Pytanie do ADMINA - poczta

/ 12 odpowiedzi
Mam pytanie. Myślę że dotyczy całej wędkarskiej społeczności na tym portalu lepszej kategorii nie znalazłem.
Nawiązałem kontakt mailowy z wędkarzem. Otrzymałem odpowiedź i już któryś raz z kolei chcę temu Panu odpisać, jednak z uwagi na problemy z netem nie mogłem do tej pory wysłać wiadomości, a odpowiadając z portalu przed wysłaniem nie ma możliwości zapisania jej jako kopia robocza. Za każdym razem zmuszony przez to jestem do napisania nowej wiadomości. W związku z tym pytam, czy na portalu przed wysłaniem istnieje możliwość zapisania wiadomości przed jej wysłaniem a jeśli tak to jak to zrobić.
Jeżeli nie toczy nie można bu było zrobić w poczcie zakładki "kopie robocze"

Pozdrawiam ( połamania kija - oby nie na kolanie).
withanight88


Co prawda nie jestem adminem ale niema takiej opcji zeby gdziekolwiek wiadomosc zapisac. 

Niektorzy nauczyli sie że najpierw pisza w wordzie a pozniej wklejają wiadomosc i wysylają.

Ja przed wyslaniem zawsze sobie kopiuje , zeby w razie czego wiadomosc nie przepadla.

(2011/01/28 22:08)

krzychu64


Dzięki za podpowiedź.
Może jednak ktoś się zlituje i wybawi od kombinowania by napisana wiadomość nie przepadała bez ko0nieczności używania edytorów tekstu poza pocztą. (2011/01/28 22:36)

adamoski


Mi się wydaje , że opcja kopiuj pod prawym przyciskiem myszy wystarczy , a jeśli łącza są tak mało przepustowe , że się tną i mail ginie to nie warto wplątywać nowych opcji:)  (2011/01/28 23:01)

lucjan50


Witam

Jestem tu od niedawna. Zauważyłem podobny problem przy pisaniu na forum.

Wczoraj chciałem jednemu z forumowiczów w sposób wyczerpujący odpowiedzieć na zapytanie o indywidualny wyjazd do Szwecji. Poswięciłem na to godzinę, nie przerywałem pisania i nie odchodziłem od kompa (ewentualne przerwanie sesji podczas długiego braku aktywności chyba nie wchodziło w grę).

Jakie było moje rozgoryczenie kiedy po kliknięciu w "wyslij" okazało sie że jestem wylogowany.

Mając juz jakieś doswiadczenie na innych forach chciałem tekst zapisać, ale nie znalazłem takiej opcji pod prawym klawiszem ani w meni na pasku narzedzi.

Jak temu zaradzić. Bo na razie to mnie odstrecza od dzielenia sie własnymi doswiadczeniami. Szkoda na to czasu jak ma to polecieć w kosmos. 

(2011/01/28 23:17)

lucjan50


Dodatkowe pytanie jak długo maksymalnie mozna pisać post na forum bez jego straty. (2011/01/28 23:18)

spokojny


Ten problem kolego też kiedyś przerabiałem, niestety nie obędziesz się bez pisania przy pomocy edytora (dodatkowego) jak za długo piszesz w sensie czasu to portal "wywala" nas z zalogowania - niestety.
Pisanie w Worldzie lub notatniku pozwala na zachowanie wiadomości, innej opcji tu nie spotkałem chyba że się mylę ale od dwóch lat tak jest bez zmian, a administracja jest nastawiona jedynie na komercyjny sukces portalu a nie udogodnienia dla użytkowników - niestety
Pozdrawiam (2011/01/28 23:30)

spokojny


I jest jeszcze jedna rzecz, mamy limit wiadomości na dobę - nigdzie w regulaminie nie jest to ujęte a często się zdarza komunikat - "przekroczyłeś limit wysłanych wiadomości" (2011/01/28 23:33)

lucjan50


Rozumiem, dzieki (2011/01/28 23:38)

krzychu64


Szkoda że nie ma limitu p.........h reklam popinanych do naszych wypowiedzi typu

RAINBOW TURS

czy innych śmieci do których nikt z forumowiczów się nie przyzna, bo nie wydaje mi się by np.:
RAIBOW TURS zabrał lucjana50 na wyprawę wędkarską za to że reklamę podpięli do jego wypowiedzi. (2011/01/28 23:53)

spokojny


I tu masz rację, więc zmykam na www.maffish.pl - bo tam nie mamy takich problemów, jak coś nam nie pasuje to o tym mówimy, a admin słucha tych sugestii, wspólnie podejmując decyzje na temat zasadności zmian.
pozdrawiam (2011/01/29 00:02)

spokojny


brak edycji postów też nie jest tu praktykowany :( co mnie strasznie irytuje. Zrobiłem błąd www.marfish.pl przeprzaszam. (2011/01/29 00:07)

robcio2535


A ja muszę przyznać ze z wyżej wymienionymi problemami kolegów -to ja takowych nie posiadam :-)ojjj żebym nie wykrakał :-) (2011/01/29 09:55)