Zaloguj się do konta

Pytanie odnosnie pinki

utworzono: 2010/04/30 17:22

Koledzy własnie wróciłem ze sklepu z pinka i dostałem jej troche za duzo :P bo  gosciu myslał ze bede dodawał ja do zanety lecz nie bede tego robił jutro sie wybieram na zawody i nie bede az tyle jej potrzebował . W czwartek jade znów na ryby powiedzcie mi prosze czy dałoby rade przechowac pinke do tego czasu tzn do czwartku aby nie przetwarzała sie w poczwarki ?? jak to zrobic najlepszym miejscem bedzie chyba lodówka prawda???  pozdrawiam serdecznie czekam na odpowiedzi.
[2010-04-30 17:22]

gruby0113

zawiń w woreczek żeby ci się nie rozlazła daj na sam dół lodówki a wytrzyma ci nawet 2 tygodnie .Pozdro
[2010-04-30 19:32]

bea

Pinka i biały robak wytrzymają około 2-3 tygodni w lodówce. Któregoś roku miałem przypadek, że białe robaki przeleżały w lodówce 4 tygodnie (spokojnie, mam małą lodówkę tylko na "swoje" wędkarskie wynalazki). Powoli zaczęły się już zmieniać w twarde kokony. Okazały się idealne na płocie :)
[2010-04-30 20:51]

cheeatos


Witam ja trzymam w hermetycznym opakowaniu np. służącym do przechowywania pożywienia jestem pewny że nie wyjdą z opakowania. Zdarzyło mi się kiedys że pinka przecisnęła sie prze maleńkie otwory zrobione w wieczu pudełka. ale była jazda w domu jak w lodówce pojawiły sie robaki.
[2010-04-30 21:16]

jacenty75

Spokojnie trzymaj w lodówce tylko tak zeby Twoja mama, dziewczyna, żona ich nie znalazły bo będzie "jazda".  [2010-04-30 21:22]

ok dziękuje za podpowiedzi. koledzy o trzymanie robaków w lodówce nie musze sie martwic nie mam z tym problemu mama mnie nie opiernicza za trzymanie tego w lodówce tylko jest jeden warunek muszą byc dobrze zamknięte :D. pozdrawiam.
[2010-04-30 22:07]

Pinki wytrzymają ci spokojnie nawet nie w lodówce.ja nie raz przechowuje tydzień a nawet dłużej.Pudełeczko z pinkami trzymam w chłodnej piwnicy
[2010-05-02 20:13]

miruna

Przy obecnych temperaturach lodówkę masz za oknem. Unikaj tylko nasłonecznionych miejsc. A jak coś się rozlezie to nikt na tym nie ucierpi.
[2010-05-06 17:37]