Zaloguj się do konta

Pytanie do Will’a Raisona - konkurs z Daiwą

utworzono: 2015/01/22 09:36
redakcja

Zapraszamy na konkurs z firmą Daiwa. Aby wziąć w nim udział wystarczy wymyślić pytanie do wędkarskiego mistrza Will’a Raisona. Pytania muszą być oczywiście związane z wędkarstwem. Na autorów najciekawszych pytań czekają atrakcyjne nagrody, a co najważniejsze odpowiedzi na pytania zwycięzców opublikujemy na łamach naszego portalu! 
Regulamin
1 Aby wziąć w nim udział wystarczy wymyślić pytanie do wędkarskiego mistrza Will’a Raisona2 Pytania należy dodawać na naszym forum w specjalnie utworzonym do tego temacie3 Jeden uczestnik konkursu może dodać tylko jedno pytanie4 Konkurs trwa od dnia dzisiejszego do 4 lutego.5 Wyniki ogłosimy 10 lutego.
Życzymy udanej zabawy! [2015-01-22 09:36]

SVT

Witam serdecznie. Panie Will Raison ile Panu zajęło czasu i poświęcenia, zanim Pan miał pierwsze sukcesy? [2015-01-22 09:59]

wojtek123123

Witam Mistrzu :) Nie będę zadawał Ci pytań dotyczących wędkarstwa, bo mam ich tyle, że odpowiedzenie choćby na ich część zajęłaby długie godziny. Mam jednak pytanie, czy jest w jakikolwiek sposób możliwość wygrania spotkania z Tobą i spędzenia tego czasu nad wodą, gdyż obserwowanie Mistrza podczas łowienia byłoby odpowiedzią na nie wszystkie :) [2015-01-22 10:09]

Wedkarstwomazowieckie

Jakie były emocje związane z pierwszą rybą w pana życiu? [2015-01-22 10:15]

antyquariat

Każdy z nas pewnie chciałby żyć z wędkarstwa, bo w marzeniach każdego jest umieć połączyć przyjemne z pożytecznym. Jaka jest recepta, dzięki której udało Ci się połączyć pasję z pracą? [2015-01-22 10:25]

krisbeer

How are you?
[2015-01-22 10:34]

czaro93

Panie Willy chciałbym rozpocząć swoją przygodę z wędkarstwem karpiowym i w związku z tym chciałbym dowiedzieć się jak przystosować swoją taktykę do połowu karpi w zależności od pory roku. Bo jak wiadomo najlepszą porą jest okres letni, kiedy ryby intensywniej żerują, a jak ma się to do zimniejszych pór roku? Czy w ogóle karpiowanie ma sens w zimnych porach roku? Pozdrawiam. [2015-01-22 11:10]

mawaszi

Panie Will Raison, jest Pan utalentowanym mistrzem wędkarstwa, który chyba jak nikt ceni sprzęt firmy Daiwa. Każdy karpiarz wie, że sprzęt firmy Daiwa jest obecnie w światowej czołówce pod kątem wykonania i jakości na rynku sprzętu kariowego. Co Pana zdaniem wyróżnia blanki i kołowrotki karpiowe firmy Daiwa na tle pozostałych producentów? [2015-01-22 11:38]

Spear

Wszyscy wiemy, że z białą rybą radzisz sobie doskonale. Pytanie, jak tam z łowieniem drapieżników na spinning?
[2015-01-22 11:45]

zbyszekrzepka

Witam Panie   Raison.Moje pytanie jest następujące,dnie bez brań ile ich było.Pozdrawiam [2015-01-22 11:49]

Michal1192

Czy po tylu sukcesach odniesionych wędkarstwie wyczynowym jest Pan spełnionym wędkarzem? [2015-01-22 12:12]

michub

Witam.
Jakie emocje towarzyszyły Panu z dostaniem się do elitarnej drużyny Dorking?
[2015-01-22 12:21]

