PZW Katowice łowiska karpiowe

/ 5 odpowiedzi
Witam. Gdzie można połowic karpia na wodch PZW Katowice. Podajcie przykładowe łowiska. Dziękuje
plompek

Seriooo ? Wędki też ktoś Ci zarzuca na rybach jak jesteś takim leniem zeby samemu nie poszukac i w 15min bys sobie zrobil liste śląskich wód karpiowych więc nie spodziewaj sie rychłej i rzeczowej odpowiedzi na Twoja prośbe (2017/06/25 18:17)

rysiek38

Karpie są praktycznie na większości łowisk oczywiście przez około tydzień no może dwa po zarybieniu (ze dwa razy w roku) :-) ,potem to już nie takie proste a większe to wystarczy zerknąć do rejestru gdzie wprowadzono górny wymiar i masz a ty plompek jak masz tak podpowiadać to lepiej oszczędź klawiatury stary wygo :-) (2017/06/26 17:35)

plompek

Może dla pytającego za ostra była moja odpowiedź ale od tego sie zaczyna lenistwo i każdy chce mieć wszystko pod nos podane ale przecież tematów o karpiach na śląskich wodach była masa, już pomijam że szybciej sobie pytający sam znajdzie (jeśli zechce) odpowiedz w google niz bedzie czekać na odpowiedz w tym wątku. Po to chyba na kazdym forum jest opcja \"szukaj\" zeby nie zakładać co miesiąc takich samych pytań ? (2017/06/27 09:13)

rysiek38

Poniekąd racja ale tylko poniekąd , sam szukam informacji na temat odry w kędzierzynie i owszem są ale z przed kilku lat a sytuacja się zmienia ,jak by mnie ktoś spytał dwa lata temu gdzie na pewno dopadnie cos na spina to podpowiedziałbym pewien staw - byłem tam cztery razy wtym roku i nic za to tam gdzie nigdy nie miałem nic teraz za kazdym razem jest dobrze , dla tego takie pytania dla mnie mają wbrew pozorom sens (2017/06/27 12:00)