Pytanie o wyprawy na Borholm

/ 6 odpowiedzi
Koledzy mam kilka pytań.Bardzo proszę o pomoc.Czy ktoś wie coś może o 48-godzinnych wyprawach na dorsza na Borholm z portu w Ustce.Jakie kutry pływają na takie rejsy [proszę o ewentualny kontakt],ile taki rejsik kosztuje,jakie warunki na kutrze,ilu gramowe pilkery na łowiska w Borholmie?Trochę dużo tych pytań ale ja i moich czterech kolegów marzymy o takiej wyprawie w któryś czerwcowy wekeend.Ilu musi być wędkarzy żeby kuter wypłynął w taki rejs i czy koniecznie trzeba samemu kompletować załogę,czy też właściciel to załatwi?Nigdy jeszcze nie nocowałem w morzu na kutrze ,myślę że to ogromna frajda.Bardzo proszę o odpowiedzi na moje pytania i doradztwo w kwestji takiego rejsu.
baloonstyle


W temacie Ustki niestety nic nie wiem. Zaloguj się na spławiku i tam jest opis jednostek z Ustki i na pewno znajdziesz coś o kutrach na Bornholm. (2011/04/26 10:54)

baloonstyle


Mirko to pływa z Kołobrzegu nie Ustki :)) ale jest wyprawa na Bornholm :)) (2011/04/26 13:42)

u?ytkownik61983


Mirko to pływa z Kołobrzegu nie Ustki :)) ale jest wyprawa na Bornholm :))


Wiem , ale chciałem mu przybliżyć jakie są ceny- warunki itp: (2011/04/26 15:45)

baloonstyle


Mirko to pływa z Kołobrzegu nie Ustki :)) ale jest wyprawa na Bornholm :))


Wiem , ale chciałem mu przybliżyć jakie są ceny- warunki itp:


Jasna sprawa :)) nie pomyślałem o tym :)) (2011/04/27 07:55)

ppawi78


Chcialbym odświeżyć ten wątek. Planuję pod koniec września wyruszyć na łowiska w okolicach Borholmu, a w związku z tym że będzie to moja pierwsza wyprawa w tamte strony bardzo proszę o informacje na temat polecanych jednostek, również tych, na które Waszym zdaniem nie warto wchodzić. Cenne będą również informacje na temat niezbędnego wyposażenia.

 

(2011/08/28 14:58)