Pytanie do doświadczonych wędkarzy .

/ 9 odpowiedzi
Jak wyżej. Łowił bd na rzece Warcie w okolicach Konina. Metoda spiningowa. Cel szczupak okoń. W poprzednim sezonie nie miałem wyników z tego łowiska. Więc moje pytanie w których miejscach, gdzie spodziewać się ryby oraz ważne szczegóły które mogą wpłynąć na brak wyników. Pozdrawiam i proszę o pomoc.
halwwa2804

Skoro w poprzednim sezonie nie miałes tam wynikow to zależy jeeszcze czy inni tam łowia,jesli nie,sprawa oczywista ryba sie tam nie trzyma,poszukaj wiec innego miejsca,zmianiaj przynety,musisz troche z tym pokombinowac zeby zobaczyc co jest najbardziej atrakcyjna przyneta w danym łowisku,popracuj rowniez nad stylem łowienia czyli spruboj podbijac przytrzymywac i przyspieszac przyneta az wyczujesz wode i ryby w wniej bedace,odnosnie wody to szukaj rybek przy rynnach,spadach,dołach,tam one zawsze sie czaja,rybki drapiezne zawsze trzymaja sie blisko drobnicy,nie lowie w rzekach ale wiem ze na wiosne szczupaki stoja w trawie blisko brzegu,mam nadzieje ze troche naswietlilem ci sprawe,pozdrawiam (2012/04/29 12:47)

alibaba23

szczupak w maju to raczej płytko tam gdzie woda cieplejsza . (2012/04/29 20:23)

element169

Odcinek Warty na wysokości Zagórów-Oleśnica jest bardzo atrakcyjny na początek możesz próbować na obrotówki napewno sie sprawdzaja ale też polecam nie za wielkie kopytka.Pozdro (2012/05/03 09:13)

Michal25093

Ja tak naprawdę łowię na odcinku Barłogi Skokum, najczęściej na Kopojnie. Widać ryba chodzi ale nie ma wyników. Trzy wypady bez wyników. (2012/05/03 14:03)

owczarki

ja na warcie jak na razie tylko same okonki na robala ojciec szczupala przycioł na żywca (2012/05/17 16:00)

owczarki

jak tylko drobnica wejdzie na ciepła płytka wode pogoni za nim i szczupak początkowo było widac jak grasuje ale znowu zmiana pogody i spokój  (2012/05/17 16:02)

Michal25093

Ja wczoraj na dopływie Czarna Struga (Kopojno) 3 niewymiarowe szczupaki i dwa okonki wszystko wróciło. No kill ;) (2012/05/17 16:30)

Piotr 100574

odcinek od miejscowości Sławsk aż do mostu na autostradzie jest dobry na szczupaka i suma ,przynęta to wobler lub kopyto ,po drodze w radolinie jest starorzecze tam też jest warto porzucać (2012/05/17 16:45)