PZW jak się to czyta ręce opadają

/ 9 odpowiedzi
DelTor0


http://forum.wedkuje.pl/post/wojny-wedkarzy-w-sluzbie-rybie/495429/0 (2012/08/18 16:55)

zibipilkarz


takie rzeczy tylko w Polsce. kiedyś ryby też miały tasiemca i ludzie jakoś nie zarażali się od ryb. Przecież jak się rozetnie bebech to od razu widac że ma tasiemca (2012/08/18 17:54)

dendrobena


Prawdopodobnie zgodnie z zaleceniami UE od 2014r odłowy sieciowe we wszystkich krajach UE mają być zakazane. Czy będzie więcej ryb? (2012/08/19 07:20)

MASTINO


takie rzeczy tylko w Polsce. kiedyś ryby też miały tasiemca i ludzie jakoś nie zarażali się od ryb. Przecież jak się rozetnie bebech to od razu widac że ma tasiemca



No to się trochę ubawiłem :) Na lekcjach biologii w szkole pewnie miałeś o rozmnażaniu pasożytów, łańcuch pokarmowy, sposoby zarażenia tymi pasożytami :) ? 

(2012/08/19 08:03)

u?ytkownik16322


Nie wiem co w tym jest że jak słyszę PZW- działacze , okręgi, prezesi to rośnie u mnie poziom adrenaliny staję się nerwowy i agresywny a muszę uważać wszak jestem po zawale.

Ps.Właśnie spędzam urlop u rodziny i żeby pomoczyć kija musiałem opłacić świętokrzyskie, tarnowskie i małopolskie  nie mówiąc o swoim mazowieckim. Za komuną nie przepadałem ale aż się łza w oku kręci.Opłacałeś składkę i moczyłeś kija w całej Polsce. I w d...  miałeś obwody,okręgi i całe te geszefty panów prezesów.

 

(2012/08/19 09:47)

u?ytkownik16322


Ponieważ mam urlop i jest niedziela a w czasie urlopu nie jeżdżę na ryby mam czas będę złośliwy i upierdliwy. Sprawa dotyczy tkzw. odłowów sieciowych. Zapisać, zmierzyć , zważyć mi każdą rybkę. Wpisać datę i miejsce połowu . Pomylcie się mi tylko o jedną sztukę. To jesteście: kłusole,łobuzy i złodzieje. Do sądu, do SĄDU !!!!

Ps. Sam też jestem za rejestrem ale nie w takiej formie. Głupota i bezczelność też ma swoją granicę.

(2012/08/19 10:31)

tatulek


Wejdź w gazetę w której jest artykuł wpisz frazę tytułu i wyszukaj. (2012/08/26 19:17)

tatulek


Wejdź w gazetę w której jest artykuł wpisz frazę tytułu i wyszukaj chyba ze to pójdzie ciekawy artykuł.

http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/artykuly/1527589,1,wojny-wedkarzy---przed-sezonem.read (2012/08/26 19:23)