Przemek1992

Wędkarstwo to dla mnie przede wszystkim przygody, które uwielbiam wspominać. Pan jako tak doświadczony wędkarz na pewno ma ich na pęczki, zarówno tych miłych jak i mniej przyjemnych. Panie Will Raison,  kieruję do Pana pytanie na które odpowiedź zaciekawi myślę, że również większą część użytkowników tego portalu... ale do rzeczy. Jaka była Pana najzabawniejsza czy też może trochę wstydliwa przygoda związana z wędkarstwem? :) [2015-01-22 12:42]

Serdecznie Pana witam,Obecnie, jest Pan jednym z Mistrzów Świata, jeśli chodzi o wędkarstwo. Otóż nikt nie rodzi się z takimi umiejętnościami od razu, a więc nasuwa mi się następujące pytanie: Kiedy rozpocząłeś swoją przygodę z tym pięknym hobby i kto Cię do tego zainspirował? Jeśli chodzi o mnie, zacząłem fascynować się wędkarstwem w wieku około 10 lat, dzięki dziadkowi, który większość czasu spędza nad jeziorem w Pszczewie :). Pozdrawiam

[2015-01-22 13:03]

joker

Zadając pytanie do wędkarskiego mistrza Will’a Raisona trzeba dołożyć wielu starań aby nie umknęła nam być może jedyna w życiu taka szansa. Dlatego też myślę, że słusznym będzie uzyskanie nie tylko od mistrza ale i od wspaniałego człowieka, który wypracował sobie siłę charakteru, stoicki spokój oraz wielki entuzjazm, odpowiedzi na bardzo istotne pytanie, odpowiedzi mogącej ustrzec nie tylko przed utratą środków finansowych poświęconych na inwestycję w pseudo profesjonalny sprzęt ale większymi konsekwencjami.

Pytanie brzmi: Czym może skutkować niewłaściwy dobór sprzętu dla najmłodszych adeptów sztuki wędkarskiej skazanych niejednokrotnie na wielogodzinne treningi oraz udział w zawodach?  

[2015-01-22 13:13]

PanciOxD

Jestem zafascynowany tym w jak młodym wieku Pan osiągnął swój życiowy sukces i dołączył do grupy najsławniejszych wędkarzy. Chciałbym się dowiedzieć :

 

Jaki wpływ na Pana i pańskie sukcesy w wędkarstwie mieli Najlepsi Wędkarze w kraju z którymi Pan miał kontakt? 

[2015-01-22 13:24]

Wasieek

Czy czuje się pan niespełniony w jakiejś dziedzinie wędkarstwa, z czym ma pan największe problemy i chciałby poświęcić temu więcej czasu ? Pozdrawiam Mistrza, do zobaczenia kiedyś nad wodą :)
[2015-01-22 14:51]

mlody891

Jaka była Pana najbardziej ekscytująca rzecz lub wydarzenie na rybach, do której często Pan wraca ? [2015-01-22 15:21]

Iras1975

Kim Pan jest? Jakiś link do strony? [2015-01-22 15:23]

Frytka88

Co skłoniło Pana do rozpoczęcia wędkarskiej przygody?  [2015-01-22 15:27]

karrol

Czy miał Pan moment w którym rozważał rezygnację z wędkarstwa
[2015-01-22 16:42]

matix340

Czy łowił Pan kiedyś na Chińską wędkę ze zwykłego targu ?  [2015-01-22 17:10]

szatan ns

Witam

Korzystając z okazji zadania pytania osobie o światowym doświadczeniu wędkarskim proszę powiedzieć jak w Pana odczuciu wypadają nasze Polskie wody na "arenie" Europejskiej ??

pozdrawiam i połamania kija w nadchodzącym sezonie ;p


[2015-01-22 17:12]

zbynio5o

Mister Will, jak ze smakiem ? A kobieta wytrzymuje to jakoś ?   :))) [2015-01-22 17:50]

Czy jeśli istniałoby jezioro z olbrzymim karpiem,który je jedynie raz w roku i nie znałby Pan daty kiedy się to się dzieje.Czy podjąłby Pan wyzwanie złapania takiej ryby?
[2015-01-22 17:58]

ziomekppp

Panie Will Raison , mam do pana następujące pytanie ile panu zajęło dojście do takiej formy ?



pozdrawiam calą redakcje :D

[2015-01-22 18:25]