Pytanie o regulamin

/ 3 odpowiedzi
Witam mam pytanie. Posiadam zezwolenie na amatorski połów ryb w PZW Rzeszów. W tym zezwoleniu wymienione są rzeki i zbiorniki okręgu rzeszowskiego. Czy mogę łowic na zbiornikach wymienionych w tym zezwoleniu bez dodatkowych opłat? Prosze o odpowiedz.
Przemas83


Jak masz opłaconą składkę pełną to możesz łowic na wszystkich obwodach wymienionych w zezwoleniu, oprócz rezerwatów na których obowiazują dodatkowe zezwolenia. Tak jest u mnie w okręgu, gdzie mamy dwa rezerwaty j.Druźno i rz.Pasłęki.  (2016/04/19 18:24)

daniel313


Dzieki wielkie kolego :D
  (2016/04/19 18:36)

ANDRZEJBAL


witam, jestem wedkarzem od paru lat (przewaznie spiningowym),ale nie w Polsce,sytuacja w naszym kraju pare lat temu wygonila mnie za lepszym zyciem(chociasz teraz tez nie jest lepiej z mojej strony) ,powiem iz w naszym kraju bywalem 2-3 tygodnie w roku,teraz mam zamiar to zmienic i byc 2-5 miesiecy( wiem to malo ale dla mnie duzo),na ostatnim urlopie wyrobilem karte wedkarza i teraz w zwiazku z tym mam pytania,jesli zabiore ze soba na wedkowanie osobe maloletnia lub dorosla,ale bez karty wedkarza to czy JA lub ta osoba musi sie liczyc z jakimis konsekwencjami finansowymi lub prawnymi ( w razie jakiejkolwiek kontroli)?! ( pytam bo nie chce  miec rosy a plecach) i druga sprawa ja jestem z okregu TARNOWSKIEGO ( okolice BRZESKO,BOCHNIA) jesli to bedzie czytal (ktos z tych okolic) lub ktos moze cos poradzic to bylo by fajnie, a mianowicie mam zamiar sprobowac wedkarstwa muszkowego, potrzebowal bym jakiej porady jesli chodzi o (zakup sprzetu,muszek , techniki zutu itd itp) lub jak ktos mieszka gdzies w tych rejonach i uzyczyl by swojej wiedzy komus takiemu jak  ja to bylbym wdzieczny,z gory dziekuje:))) (2016/04/21 23:56)