu za niskie opłaty = nie starczy na zarybianie itp , za wysokie = uciekną.

a tama w jeziorsku jest u was w skierniewickim ,jak jest pod skierniewice to jae w marcu do ciebie na ryby zobaczyć,ja wychodze z założenia że trzeba się trzymać swojego koła ,ja zmieniłem ze względu na zmianę zamieszkania ,bo byłem w KWB konin a jestem w golinie ale to tylko poto żeby mieć bliżej,teraz z tego co dzisiaj gadałem z prezesem to raczyli mnie wziąść do SSR z czym ciężko było (2011/01/16 20:54)

zwir73

W Okręgu Sieradzkim.

Poczytaj od początku ,czytajac uważnie stwierdzisz że ja również jestem stały w"uczuciach".

(2011/01/16 21:04)

zwir73

Ooooo do SSR to powodzenia życze brawooooo .

Zaliczysz pare kontroli to zobaczysz jak to smakuje ----pożyjemy zobaczymy.

(2011/01/16 21:08)

kuzyn78

Konin Koninem ,sami sobie ukręcicie  bata na własny tyłek.Jako jedyny Okręg podpisaliśmy porozumienie z wami.I co z tego wyjdzie?
Pozyskamy jako Okręg Sieradz więcej członków z ościennych Okręgów ,a wy macie tyle wody za którą i tak jak i my tak i wy musimy  dopłacać wysokie dopłaty i nie wypłyniecie dale niż za swój Okręg .
Każdy będzie Was traktował jako snobów i będzie Wam narzucał takie dopłaty że sie popłaczecie.
Tylko teraz jest pytanie -komu  zrobicie na złość ? sobie ? czy innym wędkarzom ? (2011/01/16 21:47)

u?ytkownik60251

ja wiem jak smakuje bo nieraz posłucham przy kontroli tekstów jakie lecą ,wstąpiłem bo na tyle ile znaide czasu bo robię w niemcach to popilnuje troche a jak jestem w polsce raz na 2 miesiące 2 tygodnie to jak pojeżdże z kolegami 2 tygodnie raz na jakiś czas to i tak będzie więcej jak co niektórzy strażnicy,zawsze coś pomogę ,mam dosyć słuchania że nie ma kontroli że SSR to pijaki i jakieś tam głęby kapuściane i nic nie robią (2011/01/16 21:52)

Torf

jeżeli jestem w okręgu sieradzkim , to moge łowic na tych wodach co wypisane sa w wykazie wód pzw Konin? (2011/04/11 23:48)