Zaloguj się do konta

Pytania do Zarządu Koła

utworzono: 2010/04/01 19:03
Zbig28

Mam pytania do zarządu :

1. Kiedy wreszcie zamieścicie na stronie terminarz zawodów oraz projekt protokołu z WZS, do czego zobowiązano was uchwałą !!!!!!!!!!  Jutro mija termin złożenia go w ZOM PZW, a tu ani widu ani słychu !

2. Kiedy uporządkujecie ten "śmietnik" na stronie, tak, aby nie było wzajemnie wykluczających się informacji !

3. Kiedy wreszcie przestaniecie "olewać" członków koła !

3.

 

 

[2010-04-01 19:03]

chudy028

Po pierwsze -witam wszystkich Szanownych Kolegów oraz pozostałe osoby (które - wiadomo !) po kilku tygodniach mojej portalowej "zbanicji". Przy okazji pragnę oświadczyć, że przywrócenie mi statusu członka społeczności było bezwarunkowe. Czyli że nie podpisywałem żadnej lojalki, ani też nie podejmowałem jakichkolwiek uroczystych zobowiązań - zreszta uczciwie należy przyznać, że nikt mi takowych nie przedkładał....

Po drugie i ad rem. Zbigu28 ! Twoje pytania, zadane wczoraj tj. 1 kwietnia, traktuję jako primaaprilisowy żart. Zwłaszcza w aspekcie wiary w to, iż nasz zarząd coś w poruszanym przez Ciebie zakresie spraw konkretnego uczynił. A co dopiero mówić o tym, by cokolwiek zostało opublikowane.

Mijający tydzień wielu Polakom kojarzy się światopoglądowo z cierpieniem i zmartwieniem, które wreszcie przeradzają się w radość i nadzieję. Nasz obecny zarząd zafundował nam to co zwykle czyli męki. Na cud autorstwa zarządu, odmieniający ów stan rzeczy, osobiście nie liczę, choć człekiem słabej wiary nie jestem.

Tak czy inaczej - Szanownym Kolegom życzę radosnego przeżywania Świąt Wielkiej Nocy !

 

[2010-04-02 16:56]

chudy028

 A JEDNAK CUD ! Gdy pisałem powyższy komentarz, projekt protokółu WZS K 28 został opublikowany... [2010-04-02 17:29]

jajaca

Zgodnie z tematem: Pytanie do zarządu.

O której godzinie planowane jest rozpoczęcie zebrania w dniu 28.05.2010?

[2010-05-17 20:37]

jajaca

Ponawiam pytanie kolegi:

, „KIEDY PRZESTANIECIE OLEWAĆ CZŁONKÓW KOŁA?”

[2010-05-19 17:28]

jajaca

Na wczorajszym zebraniu zarząd odpowiedział mi na powyżej zadane pytanie:

 

Zarząd nie olewa członków, lecz nie zamierza rozmawiać na tym poziomie i wdawać się w awantury na stronach koła.

 Zarzut o poziom rozmowy jest dla mnie niezrozumiały, (ale może właśnie reprezentuję zbyt niski poziom i nie widzę nic złego poziomie swoich wypowiedzi), to jednak uważam, że powinien we własnym interesie, wyjaśnić to na stronie, że nie zamierza brać udziału w tego typu dyskusjach na stronie, i zaprasza na zebranie wtedy to odniesie się do zarzutów. Co zresztą zrobił, a ja czuję się w obowiązku skoro podoiłem temat powiadomić was o tym najbardziej obiektywnie jak potrafię.

 

Ja owe wyjaśnienia przyjmuję, mnie przekonały, lecz jednak nadal uważam, że błędem jest bierność na stronach i osoba reprezentująca stanowisko zarządu powinna odpowiedzieć na zadane pytania tam gdzie zostały zadane, choćby przedstawić stanowisko zarządu, że nie będzie wdawał się w pyskówki na stronach. Uniknęlibyśmy nieporozumień i wrażenia ignorowania.

[2010-05-27 15:55]