Zaloguj się do konta

PZW jak się to czyta ręce opadają

utworzono: 2012/08/18 15:55
superzander

http://www.pzw.org.pl/zgpzw/wiadomosci/63592/60/wazny_glos_po_publikacji_art
Gdyby nie odłowy sieciowe mielibyśmy w wodach same leszcze z tasiemcami, nic tylko dziękować rybakom za to... że nie ma już po co jechać na Mazury i w wiele innych miejsc!!! [2012-08-18 15:55]

DelTor0

http://forum.wedkuje.pl/post/wojny-wedkarzy-w-sluzbie-rybie/495429/0 [2012-08-18 16:55]

zibipilkarz

takie rzeczy tylko w Polsce. kiedyś ryby też miały tasiemca i ludzie jakoś nie zarażali się od ryb. Przecież jak się rozetnie bebech to od razu widac że ma tasiemca

[2012-08-18 17:54]

dendrobena

Prawdopodobnie zgodnie z zaleceniami UE od 2014r odłowy sieciowe we wszystkich krajach UE mają być zakazane. Czy będzie więcej ryb? [2012-08-19 07:20]

MASTINO

takie rzeczy tylko w Polsce. kiedyś ryby też miały tasiemca i ludzie jakoś nie zarażali się od ryb. Przecież jak się rozetnie bebech to od razu widac że ma tasiemca

No to się trochę ubawiłem :) Na lekcjach biologii w szkole pewnie miałeś o rozmnażaniu pasożytów, łańcuch pokarmowy, sposoby zarażenia tymi pasożytami :) ? 

[2012-08-19 08:03]

Nie wiem co w tym jest że jak słyszę PZW- działacze , okręgi, prezesi to rośnie u mnie poziom adrenaliny staję się nerwowy i agresywny a muszę uważać wszak jestem po zawale.

Ps.Właśnie spędzam urlop u rodziny i żeby pomoczyć kija musiałem opłacić świętokrzyskie, tarnowskie i małopolskie  nie mówiąc o swoim mazowieckim. Za komuną nie przepadałem ale aż się łza w oku kręci.Opłacałeś składkę i moczyłeś kija w całej Polsce. I w d...  miałeś obwody,okręgi i całe te geszefty panów prezesów.

[2012-08-19 09:47]

Ponieważ mam urlop i jest niedziela a w czasie urlopu nie jeżdżę na ryby mam czas będę złośliwy i upierdliwy. Sprawa dotyczy tkzw. odłowów sieciowych. Zapisać, zmierzyć , zważyć mi każdą rybkę. Wpisać datę i miejsce połowu . Pomylcie się mi tylko o jedną sztukę. To jesteście: kłusole,łobuzy i złodzieje. Do sądu, do SĄDU !!!!

Ps. Sam też jestem za rejestrem ale nie w takiej formie. Głupota i bezczelność też ma swoją granicę.

[2012-08-19 10:31]

covent

Ma ktoś może cały tekst z tego artykułu? Tam trzeba być zalogowanym czy coś aby doczytać resztę..

http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1527589,1,wojny-wedkarzy---przed-sezonem.read#ixzz1yMO2pY3

[2012-08-19 11:26]

tatulek

Wejdź w gazetę w której jest artykuł wpisz frazę tytułu i wyszukaj.
[2012-08-26 19:17]

tatulek

Wejdź w gazetę w której jest artykuł wpisz frazę tytułu i wyszukaj chyba ze to pójdzie ciekawy artykuł.

http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1527589,1,wojny-wedkarzy---przed-sezonem.read
[2012-08-26 19:23]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia