Pytanie do chłopaków z okolic Turku

/ 4 odpowiedzi
Panowie mam 3 pytanka.

1 Co to za zbiornik na mapie opisany jako Lazurowe Wybrzeże widnieje ono na mapie kilka centymetrów nad zbiornikiem Przykona.

2. Czy na Przykonie mogę wykupić jednodniówkę jako niezrzeszony?? (zagineła karta wędkarska i będzie w przyszłym tygodniu)

3 takie jak 2 tylko o Żeronice.

Pozdrawiam
u?ytkownik14893


Witam kol.uisor, pytasz chłopaków z okolic Turku, a odpowiem Ci ja kolega z Konina.Jestem częstym bywalcem na Przykonie ponieważ uwielbiam ten zbiornik, ale odpowiem na twoje pytania:
  • ten lazurowy zbiornik jest prawdopodobnie osadnikiem na popioły z pobliskiej elektrowni, także rybka raczej tam nie występuje.
  • Zbiorniki Przykona i Żeronice są wodami okręgu PZW Konin.
  • Osoby niezrzeszone i cudzoziemcy wnoszą opłatę w wysokości 3-krotnej wartości składki członkowskiej okręgowej pełnej (całorocznej) jak i okresowej.
Także lepiej się wstrzymaj do przyszłego tygodnia, niż płacić za 1 dzień 90zł.  Myślę że pomogłem. Pozdrawiam. (2013/05/15 21:56)

uisor


noo dzięki wielkie. Pewnie że lepiej poczekać za tydzień będę miał członkowskie w Sieradzu wiec dopłata całoroczna do Przykony to 65zl wiec różnica jest zasadnicza.
Dzięki za info.

I tym sposobem nie mam gdzie jechać na ponoć piękną niedzielę;/ (2013/05/15 22:13)

uisor


no i załatwione karta jest Sieradz Konin wykupione.

Pytanko jak tam na przykonie tego maja ktoś coś ciekawego na spina wyszarpał z wody?? (2013/05/17 21:48)

jarot


witam
byłem dziś na  zbiorniku Przykona, straszny problem jest ze zwodowaniem łódki (nie wspomne o łowieniu z brzegu), zakazy, drogi dojazdowe pozagradzane kamieniami, w miejscu gdzie można było jeszcze w 2012 roku  zwodować łodkę zagrodzone siatką do samej wody!!! masakra, wpis o łatwym zwodowaniu łodki i dobrym dojeżdzie NIEAKTUALNY !!!! NIE POLECAM (2013/06/23 19:09)