Zaloguj się do konta

Pytanie o regulamin połowu ryb

utworzono: 2010/08/10 17:27
maciej1986

Mam kartę wędkarską i brat też. Z tymże on nie ma opłaconych wód. Czy może ze mną łowić w ramach mojego stanowiska i limitu połowu?
Ps
Obaj mamy powyżej 18 lat
Pozdrawiam serdecznie
[2010-08-10 17:27]

krapiotr69

Witam kolegę jeżeli jest to woda PZW to RAPR nie przewiduje takiej możliwości, gdyż wędkować w granicach limitu na jedną wędkę mogą osoby do ukończenia 14 roku życia, gdy wędkarz jest opiekunem i małżonkowie członków PZW. Odsyłam do RAPR. Pozdrawiam.
[2010-08-11 11:56]

Mam kartę wędkarską i brat też. Z tymże on nie ma opłaconych wód. Czy może ze mną łowić w ramach mojego stanowiska i limitu połowu?
Ps
Obaj mamy powyżej 18 lat

Pozdrawiam serdecznie


Nie Maciej. Brachol musi opłacić składkę. Tak jak wspomniał @krapiotr69 , rzuć okiem w RAPR, oszczędzi Ci to na przyszłość niedomówień i doda pewności w tym co wolno, a tym czego nie wolno. 



[2010-08-11 12:04]

krapiotr69

Mam kartę wędkarską i brat też. Z tymże on nie ma opłaconych wód. Czy może ze mną łowić w ramach mojego stanowiska i limitu połowu?
Ps
Obaj mamy powyżej 18 lat

Pozdrawiam serdecznie


Nie Maciej. Brachol musi opłacić składkę. Tak jak wspomniał @krapiotr69 , rzuć okiem w RAPR, oszczędzi Ci to na przyszłość niedomówień i doda pewności w tym co wolno, a tym czego nie wolno.


Cześć Mastiff, czułem ,że jako ekspert będziesz chciał coś dodać i nie kończyłem tematu. Pozdrawiam.





[2010-08-11 12:18]

Cześć Piotr. Duża przesada z tym ekspertem. Nigdy nie byłem i nie będę kimś takim, człowiek całe życie się czegoś uczy. Pozdrawiam. [2010-08-11 12:21]

ayem

Ha.... potwierdzam uczymy się całe życie ale pytanie jest tak proste ,że nawet regulamin to reguluje dość przejrzyście na twoje konto może łowić osoba pełnoletnia tylko będąca współmałżonkiem
[2010-08-11 21:08]