Zaloguj się do konta

Pytanie techniczne

utworzono: 2010/08/12 07:51
gruby0113

Witajcie ludziska mam nie typowe pytanie pod waszymi zdjęciami pojawia się kolejno plus ludzik koperta i znowu jakieś ludziki oraz ilość wiadomości u mnie brak tego plusa i pierwszego ludzika o co chodzi czego nie zrobiłem bo nawet początkujący widzę mają. POMOŻECIE ?
[2010-08-12 07:51]

Bromar

Witajcie ludziska mam nie typowe pytanie pod waszymi zdjęciami pojawia się kolejno plus ludzik koperta i znowu jakieś ludziki oraz ilość wiadomości u mnie brak tego plusa i pierwszego ludzika o co chodzi czego nie zrobiłem bo nawet początkujący widzę mają. POMOŻECIE ?

Kolego nic się nie martw wszystko jest OK. Ty tego u siebie nie widzisz za to my u ciebie to widzimy. Ten jest to informacja że możemy cię dodać do znajomych

a k operta umożliwia nam wysłanie wiadomości do Ciebie

Przecież nie wysyłasz wiadomości sam do siebie jak i nie zapraszasz się do znajomych:))
[2010-08-12 08:34]

Bromar

Jak to mówią " Kto pyta nie błądzi " a jak jeszcze pytanie zadaje sensowne to chwała mu. Ja u siebie też tych dwóch ikonek nie widzę.
Pozdrawiam i miłego dnia.
[2010-08-12 08:38]

Bromar

Oj muszę cię przeprosić gdyż koperta jest widoczna i u nas.
[2010-08-12 08:40]

gruby0113

Podziękował już wiem o co kaman.
[2010-08-12 22:54]

Kolego nic się nie martw wszystko jest OK. Ty tego u siebie nie widzisz za to my u ciebie to widzimy. Ten jest to informacja że możemy cię dodać do znajomych

a k operta umożliwia nam wysłanie wiadomości do Ciebie

Przecież nie wysyłasz wiadomości sam do siebie jak i nie zapraszasz się do znajomych:))

Tylko Chuck Norris wysyła sam do siebie maile, a TurboDymoMen sam zaprasza się do znajomych:)

[2010-08-13 10:57]