Zaloguj się do konta

Pytanie odnośnie kojca dla psa.

utworzono: 2015/02/23 20:47
Horusek4

Panowie co myslicie o takim kojcu?Moze ktos z was posiada taki?Potrzebuje kilka opini na temat takiego kojca [2015-02-23 20:47]

Horusek4

http://allegro.pl/kojec-dla-psa-ocynk-kojce-klatka-buda-profil-3x2-i5083403185.html [2015-02-23 20:48]

Panowie co myslicie o takim kojcu?Moze ktos z was posiada taki?Potrzebuje kilka opini na temat takiego kojca


Ja mam już drugiego ...- naprawdę uwierz ! , że jak jest jemu dobrze w " stadzie " żadnego kojca nie potrzebuje !

[2015-02-23 21:05]

Horusek4

Kolego rozumiem ... ale kojec musze obowiazkowo zrobic dlatego ze nie mam ogrodzonego podworka i nie chcialbym zeby pies latal gdzie tylko mu sie podoba,poza tym chce uniknac nieprzyjemnych spięc z sasiadami z powodu latajacego luzno psa.. [2015-02-23 21:23]

nie miałem takiego problemu ze swoimi psiurami - ale wydaje mi sie , ze najpierw musisz sam wyczuć intencje psa zanim mu coś odgórnie narzucisz - on kuma ! -> uwierz ! [2015-02-23 21:40]

Horusek4

Kolego to moze napisze dokladnie o co mi chodzi...mam psa juz jakies 7 lat...cale zycie byl w  kojcu ...po prostu chce go przeniesc z jednego miejsca w drugie...i chce tez zmienic mu kojec i bude bo tamten kojec jest juz stary i buda tak samo...dlatego zastanawiam sie nad kupnem kojca na allegro i szukam opini na temat tego ktory jest pod linkiem ktory tu wkleilem powyzej [2015-02-23 21:49]

ogtw

Czy Polska schodzi na psy? [2015-02-24 08:02]

cierpliwy1

Obejrzałem sobie ten kojec i powiem tak jakbym miał wybór ,to zamknął bym w nim ciebie a nie twojego psa i życzę ci aby tak się kiedyś stało to może zmądrzejesz . [2015-02-24 09:40]

Horusek4

cierpliwy 1 wez walnij glowa w sciane to moze zmadrzejesz..jak nie masz nic do powiedzenia na temat to sie po prostu zamknij .. [2015-02-24 15:58]

Bernard51

Widzisz chłopie to zależy jakiego masz psa 5,7 czy 20,30 kg bo kojec 2x3 to nie jest kolos dla dużego psa, Mam dwa ale oba na lince 15m  mniejszy a 20m wiekszy można kupić prowadnice z rolką na łożysku i pies swobodnie sobie biega natomiast w takim kojcu to tak jak byś człowieka wsadził do szafy oszklonej na jakiś czas.
[2015-02-24 16:28]

Horusek4

Panie Bernard pies nie jest duzy...Ma okolo 10 kg.Z tym ze pies nie bedzi caly czas w zamknieciu tylko bede go codziennie wypuszczal z kojca zeby pobiegal [2015-02-24 18:45]

MARCIN CK

Pies na łańcuchu

Trzymanie psa na uwięzi jest zabronione, jeżeli ma to miejsce nieprzerwanie przez całą dobę. Nowe przepisy zabraniają trzymania zwierząt domowych na uwięzi w sposób stały dłużej niż 12 godzin w ciągu doby. Trzymanie zwierzęcia na uwięzi zawsze musi spełniać pewne warunki. Mianowicie uwięź – np. łańcuch – nie może powodować uszkodzenia ciała lub cierpień zwierzaka oraz gwarantować mu możliwość niezbędnego ruchu. W przypadku psa uwiązanego na łańcuchu czy lince – jej długość nie może być krótsza niż 3 metry.

Osoby, które łamią zakaz i trzymają zwierzę na uwięzi przez całą dobę, popełniają wykroczenie, które jest karane aresztem lub grzywną. Sąd może również orzec o zabraniu danego zwierzęcia właścicielowi oraz zapłaty nawiązki na cel związany z ochroną zwierząt.


[2015-02-24 18:49]

MARCIN CK

Obroża z nazwiskiem właściciela

Nowe przepisy zabraniają puszczania psów bez kontroli oraz bez ich oznakowania, które ma na calu ułatwienie identyfikacji właściciela zwierzęcia. Bez takiego oznakowania pies może biegać jedynie po prywatnej, dobrze ogrodzonej posesji. Za niespełnienie wskazanego wymogu właściciel psa może zostać ukarany mandatem.

[2015-02-24 18:50]

Bernard51

Panie Bernard pies nie jest duzy...Ma okolo 10 kg.Z tym ze pies nie bedzi caly czas w zamknieciu tylko bede go codziennie wypuszczal z kojca zeby pobiegal

To dobrze że będzie wyprowadzany aby sobie pohasał swobodnie.
[2015-02-24 20:07]